FarmVille 24-та тема

  • 31 767
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
аз не намирам втората стъпка, ето това

Click "Allow"

Look for a yellow bar at the top of the page and click the "Allow" button.


къде да го търся това

# 706
  • London
  • Мнения: 292
Aми да, но само по този начин засега съм получила 7 по 25 от различни акаунти. Явно ми е бъгната Мозилата нещо, в моя полза  Laughing


 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms завид, завид, завид!!!!!!
Как нещо при мен не се скапа в моя полза?!Ми ... то за справка ползвай ник-а.

# 707
  • Мнения: 56
аз дори имах инсталиран тул бар на ориг.ферма и без да го  махам пак стана,после го деинсталирвах за по сигурно

# 708
  • Варна
  • Мнения: 276
на мен не ми даде нищо като инсталирах тоя тулбар! Crossing Arms имах го много от отдавна, тия дни нищо не ми е давано! сега го изтрих и го сложих пак и пак нищо! Crossing Arms #Cussing out

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Аз пък не мога да деинсталирам туулбара не мога да го намерия къде съм го инсталирала #Cussing out Моля да ми обясните  как става?

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 21:45 от pura_vida

# 710
  • Мнения: 4 111
 Цял ден се мъча с мозила и експлорър да ги взема тези 25 пари и накрая от хрома ми излезе, а там нали не може. И влизам в мозилата и там естесвено не се появи, но погледнах в бокса и бяха там.

# 711
  • Мнения: 0
Инструменти>Добавки>Zynga Toolbar>Деинсталиране

От 3 профила вече ми предложи на двата профила да инсталирам тулбара и да получа 25 кеш, така че ясно един по един ще се уредим !

Опа преди секунди и на третия профил ми даде 25 кеш !

Ехехе малко нахално, но направих четвърти профил и на него ми даде 25 кеш. Явно е вечерта на кеша Wink

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 22:09 от Lele Male

# 712
  • София
  • Мнения: 4 294
от четири ферми си взех вече 25 кеша, продължавам  Laughing

# 713
  • Мнения: 56
вече на всички дава,дори не беше необходимо да се деинсталирва,

# 714
  • Paradisе City
  • Мнения: 40
Не мога да спра да се хиля Simple Smile На всичките ми ферми дава, вече се чуда какво ще ги правя тея пари.

# 715
  • Мнения: 2 280
И на мен ни ги даде веднага, в оригиналната ферма вече имам 70 FV  Party

Сега почвам на всички фалшиви Simple Smile

П.П. Аз дори и не деинсталирам , става и така.
Направо давате пак Инстал като ви пита, после allow , рестарт на мозилата и готово Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 май 2010, 22:44 от Whatever

# 716
  • Мнения: 3 219
A при мен не се появя тулбара, уж инсталирам, рестартирам, даже РС то рестартнах, пак не става  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, някакви идеи да имате.....

# 717
# 718
  • Мнения: 2 280
A при мен не се появя тулбара, уж инсталирам, рестартирам, даже РС то рестартнах, пак не става  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, някакви идеи да имате.....

A аз ползвам мозила 3.0.... Оставих си в единия таб да ми стои отворен линка с туулбара и с появило се горе allow . Отварям друг таб и там си правя останалите ферми без да деинсталирам туулбара. Пита ме на всяка ферма, още като влизам, давам инстал, после ми изписва, че трябва да се конектна първо към Фейсбук, давам connect , после Install, allow, Instal, Restart Firefox, след като се рестартира ме пита пак дали искам да го инсталирам, давам пак allow, после обаче давам canccel. И си влизам във фермата, дава ги веднага в гифт-бокса.

Май доста объркано го написах, ама..

# 719
  • Мнения: X
A при мен не се появя тулбара, уж инсталирам, рестартирам, даже РС то рестартнах, пак не става  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, някакви идеи да имате.....
и при мен е така, аз даже и фалшиви ферми не мога да правя, не ме пуска в играта, каръка си е карък  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sick

Общи условия

Активация на акаунт