Самуил, Иван, Андрей и Адриян, от Майската дружина,днес стават на годинка!

  • 27 767
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2
Да са живи и здрави малките рожденици като се почне от Гого на ЕлиДечкин, та до четиримата бонбони  днес! Да направят родителите си щастливи, но най-вече да имат пълен живот самите те и да направят тоя свят по-прекрасен!   bouquet

Кай Рен, напълни ми душата с тия разкази и очите със снимките от Сингапур! Да си жива и здрава, че ни правиш съпричастни!
Елица е станала страхотна красавица! Страхотна!

Зайо, при майките и дъщерите във вашето семейство се наблюдава възходяща градация от естетична гледна точка!

Не съм намерила думи досега да честитя на Галя и Бебз куража! Да минава леко и безпроблемно и да ви се напълни къщата и сърцата два пъти повече от сега (щото и при двете стана ясно, че няма да е три пъти повече Joy)

Ние сме добре. Утре заминаваме с двете деца за Истанбул за празниците - на екскурзия. Така да се каже, правя първи стъпки в правилната посока (зададена от КайРен) - да се веселим заедно с бебка както се веселяхме преди! Стискайте палци да мине успешно!

Целувки от нас! Hug

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Дойде най-сетне денят в който и аз ще почерпя за порастналото ни момче  newsm44 Пожелавам си само да са ни живи и здрави дечицата и ние за да си ги гледкаме,а всичко друго се нарежда  Hug Hug Hug
Честит първи рожден ден и на астралните ни близначета Белла,Макси и Амир да са здрави,весели и щастливи  love001  love001  love001
Честито и на вас  мили горди МАЙчета ......весел празник и благодаря на всички ви за милите пожелания  Hug Hug Hug
beer Wine Glass cook cook baloni bdbaloni baloni newsm38
(само такава почерпка мога   Mr. Green)

# 62
  • София
  • Мнения: 94
Честит първи рожден ден на Макси, Амир, Митко  и Белла Grinning Присъединявам се към гореизброените пожелания.  Grinning
ЧРД и на Сианка и Ели  bouquet
И ние ще пътуваме - свеки ще ме води на почивка Laughing Ще ходим на Хисаря - тя и свекъра ще гледат голямия, а ние ще бъдем с малкото. Единственото слабо звено в системата е че не можем да сменим едната гума. Нещо завъртяли единия винт нам как си та сега не можаха да го отвият. Срязаха го и сега мъж ми се щура из града да търси те точно такъв винт, че утре сме се засилили да тръгваме.

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 19:12 от QWERTYASD

# 63
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Ето и рожденичката днес с тортата:

# 64
  • Мнения: 79
Здравейте  Hug
нещо тия дни от хайманосване не ми остава време да си включа компютъра  Mr. Green
Искам да поздравя всички рожденици, да им пожелая много здраве, щастливо и безгрижно детство  newsm38
Галче, честито!   bouquet Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, а накрая едно здраво и пухкаво бебче  Heart Eyes
На всички болнички едно голямо гуш  Hug и скоро да оздравяват  Hug
Айде връщам се да чета  Crazy
Смехурче не знам дали са ти отговорили за наколенките, но аз ще си кажа  Mr. Green. Има ги в Джъмбо, ние имаме такива, но нещо не ги ползваме въобще.
Лека и спокойна нощ
П.П. Момичета времето минава и мисля, че е време да стягаме общия рожден ден, у нас 6-ти, 13-ти Юни и останалите уикенди са свободни. Оставям на вас да решите, а тия дни ще направя организационна тема, за да не спами тая.

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 21:23 от Мадленка

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честит рожден ден на днешните вече големи деца! Здраве и много радост да носят на мама и тати!
   nbirthday newsm67

Зайо, много сте сладки тричките  Heart Eyes
KayRenn, страхотен разказ и снимки.
Ваня, голяма сладуранка е Бела  Heart Eyes!

# 66
  • Мнения: 781
Честит празник на днешните рожденици. Да растете много здрави, щастливи и винаги с усмивки на прекрасните  силичица Grinning

Честит празник на техните майчета. Бъдете горди от прекрасните си деца!!!
Ето и малко снимки от нас. Останалите в събота от детското парти Simple Smile
http://malachika.snimka.bg/baby/moqt-1-vi-rojden-den.498102.18547564  Забравих да се "похваля", че си имаме ринитче и бухаме като магаренце. Не може да спи милото, но се надявам да се опарвим без сериозно последствия Praynig

# 67
  • Мнения: 28
Честит рожден ден на Димитър, Белослава, Максим и Амир! Нека все усмивки да греят на лицата им и да радват много мама и тате!
Мигла аз бях секцио и родих в 5 и 3 минути сутринта на 15 май.  А ти в колко часа роди?
Днес да се похваля видях Казабланка в Морската  Simple Smile Голяма красавица е станала малката Жанетка!
Кай рен страхотни снимки и разказ! Много увлекателно разказваш пък според мен   bouquet

# 68
  • Мнения: 4
Добър вечер и от нас с Рожденика Макс!  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift
Благодаря за хубавите пожелания!  Hug  bouquet Да са ни здравички, весели и усмихнати. Да имат много, много късмет в живота ...



Честит да е и Рождения ден на Бела, Амир и Митко!!!

Ние сега се връщаме от тържеството с роднините и да кажа, че Макс се държа просто безобразно!  ooooh! Никога не е бил такъв. Нещо не му понесе обстановката. Беше супер крив, след това заспа и така до 21.30. Чакахме го да се събуди да донесат тортата. Той стана с рев и не спря да реве и да се тръшка по земята ....  Tired Сега, естествено не иска да спи и се забавляваме двамата в хола ...  Whistling
Наоплаквах ви се ...  Outta Joint
Сега пожелавам Лека вечер ... отивам на земята да играем  Laughing

# 69
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Честит рожден ден на Димитър, Белослава, Максим и Амир!Да растът здрави весели и безгрижни и да носят радост на мама и тати! newsm59 newsm59  ura newsm59  ura

# 70
  • Мнения: 11
Честит Рожден Ден на днешните пораснали бебоци Макси, Бела, Амир и Митко!  newsm59 nbirthday newsm67  cook newsm38  ura Да растат здрави, щастливи, послушни и добрички (без тръшкане  Mr. Green) за огромна радост и гордост на мама и тате   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Смешко, не е тайна тъпата докторица ме отсвири, защото си била намерила и другаде работа и не идвала много редовно в поликлиниката  smile3555 е аз и викам нали един път месечно се виждаме и без това все ще се уцели един ден да дойдете  Crazy и тя ами елате ако искате утре (т.е днес сутринта) ама най добре си търсете другаде и т.н.

Днес бяхме на ДК и Теди е 10400 вече а височината не я разбрах (някъде около 78 май му стигна крачето доколкото видях) че се бяхме заприказвали с докторката и сестарта дали новото бебе ще е момче или момиче  hahaha

Те ми препоръчаха друга док за ЖК Дорина Герганова в ж.к. Левски В й бил кабинета  Thinking ще и звъня, но преди това имам доста лични които също ще прегледам благодаря на всички които ми писаха за техните ЖК  Hug Hug Hug те си знаят   love001

П.П. Диди, да не се е получило с Макси онова за което КайРен и Ели Дечкин предупреждаваха - превъзбудено хлапе на рожденния си ден, което изглежда е решило да не се държи точно както са очаквали от него родителите му  newsm78 Тортата е превъзходна by the way  Wink

# 71
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на Ивко!!!

Честито на всички именици! Да са живи и здави, и по-специално Гого Дечкин!

# 72
  • Мнения: 30
Добро утро от мен и Сияна.Първо да честитя на всички в отбора на 1-та годинка.Да са здрави и щастливи.Честито и на второто ни майче  preggoНие вече свършихме с ремонта само сл.батерия да сложат и ще пускам фоеверката LaughingРождения ден на малката мина супер-цял ден беше в супер настроение само като дойде време за тортата се разсърди,че не й давам да пипа.Като ми остане време ще кача снимки.Друго с което да се похваля е,че ни проби дългочакания зъб toothВече се бях притеснила за тия зъби ThinkingВърви,но все още с помощ или с каиш,но не се е пуснала-страх е още,но и това ще стане.И сега ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ,КОИТО НОСЯТ ИМЕТО ГЕОРГИ./включително и моя съпруг/.Много здраве и щастие им желая.Пожелавам ви един приятен ден с много емоции и веселие. Wine Glass Аз ще ставам,че сега ще донесат агънцето и ме чака работа,а и ПААААААК гости/скоро не сме имали/ Joy

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честит рожден ден на Ивко! Да расте здрав и послушен!  nbirthday newsm67
На мама,   bouquet

Честит имен ден на всички малки и големи именници и на родата ви до девето коляно! Да са ви живи и здрави!

Отивам да меся питки че днес на обяд ще правим и прощапулник а следобед е и кръщенето. Бъдещият християнин не е в цветущо здраве ама майната му, така ще караме. Естествено стана с дупето на горе, но дано му се оправи настроението. И трайно се е настанил на нашата спалня и всякакъв опит за пресместването му в неговите покои води до истерия  Close Явно аз и баща му скоро няма да се срещнем по средата на леглото  Mr. Green

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 07:59 от eli_dechkin

# 74
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честит първо рожден ден на Ивко!Много здраве и
много късмет да го съпътстват занапред!

Честит имен ден на Гого и на Жожи!

Общи условия

Активация на акаунт