Балони летят към небето,Февруарче ще празнува за първи път деня на детето (9)

  • 21 473
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
 Неви, браво, и това е прогрес. А дано увеличава престоя!

 Стар, аз откакто имам деца, мои РД не празнувам  Naughty. Някак си РД на детето ми става приоритет и него чакам със страхотно нетърпение и радост, а моя.... Whistling. Празнувах в заведение с всичките си приятели само като чукнах тридесетака. Останалите РД ги отбелязваме скромно само с мъжО и децата.

 Рали, дано утре си по-добре и успеете да излезете за по-дълго.

 bela *, margarete хубаво сте си изкарали днес  Wink.

 Ние за утре сме планирали пикник, дано пак е хубаво времето.

 Спокойна нощ и спящи бебоци!

# 46
  • София
  • Мнения: 6
Да бе, Бобиш, Ръсел Кроу тука е все едно част от шоуто на Виктория'с Сикрет.  newsm62

Охх, реших и аз да видя какви ги вършите и още се хиля.. Юхуу ще ме умориш от смях  Joy

Рали оздравявай бързо Hug

Заглавието на темата е страхотно Simple Smile На Мартин подаръка ще е бънджи, 4акам го да дойде Simple Smile Океанско ще е  Crazy

Ние днес ходихме на разходка целият ден, накрая ни заваля в борисовата и се прибрахме набързо! Видях, 4е и за забелване си говорите. Аз уж забелвам ама не всеки ден, 4етох, 4е не трябва щяло само да се забели след време, до колко е вярно не знам Thinking Ще го оправим някак Simple Smile Няма да остане така!

Лека ве4ер от мен .. още се хиля на ръсел кроу Joy Joy

# 47
  • Мнения: 4 187

 Стар, аз откакто имам деца, мои РД не празнувам  Naughty. Някак си РД на детето ми става приоритет и него чакам със страхотно нетърпение и радост, а моя.... Whistling. Празнувах в заведение с всичките си приятели само като чукнах тридесетака. Останалите РД ги отбелязваме скромно само с мъжО и децата.


Тази година ставам на 30  Blush !

# 48
  • София
  • Мнения: 6

 Стар, аз откакто имам деца, мои РД не празнувам  Naughty. Някак си РД на детето ми става приоритет и него чакам със страхотно нетърпение и радост, а моя.... Whistling. Празнувах в заведение с всичките си приятели само като чукнах тридесетака. Останалите РД ги отбелязваме скромно само с мъжО и децата.


Тази година ставам на 30  Blush !


Сериозно ли, ама никак не ти личат да ти кажа Hug Това сериозно, не ти правя четки  Simple Smile

И аз не съм празнувала последните си рождени дни, все така се случваше, 4е имах други ангажименти, но следващия може и да го празнувам, ако се вредя от мъжа и Мартин, 4е сме през няколко дни.  Не знам какво му става на моя компютър 2 пъти заби и публикува отговора Shocked  Та затова редактирах.. явно трябва да поспя .. уморена съм

Лека вечер от мен Simple Smile

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 22:50 от Sashkova

# 49
  • Мнения: 307
Съни голямо благодаря за темичката!  bouquet
Заглавието е страхотно!
Честита месечинка на Павли!Да расте здраво и послушно дете!
Неви браво за разходката.Малко по- малко ще свикне сладуранката тя Hug
Рали дано бързо се оправиш!Най ме е яд лятото да съм хремава.
Как така си говорите за сватлъци,аз още не съм хвърлила на Сиянка пъпчето,че викам ще си го държа и тя ще си седи при мен Mr. Green
Ние също излизахме-и слънце ни пече и дъжд ни валя,но малко се разнообразих.Иска ми се денонощието да е поне 30 часа,та дано ми стигнат.Все отгоре отгоре чистя,кога ли ще ми остане време за основно почистване.Ма то лошото е че Сияна иска постоянно да си и насреща и да и говориш,само да види,че се отдалечавам и почва да пищи.
Много са и мокри крачетата,питах педи,тя ми каза да и обувам тънички чорапки,ама пак са влажни!Не може да седи боса.Има ли някой подобен проблем?

# 50
# 51
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 newsm63

# 52
  • Мнения: 3 718
Хелоу лейдис  Flutter

Стар, твоята мома ако си пада по млади мъже, давай я насам, сгодна е, пък и майка и важи, няма как да сбъркаме  Mr. Green

Магнолия, какъв е тоз емотикон с 4 деца, да не планираш и ти превземане на отчетна януари 2011 г.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 71
Аз най- сетне се добрах до компютъра...

Първо - мерси за новата тема  bouquet
За нашите РД, аз моя го съчетавам с Коледа (родена съм на 24 декември) и докато нямахме деца си го празнувахме само двамата с мъжа ми или най- много двама, трима приятели да поканя, но откакто имаме и деца го правя 2 в 1, но с бабите и дядовците и кумовете ни. То по- скоро заради подаръците от Дядо Коледа, който каквото има да дава да ни го дава, та покрай децата и аз намазвам... Mr. Green

За бубките при момченцата - на сина ми педиатърката му я забели на 3 месеца, беше ми забранила дотогава да я пипам. След като я забели обаче, каза да я мия с течаща вода, без сапун дотам, докъдето е забелена, за да не се залепи отново, всяка вечер без пропуск. До годинката вече беше напълно забелена и нямаме никакъв проблем, но като знам как си играеше с нея към 2-рата, 3-тата си година... Joy направо като ластик я опъваше.

А мойта шушона нещо напоследък много нервно суче, немога да разбера топло ли й е, нещо кърмата ми има друг вкус ли, колики ли отвреме навреме я хващат пак, или само иска да ме ползва за биберон и се дразни, че и мляко пускам пък тя да не е гладна - незнам  newsm78 в чуденка съм, много странно на моменти, не е постоянно така?!?! Като я изправя, успокоява се, оригва се, и започва да се катери по мен (ама го обясних...), ако понеча пак да я сложа да суче и започва да нервничи. Има ли някой подобен пролем?
Поне днес малко се разнообразих, ходихме на вилата на нашите кумове, на селото имат събор и цял ден бяхме на теферич, времето беше идеално, не валя, даже масата беше под шатрата, че много ни напече по едно време. Те имат две деца на 7 и на 5 години, дойдоха още едно семейство и тяхното на 7 и мойто голямото на почти 5 и стана една...лудница (меко казано) Crazy А Ина си отспа на селски въздух...
И тъй, айде, че  smile3507 Лека нощ на всички!

# 54
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честит 24 ти май мили момичета - Нека научим нашите деца да използват правилно тази тъй красива и незабравима наша Азбука  bouquet  bouquet  bouquet


Аа, Шами - сакън бе джанъм Naughty Mr. Green Ми като няма емотикон с три,кво да правя/въпреки ,че съм се замислила по темата Whistling Whistling Whistling/ Crossing Arms Grinning

Само да споделя днес как се прибрах от разходката в Южният - след като отидох на протеста срещу застрояването,подписах се, възмущавах се гласно, след това 5 часа се разхождах с трите чавета и приятели, два пъти ме валя дъжда/ама аз оборудвана с 3 чадъра и 2 кишебрана/да се разбира дъждобрана, превод от хърватски Grinning/та на второто дъждовалене, си пиехме биричката с моята приятелка, благоволила да ми роди снаха за един от синовете месец преди нашите, и след като номер 2 ми заспа, баш в най-голямото валене, а трябва да се прибираме вече/къмто 6/, каква схема сътворихме - Дани, биде приместен при снахата, в нейната количка, разположени в поза 69 Crazy Mr. Green,номер 2 /спящият принц, го сложих в количката на Дани - побра се,нали ми е слабичък, на мама той Mr. Green, завит с одеялце за бебе, и дъждобран на количката/. номер 1 бодро крачещ отпред с чадър - син слон Grinning,падащ и ставащ в локвите/днес му беше ден да се ръси из пътя - да го наречем - мокър ден/, и така - приятелката ми бута нейната с моя убавец - 2 в 1, аз се движа с 3 годишен спящ човек в количка за бебе, и вожда - 6 годишен "син слон" - бяхме неотразима гледка, да се смееш ли ,да виеш ли Mr. Green Mr. Green Mr. Green Снимах ги , ще ги покажа утре - нема такова возене просто Mr. Green

# 55
  • York
  • Мнения: 826
Магнолия  hahaha hahaha hahaha
Аз днес докато се намотам да изляза детето заспа. Докато го чаках сложих един кекс. Детето се събуди, но кекса не беше готов  Mr. Green Докато го изчакам да стане Анета пак заспа  hahaha Накрая и аз се опънах до нея и когао си отворих очите вече беше 2 следобяд Simple Smile Та така благополучино успяхме да излезем и да отидем на регатата. Туй българина много странно същество. Чух към 1000 коментара как съм си носела детето в слинга  ooooh!

Качих снимки на ветроходите във ФБ  Peace

Честит 24-ти май!

# 56
  • Мнения: 219

 Стар, аз откакто имам деца, мои РД не празнувам  Naughty. Някак си РД на детето ми става приоритет и него чакам със страхотно нетърпение и радост, а моя.... Whistling. Празнувах в заведение с всичките си приятели само като чукнах тридесетака. Останалите РД ги отбелязваме скромно само с мъжО и децата.


Тази година ставам на 30  Blush !


И аз! Не си сама, Стели!  Grinning
Ще видим как ще го отпразнувам, има време до ноември все пак  Wink.

Благодаря, момичета, за пожеланията за бързо оздравяване! Дано е така  Hug. Събудих се без глас и Йо ме гледа странно и се чуди майка му защо шепне  hahaha.

Честит светъл празник! Нека отгледаме любознателни и образовани деца!


# 57
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Честит  24 май !

Слагам по кафе и отивам да изгладя дрехите докато Жорето спи Laughing

              

Хубав ден на всички ! Hug Ей и да отидете на манифестация Laughing bg bg

# 58
  • Мнения: 307
Честит празник!

# 59
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ ПРАЗИК НА ПИСМЕНОСТТА   bouquet  bouquet  bouquet
Аз си пожелавам да правя все по-малко правописни грешки,че и пунктуационни Rolling Eyes Все по-зле съм в тази област, ама все по-добра съм в рисуването на калинки Tired,паяци,жаби и още десетина,като слон в гръб например Mr. Green

Стар,наборе, аз си представях един грандиозен РД в бар или кръчмичка Party през тази година, защото обикновенно каня приятелите в къщи, но с две бебета май този юбилей,ще е още по-скромен Sad
Магнолия, били сте много затрогваща гледка  Hug

Гледам тежки обещания си давате тука  Grinning
Пухич, аз още не съм хвърлила пъпчето и на двете си деца Tired Нали съм везна, та поне няколко месеца се чудих къде да хвърля пъпчето на Радина... През това време го носих в Англия,Австрия и Германия по музеи,замъци, галерии и по какво ли още не Rolling Eyes Но от страх при почистване да не се озове в кофата за смет не го оставих Sad

Общи условия

Активация на акаунт