Месец май започна вече.Мами,стягайте багажа,краят не е далече. ЮНСКИ мами! - 25

  • 19 460
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Забравих да напиша, че се сдобих със Термобокс и стерилизатор за микровълнова от снаха ми, но за жалост стерилизатора не се побира в нашата, заради грила... Сега трябва да реша какво да правя - да изварявам или да си купя ел. стерилизатор. Ако кърмя успешно, което силно се надявам Praynig, може да не ми е нужен, нали? Да го купувам ли предварително се чудя?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 023
Хоп и аз в новата тема, да не изтърва нещо  Wink

Протектор за матрак - аз използвах с близначките и много ми беше полезен. Едната повръщаше много и ако го нямаше протектора, матракът щеше да е все мокър.

Ще си правим ли софийска среща? Сряда, четвъртък  Simple Smile ако има мераклийки, да пием по кафенце.

Ох, да ви се оплача - моят младеж си стои седалищно и съм много нещастна... така не искам операция... Не че няма да го преживея, ама много ми се ще да е нормално...  Praynig

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 585
vany6a разказвай как мина срещата.Много ми е интересно.Аз утре ще се уговоря за кой ден да отида.
Днес ходих да ми взимат кръв,урина и двата секрета-влагалищен и от д...то.Не беше гадно,нищо не усетих.Ама добре че тази работа я свърши акушерката.Сега се ядосвам,че не ми дадоха талонче да си видя резултатите on-line и ще чакам до петък като ида при доктора да ги покажа,понеже секретите ще са готови след 4 дена.
Иначе на мен през бременността са ми правили два прегледа.Единия беше в 4 месец,а другия когато много ме боля корема някъде към началото на 7 беше.Тогава ме гледаха за разкритие,но изобщо не беше гадно.Аз толкова леки прегледи не съм имала.Явно лекаря е със златни ръце Mr. Green.Преди да забременея съм ходила само при жени и винаги много ме е боляло.

# 48
  • Мнения: 344
jj, честито! ще си ги менкаш според случая Laughing

марчелка, голям късмет Shocked на мен за три бременности са ми отстъпвали ред не повече от 5-6 пъти Rolling Eyes


за срещата
- мисля, че ще е супер на ЛТ, ама не знам защо още не го отварят - дано е тези дни! ...други години мисля по от раничко го отваряха Thinking а може и другаде?? за мен деня е без значение, по принцип съм свободна. само да е или към 10 или към 17ч, че малкия спи следобед, предполагам и вашите са така Peace


Да го купувам ли предварително се чудя?

ц Naughty Mr. Green

# 49
  • Мнения: 293
Аз мислех да предложа на аквариума кьдето сьщо има детски площадки.Петък 11.00-12.00 часа примерно?????

# 50
  • Мнения: 344
Аз мислех да предложа на аквариума кьдето сьщо има детски площадки.Петък 11.00-12.00 часа примерно?????
става, ама не може ли към 10?! Blush

# 51
  • Мнения: 1 554
Ох какьв секс бе хора аз изобщо не мога да се помрьдна Laughing Laughing Laughing

 Crazy леле 1 месец стана,какво беше това,нямам желание никакво,а с сина ми не беше така цццц Tired

# 52
  • Мнения: 293
Аз мислех да предложа на аквариума кьдето сьщо има детски площадки.Петък 11.00-12.00 часа примерно?????
става, ама не може ли към 10?! Blush


Другите да кажат на мен ми е все тази аз ставам в 7.00

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Малеееееееее, каква съм заспала, бременелска му работа!!!
Подвела съм ви, момичета. Аз хубаво съм написала за анестезиолога часа, ама да бях написала и деня - срядя, 12 часа в Торакс .
Пфуууу, Кремс, извинявай, ама нещо напоследък май изкуквам  Thinking

# 54
  • Мнения: 103
Ох какьв секс бе хора аз изобщо не мога да се помрьдна Laughing Laughing Laughing

 Crazy леле 1 месец стана,какво беше това,нямам желание никакво,а с сина ми не беше така цццц Tired
Ти пък 1 месец Wink
Аз за последно си ощастливих мъжа на 14ти февруари и от тогава е на сух режим завалията Grinning.А най-странното е, че напоследък на мен ми се иска, а той ми отказва Close

# 55
  • Мнения: 1 554
Аз мислех да предложа на аквариума кьдето сьщо има детски площадки.Петък 11.00-12.00 часа примерно?????
става, ама не може ли към 10?! Blush


Другите да кажат на мен ми е все тази аз ставам в 7.00

в 10 спим още бе хора Whistling шегувам се,аз най рано в 11 мога Laughing

# 56
  • Мнения: 293
Ох какьв секс бе хора аз изобщо не мога да се помрьдна Laughing Laughing Laughing

 Crazy леле 1 месец стана,какво беше това,нямам желание никакво,а с сина ми не беше така цццц Tired
Ти пък 1 месец Wink
Аз за последно си ощастливих мъжа на 14ти февруари и от тогава е на сух режим завалията Grinning.А най-странното е, че напоследък на мен ми се иска, а той ми отказва Close



Ами като ни гледат такива разплути може да нямат желание Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 57
  • Мнения: 10
Здравейте мами!

Аз днес ходих за 45 дневния болничен и на ЖК. Ама голямо чакане падна за този болничен, че то сега за четирите почивни дни като са се насъбрали много мами, на които трябва да им се издава и сега днес всички накуп, та като отидох в 10 часа имаше 17 жени преди мен  #Crazy
След това бях на запис на тоновете и после на ехограф. Тоновете на бебка са си наред и на ехографа всичко ОК - води в норма, плацента 1-ва степен на зрялост, бебка си е главично и се надявам да е послушна и така да си седи. Само не можах да разбера колко е голяма, единствено разбрах, че по размера на бедрото върви с десетина дни напред.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора  #Crazy

# 58
  • Мнения: 344
ами тогава към 17ч няма ли да е по-удобно?!

секса - практикуваме го, но не мн.често Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
Ще си правим ли софийска среща? Сряда, четвъртък  Simple Smile ако има мераклийки, да пием по кафенце.

Да, да... само кажете, аз съм ЗА !!!   Grinning
Отивам да разхождам тумбака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт