Умалително име за Станислав

  • 11 756
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 120
Станчо...Стенли....Стан...Слави...Стаси(ама това по-момичешко бие).
Тани....
Тасо също съм чувала като вариант...

Истината е, че нито името, нито някое умалително ми допада.

# 31
  • Мнения: 45
Слав Peaceи е най-добре

# 32
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Племенникът ми се казва така и му казваме Стаси  Flutter

# 33
  • Мнения: 1 364
Сашко, Сашо

# 34
  • Мнения: 2
Слави,Стани,Стас

# 35
  • Мнения: 15 379
Кръстникът на сина ми е Станислав.
Всички го наричаме Стани.

# 36
  • Мнения: 6 713
Стаси Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 309
Мъжа ми се казва така.Всичките му роднини му казват Станислав.Някои приятели му казват Стани,а колегите-Стенли.

# 38
  • София
  • Мнения: 795
имам братовчед с това име и му казваме Станчо. Сега е в пубертета и от време на време предпочита Стан, особено ако има момичета  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 309
Ооо,ужасно ми е Станчо-много селско,като на дядо...право е момчето.Има толкова мъжествено и хубаво име-и с това Слав накрая,толкова гръмко,а да му се казва-Станчо,ужасно е.По-добре се съобразете с него и си му казвайте-Стан. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 795
Ооо,ужасно ми е Станчо-много селско,като на дядо...право е момчето.Има толкова мъжествено и хубаво име-и с това Слав накрая,толкова гръмко,а да му се казва-Станчо,ужасно е.По-добре се съобразете с него и си му казвайте-Стан. Peace

ние си имаме с него "тайно" наименование - само Слав, защото той завършва на -слав, аз на -слава...съжалявам за отклонението от темата Simple Smile

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 364
Стан или Стас мисля, че звучи прилично. Иначе по принцип съм чувала Стъни и Таньо като умалителни обръщения към Станислав. А в женския вариант - Съни.

# 42
  • Мнения: 7
Вуйчо ми се казва Станислав и му викаме Тани.  newsm03
Надявам се съм била полезна. smile3525

# 43
  • Мнения: 7
Стас, Стаси, Стан

Общи условия

Активация на акаунт