Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 662
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 134
чета  редовно, но не пиша, а и тормозя  ColdEyes  с  въпроси на ЛС  Blush Благодаря ти мила   bouquet
днес ми е 17 ден, дотук имам - 4,3 кг, не стига че  свалям толкова бавно, а сега и с МЦ нещата  съвсем забих  ooooh!, нищо де  ще стане все  някога  Peace
имам въпрос: как стоят нещата  с  кокосовите стърготини, маково сема, ким и други такива за посипване на бисквитите? Досега ползвам само ленено семе
предстои ми почивка (All inclusive)  и отсега  мисля  как ще я карам  там, изчислила съм да  са ми ПЗ  дните, разчитам да има пиле или риба на скара, но закуските  newsm78, понеже ще  ни е  незнам коя поред  година в Албена помня, че  кисело мляко има  винаги, но  не  вярвам да  е 0.1%, има  яйца  на плоча, който обаче  ми лъщят съмнително   Naughty, шунки -  разни ....  май единственото режимно нещо за което се сещам са  варени  яйца  за  закуска  Rolling Eyes
Да речем ще  си направя и взема една  торба канелени бисквити и  триците ще си ги приемам  така и ако намеря в  малкото  супермаркети там мляко 0,1 %  ще съм на  седмо небе
ако някой е  ходил на  подобна  почивка по време на режима, моля  да сподели
извинявам се ако назад сте коментирали  въпроса
хубав   ден  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 10:55 от kriss`

# 706
  • Мнения: 1 731
kriss`,с маковото семе и ким нямаш грижи,за кокосовите стърготини ,аз бих се въздържала. newsm78 Не съм много сигурна в режимността им.А относно почивката,няма какво да се притесняваш, защото все пак си в България.Каквото има във вашият град ,това ще има и в Албена.Триците спокойно можеш да си ги хапваш с кисело мляко от магазина ,а за останалите хранения да си поръчваш на скара да са приготвени,без никакви мазнини.Всеки би те разбрал и ще ти приготви както си поръчала.Всяка кухня си има и условия за приготвяне без мазнина. Peace
Ако пък случайно има нережимен продукт ,да речем в супата,просто го отстраняваш .

# 707
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Тони, и мен ме зарадва кантара, е, не колкото теб, но все пак 500гр по-малко от вчера и съм пак на линийката си(като след протеиновия четвъртък)  Grinning
Крисс` на блок-масата обикновено вадят сутрин и много домати и краставици на парчета, без нищо  Wink Кисело мляко ще има със сигурност 0,1 по магазините, а трици (освен торбата с канелени бисквити  Laughing ) си носи от вкъщи, за да не изпаднеш като моята кръстница в ситуацията

- "Извинявайте, имате ли овесени трици?"
- "Ний туй го давамЙе самУ на жИвотнитИЙ тука"

# 708
  • Мнения: 200
... А относно почивката,няма какво да се притесняваш, защото все пак си в България.Каквото има във вашият град ,това ще има и в Албена.Триците спокойно можеш да си ги хапваш с кисело мляко от магазина ,а за останалите хранения да си поръчваш на скара да са приготвени,без никакви мазнини.Всеки би те разбрал и ще ти приготви както си поръчала.Всяка кухня си има и условия за приготвяне без мазнина. Peace
Ако пък случайно има нережимен продукт ,да речем в супата,просто го отстраняваш .
Ох не е точно така. Супа без мазнина съм виждала готвена само от мен  Joy. Както писах по-горе аз се върнах от такава почивка и наистина е много сложно. Въпреки че навсякъде поръчвах без мазнина, рибите и месото винаги бяха намазани, може и по-леко но бяха намазани. Сутрин на закуска в П дните е много сложно, само яйца и имаше пилешка шунка (колко е пилешка и режимна няма да обсъждаме), но това съм закусвала. Киселото мляко и то хич не е за предпочитене но от  0,1 %  поне можеш да си вземеш от магазина. Добре може би че всеки ден ходих на парна баня и сауна, та благадарение може би на тях съм за 10 дена -1,400, а не с +. Много ми се вижда сложно това с П дните на почивка, а на мен след 20 дни ми предстои нова десет дневна и пак ще има питанки и чуденки на блок масата.

  bouquet  Peace

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 14:06 от RNR

# 709
  • София
  • Мнения: 275
Здравейте,
аз от вчера започнах според новите препоръки на Дюкан, които Фрактал сподели с нас. Намалих триците на 2 с.л., хапвам по 1 жълтък и намалих млечните от 1 кг на 650 гр.
Само за ден резултата е -300 гр, а бях яко забила.  Peace

# 710
  • Мнения: 39
RNR, само като те чета и направо ми се отщява да ходя на почивка. #Cussing out

Ей сега на 16.06 заминаваме и ние.Всичко ми е платено ,с пиенето и храната.Все си мислех че ще изкарам някак си Thinking Whistling ,но като те слушам( чета),много отчайващо ми звучиш ooooh!.Тази ми е 5 дневна ,а от 1.07 съм 10 дни пак всичко е платено,нз какъв кошмар ще е .... newsm78

# 711
  • София
  • Мнения: 750
здравейте, чета ви от близо месец, но не смея да пиша.
Никога не съм била на диета, трудно се ограничавах, не пиех вода, ядех боклуци всякакви. Равносметката - последната година и половина + 10 кг. При ръст 170 см, минах и 70 килограма и 32 години  Embarassed. Корем, паласки, ако щете и двойна брадичка. Много депресиращо ми дойде и факта, че летните дрехи от миналата година не ми ставаха.
Стегнах се и реших - ей така в нищото, един четвъртък - почнах. Изкарах първо 3 дни П, не ударжах повече - много ми липсваха салатите. след това минах 4 П/3 ПЗ, изключително режимна съм, не си позволявам нищо, в което не съм сигурна.
Първо свалих сантиметри от талията - започнах от 91 - сега се въртя окло 84/85, ханш - нищо за сега.
За съжаление кантарът ми е механичен и е под съмнение какво показва, но от 7/8 качвания сутрин, приемам за вярно тези цифри, които се повтарят поне 3 пъти - та за сега се въртя около 65/66 кг - на мен бавно ми се струва...., но пък факт е, че ефект има. По калкулаторът на Д - излиза, че трябва да съм 62 кг. Аз мисля да се боря за 60 кг.
Спорех със сестра ми, тя ми направи забележка, че ям много. Ям само режимни храни, но не се ограничавам. Да не би пък поради тази причина да свалям бавно?
И аз от днес - по 2 лъжици трици. Ще почна и да въртя велоергометъра, до сега си намирах оправдание, че спорта е за 3-та фаза.
Липсват ми десертите - признавам, правя си желирано кис. мляко, пробвах разни торти с изварен блат, не ми харесаха /усещам изварата, която по принцип не харесвам/, бисквити и разни други пробвах, не правя, защото така ще прекаля с трицити, от които си правя всеки ден сандвич и много ме засища, та не искам да се лиша от това ми удоволствие да се чувствам сита.

Вчера в брошура на Фантастико видях сладолед Zero, 0,5% Fat - какво ще кажете вие, подходящо ли е от време на време, яде ми се ужасно,  но първо да получа вашата благословия.

поздрави на всички.

# 712
  • Мнения: 972
Наистина е сложно режимни и на почивка,но все пак се намира начин... Peace
Преди седмица ходихме за няколко дни в Гърция.Там на салатата слагат толкова зехтин,че зеленчуците буквално се давят в него... ooooh! Но като ги предупредиш предварително ,че не желаеш зехтин-просто не ти слагат... А пилешка пържола наскара всяка средностатистическа кръчма предлага... Така че,проблем няма... Слагаш в куфара един пакет трици и си купуваш млекце от магазина,вече и в кварталните бакалници го продават... Peace
Друг е въпросът,че когато сме на почивка ни се похапват глезотийки -сладолед,плодове,царевичка... но като си сериозен се справяш...
Е,изводът е,че проблем няма! Peace

А относно новата книга,или просто преводът и на английски,не ми е ясно ,защо трябва да я четем и да променяме правилата,при условие,че момичета от темата вече са постигнали резултати от порядъка на 30-60кг по старите правила... newsm78
Как Мис Марпъл свали 60 кг?! Да не би да чете книгата на английски!!!

Мис Марпъл,  bouquet  bouquet  bouquet

# 713
  • Мнения: 1 731
И аз казах същото като Сис,че не би трябвало да има проблем ама явно не навсякъде става с уговорки-пържолата на скара и триците с мляко от магазина.Макар че аз лично съм го пробвала това ,даже си бях изпекла триците на питки за 5 дена и ги държах в хладилника в стаята.Не се развалиха и не бях с плюс след това. Hug

# 714
  • Мнения: 139
А6, добре дошла Hug, доколкото разбирам от близо месец си на режима, така ли? Започнала си 70, а сега си 65-66. Ако правилно съм разбрала, то тогава си свалила 4-5 кг, което си е точно по книгата. Няма да бързаш, защото е вредно да сваляш повече. За яденето, щом си режимна яж колкото си искаш.Само млечните са до кг на ден, а сега и по новата информация от Фрактал, ограничението е под кг. За прясното мляко беше 250 гр.дневно.
Горещо ти препоръчвам новото ролце на Тумбето. От как се появи, вече 7-8 пъти го правя.И в тя връзка да ви се оплача от мойта лакома сестра  ooooh! аз го правя вечер и го слагам в хладилника да си попие млякото, на сутринта е трепач..трепач, ама като отворя хладилника сутрин и намирам едно крайче  Shocked И снощи я строих да го направи тя, ама двойна доза и всеки да си знае полагаемото Mr. Green Тая сутрин нейното го нямаше  ooooh!  Joy Joy Joy

Иначе за да сА пУФаля - 61.200  newsm68 още само едно килце Flutter

# 715
  • Мнения: 972
Тони, newsm10 newsm10
Аз пък бях подготвена с палачинки със сладка извара за три дни... Blush Завити във фолио и в хладилника си бяха съвсем наред! Можеха и повече от три дни да издържат! Peace

# 716
  • Мнения: 1 731
Ами да ,хапваш ли си триците ,от другите неща като предупредиш как да се правят, повечко движение и какви притеснения може да има/ newsm78 Все пак са 5-10 дни максимум ,не е чак толкова болка за умиране.Аз бях казала на едно място ,за да съм сигурна че няма да ми мажат пържолата:Никакво олио ,защото повръщам и припадам от него.Противопоказни ми са всякакви мазнини.Нали не искате да се тръшна тука и да пукна в заведението ви/ Joy Joy

Да почерпя по кафенце/ Hug

http://bg.fanopic.com/kafeto/entertainment/videos/show/4845-izku … n=Gbg_Integration

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 13:46 от tonnny_bg

# 717
  • Мнения: 0
Аб имаш чудесен резултат, не се предавай и никакви сладоледи! Не се давай на изкушението.  Wink

kris70 Честито   bouquet

tonnny_bg ще ме убиеш  Joy Joy Joy  hahaha представям си какъв е бил погледа на сервитьорката  Joy Joy

# 718
  • Мнения: 1 731
 hahaha Ами гледаше изумена и само кимаше с глава. Joy

Крис4е,забравих да те поздравя за резултата.  love001 smile3525
Ама не помня писа ли някъде с каква схема ги стопи тез килца?Може и да си казвала ама ...нали знаеш / Embarassed

# 719
  • Мнения: 134
да, аз обядвам всеки обяд  в  някое близко заведение и  нямам  проблем, не ми се  цупят  на капризите: шопска без сирене, риба или пилешки гърди на скара,  но на почивка и то  тази която аз спрягам, понеже  ходим в Албена от 2005 год и  знам че  там  и да  помоля за  пилешко  филе на скара няма  как да се получи,  в 12:00  всичко  е  отдавна приготвено и  наредено по  блок маси. Всеки ден има  поне един вид  риба, пилешко, свинско, телешко често, но  на скара  има  максимум  едно от тези неща, останалото са  ястия със сосове  разни. По този повод  допускам  да  има ден, в който скарата ще е  свински пържоли например, но ще му мисля  тогава  Whistling
Иначе  салати наистина има всеки ден и на  всяко хранене и са  напълно неовкусени
По-важното е, че  това  лято няма да  съм като кит  Mr. Green
Възможно ли е да свалям по-бавно понеже  вечерям след 20:00 ч, тогава ми свършва курса, на който ходя и така ще е  до мес.02/2011  ooooh!, като ви чета вие  масово  последно се храните в 19 ч  Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт