FarmVille 24-та тема

  • 31 768
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 219
Нямам фалшива ферма в момента, изтрила съм всички странични акаунти Tired

# 721
  • Мнения: 820
на 4 от 5 ми даде парите  Grinning

# 722
  • Мнения: X
Whatever, на мен точно това allow не ми се появява никъде, от там е проблема и не знам как да го оправя  Tired

# 723
  • Мнения: 820
Whatever, на мен точно това allow не ми се появява никъде, от там е проблема и не знам как да го оправя  Tired

излиза под лентата с web адреса - има една стрелка в дясно, която се мести и сочи нагоре - точно към бутона.

# 724
# 725
  • Мнения: 3 219
Ами при все, че така и не го видях този тулбар, го деинсталнах в яда си, после влизам-и хоп кеша се появи, не знам ква магия стана де newsm78, ама съм мнооого хепи Whistling

# 726
  • Мнения: 138
A при мен не се появя тулбара, уж инсталирам, рестартирам, даже РС то рестартнах, пак не става  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, някакви идеи да имате.....
и при мен е така, аз даже и фалшиви ферми не мога да правя, не ме пуска в играта, каръка си е карък  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sick

И аз цял ден инсталирах и преинсталирах, но чак сега забелязах, че моят туулбар, не е като този който показват. Точно пред search има една стрелкичка. От там си избрах фермата и веднага ми даде паричките. Да не е и при вас това проблема  Rolling Eyes

# 727
  • Мнения: 3 219
Много странно, сега  реших да пробвам с линка с козата и тулбара веднага се появи :shock, но пък няма коза бонус.

# 728
  • Мнения: 2 280
И на мен не ми даде козата, но пък вече от всички ферми общо имам
830 FV  Crazy Де да бяха в една ферма...

# 729
  • Мнения: 214
Засега си купих къщата на дървото , хамака с палмите, големия басейн и нещо като фонтан от новите мистери кутии .

# 730
  • Мнения: X
успях да взема 4 за сега, благодаря за помощта  Hug

# 731
  • Мнения: 0
Сега да ви споделя моя скромен опит за тези 25 кеш, които ми отнеха около 2 часа и в крайна сметка в истинския акаунт ги изпуснах, но за сметка на това ги хванах в 10 от 11 фалшиви ферми. Аз съм с мозила. Копая си аз на мъжа ми фермата и и ми се пада стоножка естествено веднага влизам през моя акаунт да я взема и хоп ми излезе така желаното предложение за 25 кеш. Цъкам си аз правя каквото искат влизам във фермата и гледам 53 подаръка в гифтбокса. И забележете уведомяват ме, че печеля 25 кеш, но като влязох в кутията ги няма отдавам го на това, че е пълна. И от там като се хващам от бяс за фалшивите акаунти - само натискам върху стоножката и то за всеки ми предлага, но да уточня, че всеки път деинсталирам зинга тулбара. И така независимо, че стоножката свърши още на 2-рия акаунт аз си натисках върху нея и така взех за всички. Дано съм била полезна.

# 732
  • Мнения: X
и аз така изпуснах в моя акаунт, щото кутията ми беше пълна  Sick, но аз друго искам да попитам - вие веднага ли си пращате подаръците, мен ме е страх да  оставя кеша за утре, да не се прецакам пак, какъвто съм карък  Twisted Evil

# 733
  • Мнения: 4 111
Много съм доволна  Grinning пратих си всичко, което исках, даже накрая и дървото за 27 пари от чудене какво да си пратя вече, ами много е хубаво Simple Smile новият склад от 24 също е много хубав, кончетата удвоих, абе колям кеф  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 17
Аз съм си оставила в моята си фермичка кеша- 29 ми станаха. Иначе имам още 2 ферми с по 30, но досега не съм имала проблем с ъммм 45те ферми  Embarassed Мисля да ги оставя за когато докарат басейнчета в маркета туй онуй, към лятото.  Sunglasses Дано не забравя в кои точно акаунти са. Но мисля днес и утре да мина всички акаунти за 25те фв че току виж спряли да дават ooooh!
Вие какво купувате на мен ми свършиха идеите- купих си 2 хамбара и 2 бараки тоскански- побират повече, вече са ми експенднати, изтрих някои от червените хамбари. Купих хамак, къщата тосканската, 3 кутии(паднаха ми се адоби сградите+мармот ли е, що ли е  Laughing ), торнадото, jackrabbit,Bee catcher,Oak tree двечки, dogwood tree, Road runner,  Birch tree пак две. Май това е... тотално абюзвам фермата днес  Laughing Оо, да и пикника за 17 фв... леле откога го гледам...

Общи условия

Активация на акаунт