Балони летят към небето,Февруарче ще празнува за първи път деня на детето (9)

  • 21 475
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
  страхотна нова темичка   bouquet,Танче мерси за заглавието  Hug
Ели  се е обръщала няколко пъти от корем по гръб,прави го през 2-3 дни по веднъж и то обикновенно след баня,когато съм я намазала с млякото да я масажирам и преди да го размажа,тя се врътва и си го намазва на постелката  hahaha Ама как да й се разсърдя?И тя иска много да е седнала или права,гледам да не прекалявам,ама не я и спирам
 Мен толкова ме мързи днес,че нито излязохме,нито пък си мръднах пръста да свърша нещо из нас  Whistling

# 31
  • Мнения: 210
Ех, цял ден бях по мол-ове и кафета Embarassed И Мартин изяде един чийзбургер и парче торта Whistling Ама на фона на "чистата здравословна храна която набивам по цял ден,мисля,че малко палмово масълце няма да тури прът или както се казваше пЪрт(лека й пръст на пра баба ми) Laughing в колЛото на развитието му  Mr. Green
Ааааа, не сте писали и сега нЕма с какво да си пия кафето  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 219
Ние излизахме на разходка за 1ч30 днес, но иначе и аз нищо не пипнах вкъщи. Щяхме да чистим, но дойдоха майстори да си оправят бакиите на терасата ни и ни развалиха плановете. Утре пак ще идват  Confused.

Голяма скука днес общо взето. И ми е скапано с това гърло и хремата. И така, пооплаках се  Mr. Green.


# 33
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Привет  Hug  Ние с Жорето излязохме сутринта в 11ч и се прибрахме в 3ч  Simple Smile използвахме времето докато не е заваляло . Оставих го на майка ми за един час и ходихме с племенника ми на пазар той е на 13 години и вече го тресе пубертета май  Laughing искаше да си купува къси панталони и тениски  ей закъсах го това не ми харесва онова не ми харесва накрая си избра два чифта панталонки и една блузка с триста мъки  Crazy Ама аз съм доволна много го обичам и скоро не бяхме излизали заедно, та ми се отрази добре от бебе на тийнеджър Laughing

# 34
# 35
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Божкее, тук вали цял ден и никъде не успях да мръдна! Confused Почти съм  #Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
И тук заваля яко. Ей, иде ми да отида и без да питам мъжа ми да купя една сушилня за дрехи....
Рали, да се оправяш бързо.  Hug
Борис спа 5 часа следобяд.  #Crazy Сега ще си имам компания за вечерта, мъжа ми е на работа.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 219
Мерси, Ника!  Hug Откъде ме хвана не знам, ама ще мине.

А за сушилнята те подкрепям с 3 ръце. Идеална инвестиция! Много ще ти улесни живота, ти го знаеш, всъщност  Wink. Добре че ме подсети и аз да се развихря с пералните  Crazy.

# 38
  • Мнения: 4 187
Ние излизахме, но дъждът не успя да ни намокри  Laughing ! Беше приятна разходка , но нещо се чувствам неудовлетворена  Tired ! Хем няма за какво , хем ми е свинско !

Тази година реших да не правя парти за РД , за първи път няма да празнувам, може и за това да ми е криво  Rolling Eyes !

Деа,  може и аз да я взема , без да давам Стас насреща, той ми е кукла ( пу - пу) ще се справя и с двамата ! Белким понамаля гъзната обиколка  Twisted Evil !
Рая обаче ми вдига кръвното успешно, някой ако я иска за снаха, да я взима от сега  Mr. Green ! Ще уговоря  баща и за  подобаваща зестра  Laughing !

# 39
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Рая обаче ми вдига кръвното успешно, някой ако я иска за снаха, да я взима от сега  Mr. Green ! Ще уговоря  баща и за  подобаваща зестра  Laughing !
Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 102
Стар, давай я от сега, ама Сашо ми е на 13г, ако ти е сгодна такава разлика пращай я. Аз съм вече претръпнала бебе и  пубер и още съм в час та с още едно ша съ опрая и без това копнеех за момиченце.

# 41
  • София
  • Мнения: 110
Стар, давай я от сега, ама Сашо ми е на 13г, ако ти е сгодна такава разлика пращай я. Аз съм вече претръпнала бебе и  пубер и още съм в час та с още едно ша съ опрая и без това копнеех за момиченце.


Ако Стар не дава Рая отсега, можеш да подгрееш с ДидиMr. Green
На вид кукличка, дявол по душа!  Twisted Evil
 Whistling

# 42
  • Мнения: 157
Така, значи Деа ще има кой да я приюти, ако стана много напечен положението...При всички случаи, ползите ще са и за двете страни, за мен спокойствие, за Стар или Ника намаляване на гъзообиколката  Mr. Green

Стар, Рая може да я пращаш насам, синът ми е сгоден юнак  hahaha  Пък за зестрата ще се разберем  Joy

Днес успяхме да направим някаква разходка с Деа, в кошницата, така поне се заглеждаше в дърветата и накрая заспа. Цялата работа 30на минути, но и това е напредък. Утре пак ще се пробвам ...

Цял ден чета по малко и сега не помня какво щях да коментирам. Ами като ми е толкова акъла... doh

Айде мацки, на всички спокойна нощ със блажено спящи бебоци  smile3524

# 43
  • Мнения: 102
Юхуу Преслав е свободен така че и Диди ще взема. Мойто дяте малкото и то е дяволе, научил се е да пищи като че ли го колят ако не му обърнем внимание и не го вдигнем ooooh!

# 44
  • Мнения: 304
Какви са тия сваовщини бе,госпОжииииииии?!Само аз още не съм скокнала в наддаването за булки и зетьове!
Ние се прибрахме от бала и докато не поотрасне още малко Коки,няма да го водя по такива мероприятия!Държа се културно докато не се измори и после като настана едно мрънканееееее...А не искаше и да спи,че на непознато място,без креватчето му не му беше комфортно.Иначе мъжки издържа гушкането на всички видове баби и като му писна да го разнасят като коте и им тегли доста красноречиво една майна(побръмча и покиселя) и всички разбраха,че няма да има повече гушкане след бебешкото изказване! Joy Joy JoyИзключително съм доволна от себе си - успях сутринта и да разходя детето,да напазарувам,да купя цветя,да се изкъпя и да си направя грим и прическа,които се получиха много хубаво!!!
Насочвам се към банята,а оттам км леглото!Лека ви нощ!!!

Общи условия

Активация на акаунт