Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 642
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 731
Ами вечеряй преди курса и след това съвсем малко хапни ,колкото да не си лягаш гладна. Peace

# 721
  • Мнения: 139
Тонинка  Hug 4/3 правя...измислената, ама аз и преди си карах на нея и съм доволна Flutter

# 722
  • Мнения: 134
Ами вечеряй преди курса и след това съвсем малко хапни ,колкото да не си лягаш гладна. Peace

не мога Sad
на работа съм до 17:30, курса и той почва в толкова и без това винаги закъснявам не мога да си позволя и да ям  Rolling Eyes
имаме  почивка, но тя е  само  5 мин за  по 1  цигара

# 723
  • Мнения: 168
След като от няколко дни ме преследват плюсове,реших да се заровя в кашона със старите дрехи и да видя до къде съм стигнала с влизането в тях.С огромна радост искам да ви съобщя,че влязох в първата си цел - любим панталон от преди първата бременност.Вярно,че тогава го отпуснах в талията 3-4 см,за да мога да го нося до 5-я месец и че преди да забременея ми беше голям,но все пак го закопчах и мога даже да го нося - няма да се спука по шевовете.Следваща цел - една прекрасна ленена рокличка - тъкмо като за лятото.И в нея влязох,но ако си позволя да седна,ще стане беля hahaha

# 724
  • Мнения: 1 731
Крисс,значи до февруари караш на протеинова вечеря.
Това е взето от друг режим ,но има доста добро въздействие .Поне при мен.
Rinusha - newsm10 успех

# 725
  • Мнения: 6
Момичета сигурно тук не е мястото ама след като се ровя вече втори ден и не мога да намеря рецептата за канелените бисквити на Тумбето ще помоля за помощ.Може ли някой да пусне линка Blush Grinning

# 726
  • Мнения: 168
Заповядай,elimm Последната рецепта Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434186.60

# 727
  • Мнения: 200
Включвам се само да кажа, че довечера по Нова ТВ в 19,00 по новините ще има репортаж колко е истинско киселото мляко. Ще бъде интересно
Да видим какво купуваме с надежда за по-ниска масленост  Thinking

Яяяяяяяяяя, то темата е на 49 стр.! Къде са спамърките?????2  Joy smile3534  smile3533  newsm62

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 16:50 от RNR

# 728
  • София
  • Мнения: 750
А6, добре дошла Hug, доколкото разбирам от близо месец си на режима, така ли? Започнала си 70, а сега си 65-66. Ако правилно съм разбрала, то тогава си свалила 4-5 кг, което си е точно по книгата. Няма да бързаш, защото е вредно да сваляш повече. За яденето, щом си режимна яж колкото си искаш.Само млечните са до кг на ден, а сега и по новата информация от Фрактал, ограничението е под кг. За прясното мляко беше 250 гр.дневно.
Горещо ти препоръчвам новото ролце на Тумбето. От как се появи, вече 7-8 пъти го правя.И в тя връзка да ви се оплача от мойта лакома сестра  ooooh! аз го правя вечер и го слагам в хладилника да си попие млякото, на сутринта е трепач..трепач, ама като отворя хладилника сутрин и намирам едно крайче  Shocked И снощи я строих да го направи тя, ама двойна доза и всеки да си знае полагаемото Mr. Green Тая сутрин нейното го нямаше  ooooh!  Joy Joy Joy

Иначе за да сА пУФаля - 61.200  newsm68 още само едно килце Flutter

Благодаря за гостоприемството.
Да, права си от 70 кг, за около 4 седмици съм стопила 4/5 кг.
Относно млечните - абсолютно в граници.
Аз също се облизвах на ролото, но тея 2 % масленост на Олимпуса не смея да ги хапна, а аз да цедя 0,1 % - нямам време. Weary
Аб имаш чудесен резултат, не се предавай и никакви сладоледи! Не се давай на изкушението.  Wink
много ми се искаше - в предвид, нула захар и 0,5 % масленост....но наистина то киселото мляко не се знае какво е, за сладоледа да не говорим...е искаше ми се.. Peace
хубаво вечер на всички

# 729
  • Мнения: 28
Добър ден, момичета прекрасни! newsm03

Аз не смея още да я почвам, казах напролет (не казах обаче коя  Laughing), ма Вещи като ме смъмри си седнах на задника и си  breastfeeding малката  4470.
Малко има, но колкото толкова... Въпреки че вече  feeding,тя си търси цица и няма спасение...
Нямам време и за  kaffeetrmker_2   сутрин, камо ли пък да сготвя нещо, сега и баткото не е вече на градина. С други думи: hangprostor1ironing, newsm28, после  1swing, разходка в парка...Нямам даже и достатъчно време да се smile3524. Малко се покачи нивото на река Дунав с около 5 килца, но ... то си има обяснение... Не е лесно да си mamma. Щото съм от онези ентусиастки, не, по-скоро егоистки, дето си гледат децата сами.

На вас обаче ви пожелавам много стопени килца, прекрасни фигури и никакъв целулит това лято. Купете си хубави бански и си покажете красивите телца на плажа.

Те така, обадих се...  Grinning

Аз пия много вода, а вие?

# 730
  • Мнения: 170

.....Аз също се облизвах на ролото, но тея 2 % масленост на Олимпуса не смея да ги хапна, а аз да цедя 0,1 % - нямам време. Weary
Аб имаш чудесен резултат, не се предавай и никакви сладоледи! Не се давай на изкушението.  Wink
много ми се искаше - в предвид, нула захар и 0,5 % масленост....но наистина то киселото мляко не се знае какво е, за сладоледа да не говорим...е искаше ми се.. Peace
хубаво вечер на всички

А6, Добре дошла Hug! За рулото да кажа, че то успешно става и с ванилово кремче, даже може да не го завиваш, а да си го направиш на тортичка , като разрежеш блата на две или четири и сглобиш, като между всеки блат слагаш крем и така докато завършиш тортичката с покритие от крем. Може да охладиш и да нарежеш на пастички. Аз последно така направих и от един блат и една доза крем изкарах 8 малки пастички, т.к. разрязах на 4 и после всяка четвъртинка на по две!
Относно сладоледа, прочети внимателно етикета и, ако наистина няма захар и процента масленост е 0.5% и няма някакви други нережимности, мисля, че няма проблем да бъде консумиран отвреме навреме. А би ли споделила къде откри това чудо и дали бих могла да го намеря из Варна.

ПП Казаха ми, че в Пени Маркет имало сладоледена смес, от тези готовите дето разбиваш с мляко и замразяваш, която била с подсладител и обезмаслена, водела се суроватъчна смес за сладолед с подсладител, но не съм чела етикета, някой случайно да има инфо по въпроса.

А и открих Екскуиза от тази с подправките 0.2%, но е с добавка на люта чушка и цвета и е такъв леко червеникав, оказа се с доста добър вкус и леко лютичка, а намазана на пуешко филенце и завита на рулце си е направо деликатес!

# 731
  • Мнения: 5 001
Къде са спамърките?????2  Joy smile3534  smile3533  newsm62

# 732
  • Мнения: 972

 rotfImbo rotfImbo smile3532 smile3532
Мастерчееее, много му космати краката на тоз бре...

# 733
  • Мнения: 215

Аз също се облизвах на ролото, но тея 2 % масленост на Олимпуса не смея да ги хапна, а аз да цедя 0,1 % - нямам време.

изсипвам 1 кофичка 0.1% в един чорап/чистак нов ,само за това го ползвам/ докато ми се изпече блата,млякото се е изцедило  chef  Става бързо ,и ям без угризения  Peace

# 734
  • Мнения: 168

 
Относно сладоледа, прочети внимателно етикета и, ако наистина няма захар и процента масленост е 0.5% и няма някакви други нережимности, мисля, че няма проблем да бъде консумиран отвреме навреме. А би ли споделила къде откри това чудо и дали бих могла да го намеря из Варна.

В Метро го има - йогурт,ванилов и с какао.Всичките са с 0.5 мазнини и с подладител.Анализа е като на киселото мляко,
http://www.regal.bg/show.php?storyid=900019

Общи условия

Активация на акаунт