Искрица надежда за Наталия /DMS NATALIA/

  • 40 597
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 469
Моля ви, направете всичко възможно за откриването на SMS номер. Това за мен е по-лесния вариант, защото така освен че аз пускам sms-и, моля и всички мои приятели, познати и роднини да правят това.

   Момичета,  

   Напълно подкрепям espoir и  ако откриете sms номер ще може да се включат повече хора. Аз имам толкова много близки и приятели, с големи сърца, на които ще разкажа и те също ще помогнат. Сумата не е непосилна и НИЕ ВСИЧКИ ЗАЕДНО ще я съберем !

   дари-k   кураж, ще изгрее слънце и на вашата улица  Hug

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пуснах малка сумичка през E-pay.
Успех, малко слънчице НаталияHug

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
За да се открие sms номер, трябва да има писмен отказ от МЗ, а за сега имаме само устен такъв, процедурата е бавна, но Дари ще задвижи нещата и при първа възможност ще подадем молба.
Хубавото в случая е, че не сме притиснати от време, няма определена дата, на която Нелката да постъпи в клиниката, когато успеем да съберем паричките-тогава! Simple Smile

Благодаря, момичета! Hug

# 18
  • Мнения: 18
И аз бих помолила за SMS номер,със сигурност ще изпращаме съобщения.Много по-лесно е .Ще следя темата за номер.Вярвам,4е ще се съберат парите!Моля се!

# 19
  • Мнения: 734
И аз бих помолила за SMS номер,със сигурност ще изпращаме съобщения.Много по-лесно е .

Аз твърдо вярвам, че хората, които желаят да помогнат, не биха се спрели пред липсата на sms номер за дарение. Дарението за мен (поне) е много повече от натискане на копчетата на мобилния телефон. Да, вероятно е по-лесно, но не винаги всичко, което си заслужава е лесно.
Да не говорим, че има интернет банкиране, има e-pay, easy-pay, преводи по банков път лично и какво ли още не....
Аз бих се засрамила от себе си, ако се откажа от дарение, заради липса на sms номер...

# 20
  • Мнения: 2 818
Ще помогна с вяра, мисли и пари, колкото мога  Praynig

# 21
  • Мнения: 1
 newsm10 Дари,с теб сме мила. Подкрепяме те и стискаме палци. През много изпитания минахме,дано това е началото на края на тревогите ни и от сега нататък само се радваме и наслаждаваме на малките си принцески.Много късмет,мила. newsm17

# 22
  • Мнения: 97
Докато четях за какво става въпрос плаках и си повтарях че трябва всеки ден да благодаря на Господа, че имам две живи и здрави съкровища.Другата седмица като взема майчинство и аз ще преведа някой лев.Моите съболезнования за Калоянчо.Много страшно е да загубиш едно дете,даже не искам и да си помислям какво чуства майката.

# 23
  • Мнения: 0
Много се разстроих от историята на Наталия. Толкова много се вбесявам от тази наша държава толкова ли струва живота на нейните деца. Наскоро обърнаха гръб на моята приятелка със отказ за лечение в чужбина и за съжаление тя вече не е сред живите. Затова трябва да се мобилизираме и да помогнем на Наталия. Вярвам че ще успеем!

# 24
  • Мнения: 0
Аз също ще помогна с каквото мога но идеята за DMS номера трябва да се реализира и за дарение чрез еPay. За моята приятелка пращахме и мейли по фирми с писмото от съпруга. Това също е вариант.

# 25
  • Мнения: 86
Благодаря!!!!    bouquet
Бързам да споделя една прекрасна новина, която стопли душата ми и ме кара да мисля, че все още има хора с добри и благородни сърца. В кампанията за набирането на на средства се е включила и фирма
ЕТ "Нина Павлова "- аптека  в гр.Ботевград.
Благодаря Ви, мили хора!!!!!!   bouquet
 Благодаря, че Ви има!!!!    bouquet
Благодаря, че все още се срещат хора с големи, добри и 
БЛАГОРОДНИ сърца!!!!!!!  bouquet

# 26
  • Мнения: 734
Аз също ще помогна с каквото мога но идеята за DMS номера трябва да се реализира и за дарение чрез еPay.

То и сега може чрез еPay просто услугата е от меню Преводи-> Изпратете вносна бележка по банкова сметка. Е, има такса, не е като между потребители в еPay , но е ужасно лесно.  Peace Аз точно така постъпих.  Whistling

дари-k, моля те, прегърни малката Наталия от името на всички нас!  Hug

# 27
  • Мнения: 1
Мили майки, току що изгледах клипа в памет на Калоянчо. Толкова силно се развълнувах и разстроих,че въздух не можех да си поема. Буквално ме заболя сърцето от мъка. Толкова безпределна любов и болка видях. Умолявам ви,мили майки, нека направим така,че никога вече в майчините очи да има толкова много сълзи.
    Поклон пред паметта на това слънчице Калоянчо!

# 28
  • Мнения: 86
:
дари-к, моля те, прегърни малката Наталия от името на всички нас!  Hug
no_name  Hug
 Всяка вечер, чета постовете ви на Наталия и постоянно я прегръщам и целувам от всички Вас и след всяка целувка получавам прекрасна усмивка. Тази усмивка е за всички вас. Постоянно и говоря, че не сме самички и колко много хора я подкрепят.
Благодаря Ви!!!!  bouquet

 
Цитат
Поклон пред паметта на това слънчице Калоянчо!
  Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • Мнения: 0
Мисля, че клиниката от Израел има представители във Варна, информация има в МЦ "Деца с проблеми в развитието " - 02/ 9619650

Общи условия

Активация на акаунт