Балони летят към небето,Февруарче ще празнува за първи път деня на детето (9)

  • 21 474
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 110
Да бе, Бобиш, Ръсел Кроу тука е все едно част от шоуто на Виктория'с Сикретnewsm62

# 16
# 17
  • Мнения: 172
 wavey

Съни, танче, мерси за веселата тема   bouquet

# 18
  • Мнения: 157
Здравейте момичета!

Танче, великолепни заглавия, мерси!
Съни, благодарско за обновената темичка!

Момичета, благодаря за топлите прегръдки и за подкрепата!  Hug
Ника, Peace веднага го взимам Максето, да рахатясам малко, обещавам да не го глезя  Twisted Evil, ама се притеснявам да не вземеш да заслабнеш с ДеаLaughing При мен ефекта е обратен, от зор все ровя в хладилнила и по шкафчетата за "нещичко"  Mr. Green

Не сте много активни днес, явно сте по разходки...и аз ще се пробвам, дано ме огрее...

# 19
  • Мнения: 304
Викторита,във фейса съм Борислава Димчева.
А Ръсел Кроу го търсих бая време ,за да набарам тая снимка!Много секси ангелче е !

# 20
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Привет в новата темичка.  Hug
Чудесно заглавие   bouquet

Днес съм в кофти настороение,снощи сънувах,как мъжът ми постоянно ми изневерява.Ту с една ту с друга,ту с мои приятелки.Та съм под влиянието на съня..
И на всичкото отгоре,Есер прекъсваше сънищата,искайки да цока. Mr. Green

За ушенцето,не мисля че е ген.Защото с каката имам опит.Едното и е различно от другото,пак по същия начин щръкна от спане на нея страна и съответно прегъване.

Този път не искам да допускам тази грешка,а и при мъж не върви,както и по-рано вметнах.
Докато при жените,къде с косата,къде с аксесоари може да се прикрие.
И взех,че му го залепих,малко се изнерви,но сега поне заспа без прегънато ухо.

Лек и усмихнат уикенд  Hug




# 21
  • София
  • Мнения: 55
ДД! Да се запиша и аз в новата темичка!

SuNnY SkY    bouquet

# 22
  • Мнения: 163
Привет-мривет! Sunglasses
Танче, заглавията са чудни!  bouquet
Адашче, потрудила си се за обновление - бравос!  bouquet
Невенче, да минава вече този мрънкащ и носещ период! Почивай си, ей! Hug

# 23
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Гмур!
Съни Hug! Точно това заглавие харесах много!!!
Ще дочета и ще се върна да пиша!

# 24
  • Мнения: 66
Здравейте,
благодаря за хубавата нова темичка.
По въпроса със забелването - мен ме беше страх, уж мъжа ми подръпваше нещо като го къпехме всяка вечер, но явно не достатъчно, защото напредък нямаше никакъв. Та на последната консултация педиатърката ни вика - то ваксини така и така още няма да вземем да му оправим пишлето. Та така дръпна го, той зарева малко, но след минута вече и се смееше. Сега се стараем само всяка вечер хубаво да издърпваме до края, за да не вземе пак да залепне. Не показва да го боли или да му е неприятно от тази процедура.
За обръщането - Боби успява да се обръща само от гръб по корем. Обратното упражнение никак не му се отдава. Като е измори по корем почва да мрънка да го обърне някой пак по гръб. Но като го сложиш по гръб след секунди пак се е завъртял по корем. И така няколко пъти докато се умори и заспи Simple Smile

Приятен ден и спокойни бебчета на всички.

# 25
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Тей! Изчетох и да се изкажа и аз!
За размерите на главата и гърдите! Г-н Бо показа завидна "широкоплещеста" форма и гърдите му изпревариха размера на главата (която както знаете е голямо число  Mr. Green) още когато навърши месец и половина. Според педито това се случва около 3-ти месец, но каза, че всичко е нормално стига да изглежда естетически. А в момента пухкавките му гърдички ми изглеждат доста симпатични! Grinning
За забелването - от началото го забелосвахме и преди 2 вечери успяхме напълно, без болки и драми. Баща му каза, че добре изглеждал според потенциала на племето им. hahaha И тъй!
За обръщането - обърна се, според мен по грешка от корем по гръб и то 3 пъти, но не обича да стои по корем и отдавам активността му на това.  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning  Hug
Изпратихме госта, сега ме чака пране поне за 4 перални, може и повече да са.
Неви, давай я Дейката насам - абсолютно си права - ще ме стопи за нула време!  Peace През първият ревлив Максов месец си бях свалила всички кг., ся обаче бавно, но славно качвам пак - това е минуса на спокойните деца.  Crazy hahaha Hug

Ние очевидно се бавим с пишката тогава - буквално се е отворила около 3мм. има
мнооого докато се отвори изцяло. Thinking   
това моето дете откри силата на гласа си - цял ден е - аааааааааа, ауууууу, аггггггррр Joy

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 15:36 от Ника

# 27
# 28
  • Мнения: 97
Аз да се похваля, че цял ден нямаме и продължаваме да нямаме вода #2gunfire, та бяхме евакуирани при баба ми Mr. Green
Също - има промоция на Пъфис във Фантастико - 82 бр. за 19 лева, питах лелката на касата, каза, че е валидно за цялата
им верига Peace

# 29
  • Мнения: 179
 Привет и от мен!

 Мерси за новата тема с обновена визия   bouquet!

 Ние преди малко се върнахме от разходка. Времето е прекрасно, никакъв вятър. Дано се запази така. Явно всички са по разходки Grinning. Мен кухнята ме зове, че трябва и да се вечеря нещо newsm78   chef.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Мяу, обикновено с магическа лекота се справяш и прозряваш проблемите на хората, ама със свекъра удари на камък- не е шоп, нищо общо с шопския край Naughty. Просто е най- несъобразителния човек с който някога съм общувала  ooooh!. Със свекървата са с претенции за ЕнтелЕгентност до степен граничеща с нормалното. А бе, общо взето имат виШУ образование, което ги прави НАД всички и всичко. Типа хора, чието високомерие не им позволява да се съобразяват с никой. Просто всеки ден гледам "Криворазбраната цивилизация" в оригинален вариант Laughing.

 А мерките на Ели не съм ги съобщила, щото картона с данните стои при личната. Така беше и с баткото. Дават го , когато детето навърши една годинка. Rolling Eyes
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
velv , тенкю за инфото. Ей ся се обаждам на майка ми, че до блока им има Фантастико, да отлита да ми купи.

Общи условия

Активация на акаунт