предучилищна къде-моля да споделите

  • 1 181
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
 Rolling Eyes ooooh!мили мами  моето момиченце е на 5.5г. и незнам къде да бъде в предучилищна -в детската градина или в училището моля да споделите вашето мнение за добри училища- начални в района на младост или частни такива защото чувам страшни неща които ме плашат и не мога да реша къде да запиша детето си разчитам на помоща ви благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 5 255
Ползвайте този бутон   Peace
Има няколко подобни теми.

# 2
  • Мнения: 41
бутона го знам но не ме устройват коментарите защото са стари питам за мнения от последните 6 месеца това е много променлива ситуация  искам да знам има ли доволна мама от конкретна госпожа в конкретно училище

# 3
  • Мнения: 2 755
Темите за предучилищната не са толкова стари, че да не ти бъдат от полза. Ако те интересува дадено училище, попитай конкретно.  Peace

# 4
  • Мнения: 5 255
...питам за мнения от последните 6 месеца ...

Последното мнение в ТАЗИ ТЕМА е писано преди 3 дни  Crazy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 559
Аз избрах за моят син да бъде предучилищна  в училище.

# 6
  • Мнения: 214
deta 2, аз също бях пуснала преди време подобна тема. Интересувах се за моята дъщеря, която септември ще бъде на 5год и 4 месеца. Решихме с мъжа ми да я запишем към сдружение Послушковци, надявам се избора ни да е правилен. Тази година подготвителен клас (предучилищна) ще има в 8 СОУ в Дървеница, близо е до Младост все пак. Можеш да им потърсиш координати в нета и да се срещнеш с тях, отзивчиви са и ще отговорят на всичките ти въпроси.
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 15 251
Моят син изкара предучилищна в детската градина. Имах спокойствието, че неговите  учителки му ще му дадат добра подготовка. Освен това в ДГ много добре се балансират учене и игра, което на тази възраст смятам, че е по-добре за децата.
Иначе, като цяло, мнението ми е, че за 5-6 годишните деца е много рано да попаднат в среда като тази, която предлагат българските училища.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 821
Моята дъщеря също беше в ПГУ в детската градина. Подготовката им беше доста добра.
Тя самата беше притеснена как като тръгне на у-ще ще спи следобед Simple Smile Беше ме попитала "мамо това у-ще колко време е", доуточнихме се, че става дума за това по колко часа от дяна ще са в у-ще. После ме попита "а там къде ще спим?" Simple Smile
Преходът в 1ви клас й беше тежък. Т.е. беше страшно уморена и всяка вечер заспиваше преди да вечеря. Окопити се към 2рия месец може би.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
...питам за мнения от последните 6 месеца ...

Последното мнение в ТАЗИ ТЕМА е писано преди 3 дни  Crazy

Как я уцели тази темата ццццц, и влиза в графата последните 6 месеца  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт