Наднормено тегло и бременност?!? - 2

  • 97 196
  • 360
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 722
Да се запиша и аз в тази тема. Аз съм бременна във 3 месец. Първоначално бях 82,6кг. Досега почти нищо не съм качила. Лекарката ми каза, че е нормално до 15кг да се качат, но аз се надявам да не са толкова много Embarassed.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 366
Пожелавам успешни бременности на всички  Hug
Аз все още си мъкна десетина от килограмите, качени през последната ми бременност. А общо от трите ми бременности са ми останали 30 кг... Преди десет години бях 60 кг, сега не мога да падна под 90  Confused

# 17
  • Мнения: 129
И аз да се запиша, че следя темата. Rima какго постигна ? Аз съм с нарушени щитовидни хормони и от това дебелея, та незнам как ще мине бременноста.
За отглеждането на лъвчета, като един лъв мисля , че най-добрия вариянт е " со кроце , со благо", като се знам какъв инат ставам ако някои иска да си наложи мнението  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Мози, аз съм с чадо Лъвче и мъж Лъв. И като зареват двамата....вадя камшика  Mr. Green И се укротяват много бързо  hahaha

# 19
  • софия
  • Мнения: 1 201
Мози, аз съм с чадо Лъвче и мъж Лъв. И като зареват двамата....вадя камшика  Mr. Green И се укротяват много бързо  hahaha


nana77 , ще го имам предвид-аз съм Скорпион, не се давам лесно Grinning

# 20
  • Мнения: 4 615
nana77 , ще го имам предвид-аз съм Скорпион, не се давам лесно Grinning

Не се плаши, нали знаеш, че зодиите са само две. Скорпион и ухапани от Скорпион. Mr. Green
Леко бременеене и здрави бебета Мози. Hug

# 21
  • Мнения: 108
Търкул и аз при вас  Hug.
Моята док в началото на бременността ми ме сплаши,че трябва да отслабна,а не да кача цели 3 килограма (вече в трети месец бях) ooooh!. Каза ми,че за моите стартови кг най-много от 7 до 10 кг ми е позволено да кача.В началото доста повръщах и отслабнах дори с 3 кг.И като прибавим до сега качените са си точно 7 кг.Надявам се,че ще издържа още 4 седмици и няма да кача толкова много.Но и да кача какво да направя.Не се ограничавам от нищо,а и не го правя нарочно.Но дано поне да са най много три килограма,че не ми е ясно после как ще ги свалям.

За протокола - с дъщеря ми качих 20 кг.Десет свалих още  в началото,но от кърменето 11 месеца качих пак толкова,които не можах изобщо да сваля.

# 22
  • Мнения: 722
Уффф тези килограми! Малко преди да забременея си купих едни хапчета, за които разбрах, че помагат за намаляване на апетита. Имаше коментари от няколко жени, че благодарение на тях са и забременели (не знам на какво се дължи това). Аз ги пих първо 6 дни, но си мислех, че задържам вода от тях, но се оказа, че просто кантарът ми не отчита правилно. Купих си нов и на следващия месец изпих още 5 таблетки. Точно по това време съм и забременяла аз Heart Eyes, а точно бях почнала да отслабвам. Сега се радвам, че поне не ми се яде сладко иначе не знам колко щях да кача до сега (в момента съм си още на стартовите кг)

# 23
  • Мнения: 262
и аз в новата тема
вече съм в края на бременността и съм качила около 11 кг,
надявам се когато родя бързо да отслабна, защото се чувствам като голяма топка вече.
а и преди не бях слабичка, така че ми се отразява зле.
добрата новина е че нямам много апетит последните 2-3 месеца иначе не знам - щях да стана слон Simple Smile

# 24
  • Мнения: 193
с първата бременст от 55кг до 8м качих 27 даже и ми се караха защо толкова много...ха ,само до 3-я месец качих 11кг,и след као родих ,понеже нямаше за кой да се грижа ,започнах раб.по цял ден на компютъра и ги свалих до 64кг ,останах си с 10 отгоре  Sad ,сега съм бремена и стартирам с тях,та да видим този път до колко ще стигнем  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 615
Iff2, много се радвам, че си бременна отново. Пожелавам ти много лека бременност и този път всичко да е наред с детенце. Килограми се свалят, а  да не се свалят не е болка за умиране.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 300
Брей, нова темичка сме имали, аз чакам ли чакам да се появи нещо в Нови отговори  Laughing

Девойки, кажете ми нещо за усещането на бебетата като сме по-пухкавелки - колко време мина, аз още не мога да кажа със 100% сигурност, че го усещам това бебе. Или ако усетя нещо, което мисля, че е бебето, то е примерно веднъж на 1-2 дни.
Забравила съм вече с Ивака как беше в този период, знам, че накрая целия ми корем си живееше собствен живот, едно въртене, едно обикаляне беше вътре ... ама в 5-я месец как беше, хич не помня.

# 27
  • Мнения: 3 637
Бърди,тъй като коремната стена ни е по дебела и по плътна е нормално да усетиш бебче малко по късно.Аз от 23 седмица до сега го усешам всеки ден и то по няколко пъти  Peace!А пък и твоето бебче може да е кротичко  Heart Eyes!

# 28
  • София
  • Мнения: 17 300
Тя е и мъничка, бебаната ми, което плюс дебелата коремна стена са и моите обяснения.
Даниелка, а отвън започна ли да се вижда движението?

# 29
  • Мнения: 3 637
Бърди,да ти кажа при мен още не  newsm78 ,може би по късно.Даже и таткото не всеки път усеща ритничетата като си сложи ръката,явно само когато са по силни!

Общи условия

Активация на акаунт