Искрица надежда за Наталия /DMS NATALIA/

  • 40 605
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз честно казано,незнам какво да кажа....Много ми е мъчно за Наталия.Ще преведа колкото мога,може да не са много,но ще са от сърце.Мила майчице,не спирай да се бориш Hug Hug Hug

Искрица ,ти си една Прекрасна жена.Възхищавам ти се  bouquet  bouquet  bouquet
Поклон пред паметта на Калоянчо Flowers Rose Flowers Rose

# 31
  • Мнения: 1 615
Пуснах и аз нещичко в "касичката". Ще помагам, макар и с малко, докато е необходимо. Изпращам ви много обич и пожелание за кураж и сила!
Успех на малкото юначе!!!

# 32
  • Мнения: 51
съдбата е жестока със това момиченце,направо сърцето ми се къса.искренно се надявам скоро да съберем парите и да може да се оправи детенцето.едва ли има човек на земята който да е се разчувства и да отвори сърцето си за такова нещо.ще помогна с каквото мога ,но все пак чрез смс по бързоще могат да се съберът парите .ще следя темата и ще пускам много смси се пак живота няма цена.

# 33
  • Мнения: 4 370
Прочетох пост в друга тема на дари-к и това ме накара да вляза в тази тема. Историята им наситина е тъжна, но надявам се ние да успеем да й напиеш красив завършек! Вярвам че средствата ще се наберат, но дано само те да са нужното, за да живее Наталия щастливо.

# 34
  • Мнения: 0
Koi kolkoto moge da prati za pomoch na deteto.I da kage na poznati da pomognat.Bog da zakrilq vsi4ki dobri hora,vsi4ki de4itsa,vsi4ki nugdaechti se i tyrsechti utechenie!

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 67
Здравейте и аз ще помогна с каквото мога Praynig Praynig Praynig.
Поздрави и целувки за малката Наталия   bouquet   bouquet  bouquet.

# 36
  • Мнения: 1 615
Днес попаднах на това:
http://prit4ite.blogspot.com/2010/05/blog-post_7867.html
и искам то да бъде моята голяма прегръдка за всички борбени майки и техните дечица!

# 37
  • Мнения: 121
iskrica_nadejda, болката ти ме разтърси. Искрено съжалявам, че твоето малко съкровище не е до теб. Остава ни да вярваме, че Калоянчо е на едно по-добро място...

дари-к, убедена съм, че усмивката на Наталия ще си преправи път до сърцата на много хора, защото не спирам да вярвам, че у нас все още има хора със сърца. А това би бил най-хубавият подарък за рождения ден на Калоянчо. Ние също ще помогнем с каквото можем и дай боже след време да четем нова тема със снимки на първите стъпки на твоята малка принцеса! УСПЕХ!  bouquet

# 38
  • Мнения: 86
За най-голяма наша радост в БГ има страшно много добри и
 отзивчиви хора.Хиляди благодарности на всички, които  помагат.
Благодарим ви, че давате шанс на Наталия.   bouquet
Цитат
  Имам прекрасно умно дете с вродени аномалии, но не се отказвам да търся начин да му помогна и вярвам, че ще се излекува напълно! sun
sennata7, разбира се, че няма да се отказваме да търсим начин да помогнем на децата си. И аз вярвам, че ще успеете  Peace и ви го пожелавам от сърце.  Hug

# 39
  • Мнения: 86
[ дай боже след време да четем нова тема със снимки на първите стъпки на твоята малка принцеса! УСПЕХ!  bouquet


Дай боже !!!! Praynig С нетърпение чакам този момент и бъдете сигурни, че ще ви затрупам със снимки и клипове на моята принцеса.  Peace

Последна редакция: нд, 30 май 2010, 13:51 от дари-k

# 40
  • Мнения: 734
дари-k, дръж ни в течение колко са събраните средства и колко още са необходими....  bouquet

Ще очакваме с нетърпение да ни затрупаш със снимки и клипчета!  Hug

# 41
  • Мнения: 86
Не мога да проверявам сметката електронно, тъй като не е на мое има, а на името на детето и със SMS не могат да ме уведомяват. Така че ще отскачам от време на време до Банката и ще ви държа в течение.  Peace 
  Предната седмица бяха 250 лв.  Hug

# 42
  • Мнения: 1 059
Момичета, ако има група във фейсбук историята на Наталия ще стигне
до повече хора. За съжаление аз самата не съм много наясно как се
създава такава група. Но трябва тази инициатива да се популяризира по-
вече и вярвам, че ще съберат нужните средства.

# 43
  • Мнения: 130
мила мамо Дари...исках да ти кажа нещо по-различно - че сред толкова призиви май на никой не му остана време да ти сподели нещо, което, сигурна съм, всеки си го мисли - Наталия е едно прекрасно дете! Има страхотни очи и изглежда много сладка!!! Да я нацелуиваш! А ние всички ще опитаме да помагаме с каквото можем...Дари - според мен е грешка да НЕ се постави срок...така хората някак си нямат стимул...затова, искате ли да поставим наш си вътрешен срок? Сега е 31.05...До края на юли да сме събрали поне за първия курс? През колко време трябва да са курсовете? Ако са през определени периоди, от там нататък ще трябва вече да сме доста по-бързи...Идеята за Фейсбук е прекрасна - но за съжаление и аз няма да мога да помогна там...Следя една друга група за момче на 24 години там...събраха много бързо, за около 2-3 месеца, около 85000 лв Praynig И засега момчето е добре...така че, ако някой може - да помага!!! Успех!

# 44
  • Мнения: 86
Честит празник на всички дечица!!! Пожелавам ви много, много здраве и щастливо детство!!!!!! Hug

Много бих се радвала, ако успеем да съберем парите до края
на юли.  Praynig
 Няма да чакаме - директно заминаваме да направим първия курс.  Peace
Следващите са през 4 месеца.
 Благодаря ви отново   bouquet
 

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 16:19 от дари-k

Общи условия

Активация на акаунт