Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 629
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 850
 smile3508 smile3534     алююююююююююююю... балконЯ ... кО чакатИИ брЯ  newsm47

# 736
  • Мнения: 833
здравейте сладЮранки Hug Hug Hug
   Момичета много ми е нервно ooooh! ,направо ми се иска #2gunfire,незнам на какво се дължи ама ще убия някой а другите ще умрат от страх hahahaДнес беше отвратителен ден #Cussing out,е започна се от снощи ooooh!Пералнята ми се развали,прах на ръка #Cussing out,а днес се занимавам с по-луди и от мен Whistlingужааас ужасен Whistling

Ето надух ви главите и сега ви пожелавам лека и отслабваща вечер  bouquet

# 737
  • Мнения: 158
 smile3558 smile3558 smile3558 

БИРА, СЕКС И РОКЕНДРОЛ, без първото, с третото съм на Вие, шот съм сФаната в краката и скарана, като с чалгата, айде у-вол-не-ни-ееееееееееее newsm57 newsm57 Drunk Drunk

Днес на обед ме изгониха от работа, да ходя на плажа,   grinning039 че нямало работа, егати курорта, щото гледам половината се стягате да заминавате  newsm49. Смуча си кафето и блуждая в нережимни еротични помисли, luvbed тананикам си мухлясалия култов хит на Кати, сетете се кой  4470 и виждам един делфин плува към мен, тука никой не плува, висят на групички до шия, накичени с бели шапки и очила , с подути от островни изкушения и студена бира кореми  cheersи чакат да стане час удобен за следващата доза от същото. Animal Pig и докато зяпам дали някоя бяла шапка не плува без собственика си.........делфина се измъкна от водата,  Shocked Shocked Shocked е нема такова парче Ви казвам, то крака, то дупе, гърди, ръце  smile3544 истински петъчен, трябваше някой да дойде да ми затвори разкаченото чене newsm47 На фона на тия кривокраки местни джуджета

Сутринта ствам, дърпам черджето изпод вратата, че има дупка и влазат хлЕбарки, и нещо жълто се запримъкна навътре, га фокусирам поглед, че и кафе не бях пила, кво да видя- змийче  #Shocked

е, те туй не беше доФтасвало у дома  smile3532 , Дезодорирах го с Райд фронтално, то пък се изправи и затанцува на опашка, викам си, дали пък да не му свиря с куха пръчка, ама нямам делва после да го прибирам вътре, пари да направим от курортистите smile3508
Ай, от мен да мине, да го пускам по живота и го изритах на улицата,бях милосърдна де,щото днес правя 1година и 6 мес с Вас и Дюкан   bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • Мнения: 0

 
Относно сладоледа, прочети внимателно етикета и, ако наистина няма захар и процента масленост е 0.5% и няма някакви други нережимности, мисля, че няма проблем да бъде консумиран отвреме навреме. А би ли споделила къде откри това чудо и дали бих могла да го намеря из Варна.

В Метро го има - йогурт,ванилов и с какао.Всичките са с 0.5 мазнини и с подладител.Анализа е като на киселото мляко,
http://www.regal.bg/show.php?storyid=900019


звучи ми прекалено хубаво за да е истина  Cry Cry Cry  newsm78

# 739

Общи условия

Активация на акаунт