Отговори
  • Мнения: 403
Пускам тази тема със съгласието на Пепи Кънчев от фондация " Надежда за малките....Копирам ви написаното от него .... " Тази седмица най-сетне сключихме договор за наем на къща, където ще се помещава центъра за изоставени бебета, за които ще се грижим.
Къщата е много хубава. Намира се на в кв. Княжево, на ул. „Княжевска” № 2, на площада в Княжево „Насред село”.
Започваме ремонта на къщата. За целта имаме нужда от помощ при общата работа като боядисване, чистене, разместване на мебели и др. Имаме нужда и от майстори най-вече хора, които могат да шпакловат стени, както и електротехници. Трябва да се шпакловат три стаи, като вече има двама души които ще шпакловат в свободното си време, но не са достатъчни. Имаме нужда от още хора с такива способности. Електрическата инсталация също има нужда от това да се пипне преди да се измажат стените, както и да се монтират плафони. Тази седмица, всеки който е свободен и може да помогне в тези неща, нека заповяда след 16.00 ч. до 20.00 ч. когато ще има човек, който е наясно с работата, която трябва да се свърши.

Три от прозорците са в много лошо състояние. Ако имате или познавате фирма, която прави дограма и би ни помогнала с дарение на прозорци би представлявало голяма помощ за този проект.Също се нуждаем от латекс и блажна боя. Ще бъде издаден документ за дарение, който ще послужи пред НАП за данъчно облекчение. Моля всеки, който има възможност да помогне да ми пише на email pepikantchev@gmail.com.. "

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани  bouquet

Сега се надявам да става по-лесно с даренията защото е малко изморително и разтегливо постоянното препращане не инфо Twisted Evil
Важното е ,4е са на момент ремонт и приемане на необходимите дарения Peace

# 2
  • Мнения: 403
Като се знае и адреса на този център ще е наистина по лесно с даренията.Пепи Кънчев ми писа във Фейсбук ,че ще следи темата и надявам се ще дава по точна информация за всичко ,ако няма време ще го правя аз Simple Smile

# 3
  • Мнения: 403
Направен е  списък от необходими неща в процеса на ремонт на центъра, както следват:
1. Латекс- 75 кг.
2. 12 кутии блажна боя
3. Тапети- 35 кв.м.
4. Разредител за блажна боя
5. Четки и мечета за боядисване
6. Ванички за боя и латекс за боядисване
7. Плафони или осветителни тела -12 бр.
8. Мивка за баня
9. Брави-4 бр.
10. Корнизи за пердета
11. Детски пердета
12. Тротоарни плочки 30 кв.м.
13. Цветя-Разсад
Търсим детско обзавеждане без креватчета, за две стаи, а именно: Гардероб, скрин , шкафове;

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,насо4ваме желаещите дарители от другите ни теми към центъра.Надявам се (знам и от Пепи) да се съберат доста неща PeaceКОгато оба4е се понатрупат,пишете за да не се задръстват.

# 5
  • Мнения: 1 615
В този момент точно се записвам, за да не забравя да следя темата, но се надявам скоро и реална полза да има от мен...

# 6
# 7
  • Мнения: 24
Не мога да помогна с нужните неща за ремонт или пак шкафчета,но пък имам събрани дрешки за бебчетата ще им ги изпратя на адреса,който е даден!Надявам се да помогна поне малко Hug!

# 8
  • Мнения: 403
Ето какво е направено до сега в къщата : 1 Сваляне на старите тапетите от трите спални.
2 Шпакловаха се трите спални (остава една стена, която до петък се надяваме да е готова)
3 Изшкуриха се стените след шпакловането в две от трите спални, продължаваме с шкуренето Simple Smile))
4 Измиване на стените в две от трите спални
5 Изпразване на къщата от старите мебели. Имаше ужасно много боклуци и още има за изхвърляне.
6 Постави се вътрешна изолация в стаята за персонала
7 Шлайфане на старата дограма и външна врата и сваляне на старата боя.
8 Боядисване на външните прозорци на първия етаж. С тях ще сме поне докъто не намерим от някъде, нова дограма.
9 Демонтаж на стария парапет, който беше прогнил и опасен.
10 Заваряване и монтаж на новия парапет на балкона.
11Взети са мерките за кухненския плот, под който ще се наредят електроуредите
12 Взети са мерките за фолио за гардиробите и шкафовете, които ще продължим да позлзваме докъто не намерим дарител за нови.
Включиха се много хора, за което фондацията  отново изразяват благодарността си.
Търсят се  тапети, за стаята на персонала. Ако някой има ненужни останали му от ремонт с радост ще ги уползотворил.
Ще е хубаво  да се  оправи двора, където има хубава трева, но също така трябва да се сменят някои от тротоарните плочи. Идеята е да се направи и малък пясъчник с малка люлка и парзалка. Искаме да насадим цветя навсякъде и да стане много цветно. Ако разбирате от градинарство или цветарство помогнете  с вашата експертиза  Simple Smile
Нещата започнаха да се случват благодарение на общите усилия на хора като вас, които обичат децата.
Моля ви продължавайте да ни подкрепяте, за да доведем нещата до красив край. Ако желаете да помогнете с нещо, пишете на office@hope.bg

# 9
  • Мнения: 403
Доста от нещата по ремонта са свършени Simple Smile Копирам още неща които ще трябват и които се надявам Центъра да получи ...1. первази за паркет за детските стаи, които са с обща квадратура 40 кв.м.
2. корнизи за пердета – 8 бр. (с различна дължина)
3. пердета за три детски стаи – жълти, зелени или бели с жълти/зелени шарки
4. 1 детски килим за всекидневната на децата
5. 1 не голям диван (може и разтегателен) за всекидневната на децата
6. чаршафчета, комплекти за детски легла
7. 2 столчета за хранене
8. 2 проходилки
9. 2 ванички за къпане (добре е да са със стойка)
10. поне 2 столчета за кола
11. 2 единични колички
12. всякакви игри, играчки, оборудвания за възрастта 0 – 3 г.
13. детски рамки за снимки и Първи албум на детето (албум, в който не само да може да се лепят снимки, но и да се пише за развитието на детето и за събитията в живота му)
14. от голяма нужда – тротоарни/ градински плочки за около 30 кв.м. (настоящите в двора са много счупени и изкривени) Двора ще придобие съвсем различен вид още от влизането ще лъха на уют и добре направено нещо
15. за едната баня – мивка и тоалетна чиния (може и моноблок)
16. За кухненския плот  трябва кухненска мивка.
Ако проявявате интерес към някои от нещата написани по-горе пишете  на pepikantchev@gmail.com

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,за да не пиша на сто места ще пиша само тук,а ти ще препредаваш Twisted EvilС Маги говорих днес,но нека го напиша.Ето какво сме отделили в склада за центъра:

1.Перилни препарати
2.Обиколкници за легло
3.Хавлиика и олекотени завивки тип одеала(2 бр.)
4.Корито(без стойка)
5.Гърнета-3 бр.
6.Дрешки.
7.Игра4ки.
8.Кошница за кола.


Идната седмица ще досортираме и е вероятно да изско4ат още нужни вещи Peace

Ще говоря с една  мама да ушие лигавници,искат ли?

Ани,имам контакт с Чиполино и се 4удя дали няма да име от полза newsm78Казвайте Hug

# 11
  • Мнения: 2 471
Да следя и тук темата

Последна редакция: вт, 11 май 2010, 22:32 от Нини (на мама слънчицето)

# 12
  • Мнения: 403
Ани,за да не пиша на сто места ще пиша само тук,а ти ще препредаваш Twisted EvilС Маги говорих днес,но нека го напиша.Ето какво сме отделили в склада за центъра:

1.Перилни препарати
2.Обиколкници за легло
3.Хавлиика и олекотени завивки тип одеала(2 бр.)
4.Корито(без стойка)
5.Гърнета-3 бр.
6.Дрешки.
7.Игра4ки.
8.Кошница за кола.


Идната седмица ще досортираме и е вероятно да изско4ат още нужни вещи Peace

Ще говоря с една  мама да ушие лигавници,искат ли?

Ани,имам контакт с Чиполино и се 4удя дали няма да име от полза newsm78Казвайте Hug
Добре ,ще предам какво сте нагласили за тях Simple Smile За Чиполино е отлична идея   bouquet

# 13
  • Мнения: 403
Фондацията " Надежда за малките " успя да вземе номер от DMS за дарителски смс-и . Може да се включите в кампанията „Да подарим надежда на малките” като изпратите дарителски SMS с текст DMS MALKITE на Единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M-Tel).
За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.
За повече информация посетете www.dmsbg.com. От Пепи Кънчев снощи разбрах ,че за 1 юни подготвят благотворителен концерт с участието на известни певци, ще ви информирам за това събитие когато имам по точна информация,знам че правят и клип който ще се върти по ТВ.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Клипът е готов и скоро ще го завъртят Peace
МНого хубави неща направиха тези хора и им пожелавам силни нерви и много търпение Hug

# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,би ли ми обяснила(любопитна съм) кой то4но координира тук из форума дейността на "Надежда за малките"?Мислех,4е си ти.Ако не,моля те кажи поне кой още.

Няма да коментирам пове4е  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 807
lavender , здравейте!

Реших/ме да помогна на Ани, или по-точно да помогна в разпространяването на инфото за SMS номера (от 15 май), за каузата, за нуждата от подкрепа и помощ, за "Надежда за малките"...

Извинете ме, ако еднаквите теми (в посещаемите форуми) са Ви досадили, но начина да се види от повече хора според мен е този...

Реших да публикувам темата на 3 различни места, където посещаемостта е много по-голяма от форум благотворителност, за огромно (и) мое съжаление...
Реших, че инфото на няколко места няма да навреди, напротив - ще помогне да се види от повече хора...

Все пак 3 хубави неща се случиха в кратък срок за тази кауза, отнасяща се до мъничките и беззащитни изоставени дечица... , нали? - намери се къща, излезе SMS номера, ще се осъществи и Благотворителният концерт, а скоро ще има и чудесен клип  - нямаше как да не споделя тези прекрасни новини и да запозная повече хора с мисията и Надеждата за Малките...

Знам, че бях в разрез с правилата на сайта (публикувайки еднакви теми на няколко места), но направих всичко това с чисти помисли... и молейки модераторите да оставят темите отворени за няколко дни (с мен модератор не се е свързал, не ме е "обвинил" и т.н.., Вашето мнение/питане видях случайно...)

Извинявам се, че вместо радост на потребителите, посещаващи форум Благотворителност внесох смут  Rolling Eyes (и аз не разбрах защо точно...)
Нали все пак идеята е повече хора да помогнат, а как?!, ако няма и да са чули/прочели за благородната кауза на Фондацията...

Ще се радвам да отговоря и на други Ваши чуденки и питанки  Hug - може да ги отправяте и лично към мен...

Всичко най-добро желая!   bouquet


Последна редакция: сб, 22 май 2010, 09:53 от Tatti

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Интересно наистина, защо не са ви изтрили еднаквите теми, като  две от тях бяха тук в подфорум Благотворителност?  newsm78 Да, в разрез с правилата сте!
Всички каузи в този подфорум са благотворителни и всяка една от тях заслужава да бъде видяна и прочетена от повече хора. В подфорум Клюкарника също има заковани теми с цел благотворителност. Намерението ви, не оправдава съзнателните ви действия да пускате теми в разрез с правилата на форума.  Посетителите на този подфорум не са първосигнални, за да ги бомбардирате с реклама и да таите надежда, че колкото повече реклама, толкова повече ще се купи вашия продукт.
Добре е, преди да предприемете разпространението на нечия, не ваша инициатива, да проучите как стои въпроса с разпространение, кой отговаря и до къде е стигнала информационната кампания. Не винаги количеството определя качеството.

Никой не отрича и не е против разпространението на добрите новини, но е добре да бъде правено  разумно.  Peace
Успех на начинанието и колегите от "Надежда за малките"   bouquet

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Maminka,напротив ,подфорумът е за това,но заливането с еднакви теми и съобщения е забранено Peace
4овек се обърква и в крайна сметка има обратен ефект.

Днес до колкото знам при Иван и Андрей ще гостуват хора от екипа на организацията за да разкажат за проекта HugНямам идея по кое време и дали все още е актуално newsm78Но такова беше инфото преди седмица.

# 19
  • Мнения: 403
Аз сега разбирам за подобно нещо да се разпространява на други места.Да,с Пепи Кънчев имам уговорка така да се каже да допълвам темата ,да ви информирам за това какво се случва ..Пуснах темата с негово съгласие.Ще му пиша сега във ФБ за да ми каже дали наистина са молили и още някой да им помага .  bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз сега разбирам за подобно нещо да се разпространява на други места.Да,с Пепи Кънчев имам уговорка така да се каже да допълвам темата ,да ви информирам за това какво се случва ..Пуснах темата с негово съгласие.Ще му пиша сега във ФБ за да ми каже дали наистина са молили и още някой да им помага .  bouquet

Ани,няма лошо в помагането.Просто някой е изпуснал координацията  PeaceКоето пък внесе объркване.
 Hug

# 21
  • Мнения: 403
Аз също нямам нищо против ,но можеше да се пише в съществуващата тема,за да не става объркване както се е получило   bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 403
Благотворителен концерт " Надежда за малките " в София, на 1 юни от 19.00 ч. Място:
София Лайв Клуб.Фондация "Надежда за малките" ви кани на този Благотворителен концерт с участието на :
Влади Ампов -Графа,Васил Петров,СИГНАЛ, Зона, Аявис, Salsa Dance Squad

Водещи на събитието са Митко Павлов и Параскева Джукелова
Представяне на клипа "Надежда за малките"
...Елате да се забавляваме заедно и със събраните средства ще подпомогнем една уникална кауза в помощ на най-безпомощните и красиви същества българските деца. Събитието се провежда в един от най-изисканите и квалитетни клубове в България, с много музика, настроение и изненади. Ще бъде много забавно и полезно.
Можете много да помогнете на каузата ни просто като доведете ваши приятели, колеги и познати, така ще сме всички част от онези, които искат да направят живота на децата в България по-добър.

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 16:26 от Ani_Ani

# 24
  • Мнения: 403
Да допълня, ще има детски кът за децата и родителите  могат да дойдат с тях, ще бъдат в добри ръце, докато се наслаждават на хубава музика и добро настроение.   bouquet  Ето и линк към репортажа за къщата по Про.бг http://novinitepro.bg/bin/video.php?media_id=60787131&sectio … rticle_id=3185828

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 18:05 от Ani_Ani

# 25
  • Мнения: 2 807

Момичета, извинявам се отново за объркването.
НО аз направих темите, които след 2-3 дни щях да помоля да бъдат изтрити - идеята ми беше само да се види инфото за SMS номера, за благотворителният концерт и т.н..
Не съм мислила да бомбардирам хората със и само с тази информация...

Нито един модератор не направи забележка за темите - явно нямаха нищо против да уважат молбата ми и да не ги трият за няколко дни (така щяха да видят повече хора, а единствената тема, осатанала, щеше да  си е тази, на Ани, тук, в Благотворител;ните акции..), докато не се намеси Lavender...
Може би не са забелязали, а може би просто са проявили Човечност!
Както и да е...

Сигурно и вие сте съгласни, че този форум не е от най-посещаваните, за съжаление...
Поради което и си позволих да публикувам темата в по-посещаем форум, подчератвам - само за няколко дни.

ФЕЙщица, инициативате НЕ беше моя, желанието беше мое - както писах на Ани и lavender още преди няколко дни, бях помолена от Управителя и Зам.управителя на самата Фондация.
Единствената моя грешка е тази, че съм в разрез с правилата на сайта, но пък за няколко дни не мислех, че ще е проблем  Peace

Да, Фондация "Надежда за Малките" не е единствената, нуждаеща се от помощ, но пък е единственият такъв център, семеен тип, който се е заел да отглежда деца в обстановка, досущ като домашната...
И мога да гарантирам, че средствата и помощта предоставена на/за Фондацията, ще бъде САМО за децата, без никой друг да се възползва от тях ... (не навсякъде, и не винаги е така обаче)
И все пак - всеки сам решава на кой и с какво ще помогне, нали?

Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

  bouquet

А бележката ти до мен ще си я запазя  Hug
Определно не направи услуга на когото трябваше с този си постинг ,и с ли4ните си нападки  също Peace





# 27
  • Мнения: 403
Искам да дам малко уточнение защото виждам ,че става неразбирателство заради една тема.Когато има веднъж пусната тема ,не е редно да се пускат нови .Не мисля ,че е намеса да се допълва от някой друг ,напротив -колкото повече инфо има толкова е по добре.Глупаво е да се обвинява някой ,че бил виновен за заключването на някоя тема,защото може да се окаже ,че този човек не е виновен изобщо, а модераторите да са я заключили виждайки ,че е в нарушение на правилата във форума..Нека не обръщаме и тази тема на панаир,не за това е пусната  bouquet

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Подсещам за утре(01.06),София Лайф Клуб,19.30-20.00ч.

# 29
  • Мнения: 2 807

lavender,  аз също пазя ЛС ти до мен.  Hug

Не мисля, че съм те нападала... за какви лични нападки от моя страна става въпрос?
Нямам нищо против да постнеш няколкото съобщения между мен и теб  Hug

За това дали съм помогнала или не - мисля, че не Вие (lavender) решавате  Peace

И да, най-важното е разпространяването на инфото - а аз съм убедена, че много хора разбраха за "Надежда на малките" , благодаряние и на мен  Simple Smile

Успех желая на всички ви!   bouquet
И нека милите думи и помощта тук бъдат в пъти повече от нападките и злобните забе(ле)жки  Hug




Не мисля да пиша повече по за случилото се - все пак спамим темата и я "пълним" с ненужен материал, който никак няма да помогне на нуждаещиете се...

Успех желая на всички ви - винаги и навсякъде!   bouquet

  bouquet

А бележката ти до мен ще си я запазя  Hug
Определно не направи услуга на когото трябваше с този си постинг ,и с ли4ните си нападки  също Peace






# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Маминка,  bouquet
Разбра за какво иде реч Hug

До дове4ера Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 787


За това дали съм помогнала или не - мисля, че не Вие (lavender) решавате  Peace

И да, най-важното е разпространяването на инфото - а аз съм убедена, че много хора разбраха за "Надежда на малките" , благодаряние и на мен  Simple Smile


Не е само Lavender, аз като страничен на инициативата човек, също мисля, че писането ви в темата е само в ущърб.

Важно е и как се разпространява информацията, а не само разпространението и, защото от това как е разпространена зависи какъв отклик ще предизвика тя, какво чувство ще остави у хората, които ще откликнат или не в зависимост от това.

Успех довечера!

# 32
  • Мнения: 2 807
Lindt, благодаря за споделеното!  Hug
В темата ми обаче никой, освен lavender не се изказа негативно, напротив.  Peace - е, да, сгреших с мястото на публикуване, но това беше с цел да се види от повече мами - нищо с информацията и представянето й не беше в ущърб, така мисля...

Но вече няма значение - важното е, че всички са спокойни.

Да, и аз желая успех на всички заели се с нелекото дело и каузата "Надежда за малките"  Hug
Успех и на всички други, разбира се  Hug (винаги, макар и не видно, съм била в помощ на нуждаещите се...)

# 33
  • Мнения: 403
Виждам че продължава с това да се изясняват отношения и то в тази тема.Правило на форума  е да не се изнася инфо от личните съобщения...Ако продължи това нещо ,несвързано с това да се помогне на децата ,ще помоля да се заключи темата...или ще се пише по нея или ...  bouquet

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,недей,няма смисъл  bouquet

Ето малко резултати от снощи.Копирам поста на Маги.....

"Magdalena Stefanova
Скъпи приятели, сърдечно благодаря на всички, които снощи посетиха благотворителния концерт на "Надежда за малките"! Надявам се, че ви е било приятно! За нас беше и полезно - сумата, която събрахме с ваша помощ за Центъра от семеен тип, е близо 6 300 лв.! Благодаря ви! Този проект се случва и благодарение на вас!"


Снощи беше много весело ,изкарахме страхотно,видяхме толкова познати хора HugКЛипа е уникален,имаме си тениски  Crazy,слушахме страхотни банди,имахме уникална ве4ер Peace

И така,Ани HugЩе поддържаме огъня и ще следим за нова информация Peace

# 35
  • Мнения: 72
Искам в петък 04.06 да занеса плюшени игррачки,кога е удобно да мина?

# 36
  • Мнения: 2 807
А ето и Клипа, чието първо представяне беше на Благотворителния концерт -> http://www.youtube.com/watch?v=m3WaBh56zJw&feature=player_embedded
Разтърсващ! - дано засегне сърцата и съзнанието на повече хора...

За радост бебчето, снимано в края на клипа расте здраво, щастливо и със своите си родители, обградено с много любов (вече е и по-голямо Simple Smile)  - дано за бебчетата, които ще бъдат обгрижвани и обичани от хората в Къщата, също се намерят родители, дай Боже билогичните...


На Благотворителни концерт имаше и страхотни Тениски - черни с логото на Фондацията "Надежда за малките".
Ще има отново - и различни размери, и други цветове, за следващото благотворително събитие на Фондацията.


eyoree86 , ако все още никой не Ви е отговорил - на лични мога да дам телефона на някой от Управителния съвет, за да се разберете кога ще бъде удобно да минете.
Къщата се намира в Княжево, но може да се срещнете с някой от Фондацията и на друго място в София, ако желаете - както за вас е удобно.
И аз благодаря за прекрасния жест и играчките, които сте решили да дарите  Hug   bouquet

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 11:38 от Maminka

# 37
  • Мнения: 72
още нямам отговор,а играчките са готови Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 807

eyoree86, здравейте!  Hug
Писала съм ЛС с подробни обяснения и телефон за контакт с човек от Фондацията "Надежда за малките".

Благодаря отново!   bouquet

# 39
  • Мнения: 82
Здравейте момичета, имам запазено коритце и зимни дрешки от близначета/момиченца/. Те са от една приятелка,която иска да ги подари на дечица в нужда и искам да питам на адреса от първа страница ли да се изпращат нещата?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!    bouquet

# 40
  • Мнения: 2 807

jesika18, здравейте!
Благодаря и на вас, и на приятелката ви   bouquet   bouquet

Може да позвъните на телефон 0884 957 087 - ще разговаряте директно с Маги Стефанова, председател на Управителния съвет, за да разберете на кой адрес да изпратите нещата.
Даденият на 1 стр. адрес е този в Княжево, където се намира Къщата за малките (а никой от Управителния съвет не живее там)

Благодаря още веднъж за подадената ръка, за дарението...  Heart Eyes   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте,
мога да помогна с някои неща от списъка, като начало дивана и детски чаршафи.
Ще се свържа с г-жа Стефанова относно транспортирането.
Пиша тук, за да се отмятат пдсигурени неща.

# 42
  • Мнения: 2 807
Emi, здравейте!
Предполагам вече сте се свързали с Маги Стефанова...

Вкл. се, за да благодаря лично за подадената ръка и нещата, които сте отделили за децата в Къщата на Надеждата   Heart Eyes   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 2 210
Emi, здравейте!
Предполагам вече сте се свързали с Маги Стефанова...

Вкл. се, за да благодаря лично за подадената ръка и нещата, които сте отделили за децата в Къщата на Надеждата   Heart Eyes   bouquet

Да, разбрахме се с човек от екипа. Доколкото разбрах имат нужда и от стабилни комарници за прозорците, ще се опитам да помогна с каквопто мога.
Хубав ден.

# 44
  • Мнения: 2
Скъпи момичета, тази вечер за първи път влизам в "нашата" тема тук.  Пиша в групата на "Надежда за малките" във фейсбук (и това ми стига!) и затова благодаря на всички, които поддържат актуална информацията тук. Надявам се, че няма да ми се разсърдят, че пиша лично! Искам единствено да ви кажа ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за подкрепата! За всичко, което дарихте и донесохте за къщата на малките, за съпричасността и доверието! bouquet Страхотни сте! И ... наистина разчитаме на вас и за в бъдеще! Маги

# 45
  • Мнения: 2 471
Момиче на което помогнахме преди повече от година, иска да дари всичко от своето бебче на друго в нужда.: количка, активна гимнастика и подобни. Проблемът е, че няма интернет и транспорт. Ако някой се наеме да ги транспортира в центъра към фондацията (ако са необходими) мога да ви свържа. Майчето живее в кв. Левски.

# 46
  • Мнения: 3
Момичета, как е удобно да изпратя дрехи за 0-6 м. на адреса в Княжево?
Знае ли някой?

# 47
  • Мнения: 993
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.

# 48
  • Мнения: 4 195
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.
понеже познавам хората, които управялват центъра, ще ти кажа, че прибързваш и съм убедена, че до тях инфо за колет не е стигнало. И понеже и аз получавам колети за младежите, ако преди това не знам от дарителя, че е пратил нещо, то вероятността да не стигне до нас е огромна - БГ пощи, за съжаление Close

# 49
Аз повече не бих им пратила нищо. Изпратих един пакет с дрешки на адреса на фондацията, който взех от Интернет и после трябваше да ходя да си го прибирам от пощата, защото ми се върна като непотърсен.  За мене това е несериозно отношение.
понеже познавам хората, които управялват центъра, ще ти кажа, че прибързваш и съм убедена, че до тях инфо за колет не е стигнало. И понеже и аз получавам колети за младежите, ако преди това не знам от дарителя, че е пратил нещо, то вероятността да не стигне до нас е огромна - БГ пощи, за съжаление Close

Напълно съм съгласна, пощенските услуги са под всякаква критика. Пък и разбрах, че вече има настанено бебенце в центъра.

# 50
  • Мнения: 993
Да, хората се обадиха и се разбрахме  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 263
Здравейте!

Може ли някой да се включи с актуална информация за центъра - функционира ли, колко дечица има, с майки или изоставени, на каква възраст и най-вече: нужди към момента? Извинявам се, ако се е коментирало преди, но аз не разбрах как се финансира центъра и какъв е принципа на работа.

Ще се постарая да бъда полезна с каквото мога.

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 15:31 от Мартеничка

# 52
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мартеничка по актуална информация има във Фейсбук
търси "Надежда за малките" и ще ти излезе

Електронна поща:
    office@hope.bg
Уеб сайт:
    http://www.hope.bg
Офис:
    00359 884 957087
а това е един от начините за финансова помощ

Фондацията " Надежда за малките " успя да вземе номер от DMS за дарителски смс-и . Може да се включите в кампанията „Да подарим надежда на малките” като изпратите дарителски SMS с текст DMS MALKITE на Единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M-Tel).
За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.
За повече информация посетете www.dmsbg.com. От Пепи Кънчев снощи разбрах ,че за 1 юни подготвят благотворителен концерт с участието на известни певци, ще ви информирам за това събитие когато имам по точна информация,знам че правят и клип който ще се върти по ТВ.

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 09:34 от antom

# 53
  • Мнения: 192
Бих се радвала ако мога да помогна и аз. От малкия имам доста дрешки, дадени ни от майчета от форума.Мога да дам също и шишенца на Avent, обиколник за легло в комплект с чаршафчета  и още дреболии, както и един чисто нов шезлонг.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт