Отговори
# 45
  • Мнения: 2 471
Момиче на което помогнахме преди повече от година, иска да дари всичко от своето бебче на друго в нужда.: количка, активна гимнастика и подобни. Проблемът е, че няма интернет и транспорт. Ако някой се наеме да ги транспортира в центъра към фондацията (ако са необходими) мога да ви свържа. Майчето живее в кв. Левски.

# 46
  • Мнения: 3
Момичета, как е удобно да изпратя дрехи за 0-6 м. на адреса в Княжево?
Знае ли някой?

# 47
  • Мнения: 993
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.

# 48
  • Мнения: 4 195
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.
понеже познавам хората, които управялват центъра, ще ти кажа, че прибързваш и съм убедена, че до тях инфо за колет не е стигнало. И понеже и аз получавам колети за младежите, ако преди това не знам от дарителя, че е пратил нещо, то вероятността да не стигне до нас е огромна - БГ пощи, за съжаление Close

# 49
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.
понеже познавам хората, които управялват центъра, ще ти кажа, че прибързваш и съм убедена, че до тях инфо за колет не е стигнало. И понеже и аз получавам колети за младежите, ако преди това не знам от дарителя, че е пратил нещо, то вероятността да не стигне до нас е огромна - БГ пощи, за съжаление Close

Напълно съм съгласна, пощенските услуги са под всякаква критика. Пък и разбрах, че вече има настанено бебенце в центъра.

# 50
  • Мнения: 993
Да, хората се обадиха и се разбрахме  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 263
Здравейте!

Може ли някой да се включи с актуална информация за центъра - функционира ли, колко дечица има, с майки или изоставени, на каква възраст и най-вече: нужди към момента? Извинявам се, ако се е коментирало преди, но аз не разбрах как се финансира центъра и какъв е принципа на работа.

Ще се постарая да бъда полезна с каквото мога.

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 15:31 от Мартеничка

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мартеничка по актуална информация има във Фейсбук
търси "Надежда за малките" и ще ти излезе

Електронна поща:
    office@hope.bg
Уеб сайт:
    http://www.hope.bg
Офис:
    00359 884 957087
а това е един от начините за финансова помощ

Фондацията " Надежда за малките " успя да вземе номер от DMS за дарителски смс-и . Може да се включите в кампанията „Да подарим надежда на малките” като изпратите дарителски SMS с текст DMS MALKITE на Единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M-Tel).
За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.
За повече информация посетете www.dmsbg.com. От Пепи Кънчев снощи разбрах ,че за 1 юни подготвят благотворителен концерт с участието на известни певци, ще ви информирам за това събитие когато имам по точна информация,знам че правят и клип който ще се върти по ТВ.

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 09:34 от antom

# 53
  • Мнения: 192
Бих се радвала ако мога да помогна и аз. От малкия имам доста дрешки, дадени ни от майчета от форума.Мога да дам също и шишенца на Avent, обиколник за легло в комплект с чаршафчета  и още дреболии, както и един чисто нов шезлонг.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт