Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 12

  • 31 569
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 156

Какви мили очички правеше на Левент за да го придума на "шофьорския курс"!
И той взе, че се съгласи.... не ми се вярваше.... Левент да даде колата в ръцете на Хасрет!
Тя така си влезе в ролята на "начинаеща шофьорка"- червения светофар, свърши и бензина... hahaha hahaha
Какви очета въртеше и какво ли му говореше, за да го убеди! Мале, тя му кара колата, той тича след нея! Joy Joy Joy Какъв ли ужас изживя в този момент! Cry Cry Cry

# 691
  • Мнения: 2 156
Композицията на Мурат, за Селин, вече не е на дневен ред, нещата се въртят около това Мурат да страда в сегашно време, а ахилесовата му пета вечи е Хасрет, а не композицията, която той даде дори с усмивка на Левент. Така мисля аз.
Ама Саймето поне малко не се ли привърза към Хасрет! Те са двете в един отбор, останалите са другия. Ако тя тръгне да наранява Мурат чрез Хасрет, ще нарани и нея.  ooooh!
Дано да си промени първоначалния план и сега на мушката да са ония от другия лагер!

# 692
  • Мнения: 0
Здравейте всички!
Днес си въртях пак началните кадри в 1 епизод, за да разбера причината за хвърлянето на Селин.
Само пак му говореше, че не и е казал досега, че я обича...
Той беше внимателен към нея и я целуваше дори, чак се чудя кое точно може да е причина за самоубийство newsm78
Имате ли предположения някакви?
За Левент имам чувството, че помага на другия лагер, защото неосъзнато харесва Хасрет.

# 693
  • Добрич
  • Мнения: 0
Ама Саймето поне малко не се ли привърза към Хасрет! Те са двете в един отбор, останалите са другия. Ако тя тръгне да наранява Мурат чрез Хасрет, ще нарани и нея.  ooooh!
Дано да си промени първоначалния план и сега на мушката да са ония от другия лагер!
Ако беш за нашето Хаси тогава защо я кара да се прави на дъщеря й, защо я изпорти по-късно  пред кралското семейство, поне аз така разбрах от преразказите  на серията. Тази жена ще мъсти на поразия.

# 694
  • Мнения: 10 240
Здравейте всички!
Днес си въртях пак началните кадри в 1 епизод, за да разбера причината за хвърлянето на Селин.
Само пак му говореше, че не и е казал досега, че я обича...
Той беше внимателен към нея и я целуваше дори, чак се чудя кое точно може да е причина за самоубийство newsm78
Имате ли предположения някакви?За Левент имам чувството, че помага на другия лагер, защото неосъзнато харесва Хасрет.

Предположения за самоубийството: неудовлетворност на Селин от любовта на Мурат, засилващо се чувство че го губи, нестабилна психика, лесно ранима душа. Мурат наистина беше нежен към нея.... Но това не и е било достатъчно... Имали са дългогодишна връзка, а той не е предприел очакваната крачка- предложение за брак....

И аз мисля, че Левент неосъзнато харесва Хасрет- на кой друг щеше да си даде колата? И я заведе на разходка, малко или много я опозна като душевност... разбра чистотата и- такава, каквато не се среща сред познатите момичета на Левент. Спомнете си техния разговор за родителите - нейните, неговите...

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте всички!
Днес си въртях пак началните кадри в 1 епизод, за да разбера причината за хвърлянето на Селин.
Само пак му говореше, че не и е казал досега, че я обича...
Той беше внимателен към нея и я целуваше дори, чак се чудя кое точно може да е причина за самоубийство newsm78
Имате ли предположения някакви?За Левент имам чувството, че помага на другия лагер, защото неосъзнато харесва Хасрет.

Предположения за самоубийството: неудовлетворност на Селин от любовта на Мурат, засилващо се чувство че го губи, нестабилна психика, лесно ранима душа. Мурат наистина беше нежен към нея.... Но това не и е било достатъчно... Имали са дългогодишна връзка, а той не е предприел очакваната крачка- предложение за брак....

И аз мисля, че Левент неосъзнато харесва Хасрет- на кой друг щеше да си даде колата? И я заведе на разходка, малко или много я опозна като душевност... разбра чистотата и- такава, каквато не се среща сред познатите момичета на Левент. Спомнете си техния разговор за родителите - нейните, неговите...
И тръгна да помага на Кадир, от какъв зор? Дори Хасрет се учуди на това, като и каза, че Кадир е добре и в махалата.

# 696
  • Мнения: 2 156
Здравейте всички!
Днес си въртях пак началните кадри в 1 епизод, за да разбера причината за хвърлянето на Селин.
Само пак му говореше, че не и е казал досега, че я обича...
Той беше внимателен към нея и я целуваше дори, чак се чудя кое точно може да е причина за самоубийство newsm78
Имате ли предположения някакви?
За Левент имам чувството, че помага на другия лагер, защото неосъзнато харесва Хасрет.
Ами причината засега е неизвестна. От това, което са показали оставам с впечатление, че или тя е с лабилна психика и тази любов, която получава от Мурат не й е достатъчна, затова посяга на живата си или семейството на Мурат не я е одобрило за снаха. За последното съдя от това, че Саймето се интересуваше от имотното състояние на Етем/евентуално за финансово унищожение, ако е възможно/ и за това , че реши да спонсорира проекта и по този начин провали плановете на Етем и Несрин за изхвърляне на Хасрет от проекта.
Левент имам чувството , че застава на страната на победителите, защото вече каза на Хасрет, че Несрин е вечния победител /нещо в този дух беше изказването му/. Това вече го коментирах по рано.

# 697
  • Добрич
  • Мнения: 0
И аз мисля, че Левент неосъзнато харесва Хасрет- на кой друг щеше да си даде колата? И я заведе на разходка, малко или много я опозна като душевност... разбра чистотата и- такава, каквато не се среща сред познатите момичета на Левент. Спомнете си техния разговор за родителите - нейните, неговите...
Така е Левент вече я поопозна и изпитва синпатия към нея, но въпроса е, защо Мурат да не я харесва и обича разбира се. Мисля, че има нещо което още не са ни разкрили за Мурат, може би семейството знае и за това така реагира.

# 698
  • Мнения: 2 156
"И тръгна да помага на Кадир, от какъв зор? Дори Хасрет се учуди на това, като и каза, че Кадир е добре и в махалата."
 Възможно ли е да се е почувствал гузен заради журналистите? Това не е коментирано във филма, но аз все още мисля че той им се обади!  ooooh!

# 699
  • Мнения: 2 156
Ако беш за нашето Хаси тогава защо я кара да се прави на дъщеря й, защо я изпорти по-късно  пред кралското семейство, поне аз така разбрах от преразказите  на серията. Тази жена ще мъсти на поразия.
Тя че ще мъсти е ясно. Но кой ще пострада от невинните при нейните пъклени планове?  newsm78

# 700
  • Мнения: 0
Моята теория, че не са я одобрили за снаха отпада, защото Несрин говори само суперлативи за Селин.
А Мурат като си пусна DVD-то и гледа точно оня момент с колието, в който тя го пита кога ще и каже, че я обича.
Той отвръща сега танцуваме, а Левент снима клипа.
Явно изпитва вина, че не и е казал, че я обича...ама то кой ли мъж обича да ги казва тези думи.
А Хасрет не успя да изгледа точно този момент.
Сайме я накара да върне диска при поднасянето на колието, а Мурат доизгледа от там нататък.
-----------------------------------
Ризата от трейлъра е от Левент, защото Мурат каза да му избере шик риза от магазина Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 май 2010, 15:08 от 1001fan

# 701
  • Мнения: 2 156
Моята теория, че не са я одобрили за снаха отпада, защото Несрин говори само суперлативи за Селин.
А Мурат като си пусна DVD-то и гледа точно оня момент с колието, в който тя го пита кога ще и каже, че я обича.
Той отвръща сега танцуваме, а Левент снима клипа.
Явно изпитва вина, че не и е казал, че я обича...ама то кой ли мъж обича да ги казва тези думи.
А Хасрет не успя да изгледа точно този момент.
Сайме я накара да върне диска при поднасянето на колието, а Мурат доизгледа от там нататък.
Фенче, тя говори суперлативи за Селин само пред Хасрет, за да я унижи. Пред Саймето каза, че са преживяли много тежки моменти с Мурат, но са ги преодоляли. А Мурат преди да си тръгнат от къщата й каза нещо от рода - хайде да не се нараняваме повече. И то беше по повод на предразсъдаците й.
Тези думи, ако ги беше чула, биха зарадвали Хасрет и тя нямаше да се старае да копира Селин

# 702
  • Мнения: 2 156
Фенче, благодаря за пояснението.  Hug
" Ризата от трейлъра е от Левент, защото Мурат каза да му избере шик риза от магазина "
Мурат май твърдо ще играе против майка си.  Joy Joy Joy
Освен че ги покани на РД, ще бъде облечен и като тях. Олелееее, как ще реагира Несрин!  #Crazy
Петък е многоооо далече!  ooooh!

# 703
  • Добрич
  • Мнения: 0
Моята теория, че не са я одобрили за снаха отпада, защото Несрин говори само суперлативи за Селин.
А Мурат като си пусна DVD-то и гледа точно оня момент с колието, в който тя го пита кога ще и каже, че я обича.
Той отвръща сега танцуваме, а Левент снима клипа.
Явно изпитва вина, че не и е казал, че я обича...ама то кой ли мъж обича да ги казва тези думи.
А Хасрет не успя да изгледа точно този момент.
Сайме я накара да върне диска при поднасянето на колието, а Мурат доизгледа от там нататък.
Мисля, че Мурат е скрил същинския произход на Селин от родителите си. Според тях тя е от добро и заможно семейство, но друго не знаят, ами ако не са били такива по него време.

# 704
  • Мнения: 0
Уси, този израз "Да не се нараняваме взаимно" го бях забравила, да си призная.
Доки, предположенията ти са възможни.
Ако историята Мурат-Селин е свързана по някакъв начин с мама Несрин, то тази жена е за
Оскар по двуличие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт