Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 32

  • 31 824
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 265
mery popins  аз Джеврието всякак си я харесвам. Тя си ми е любимка и няма как да не ми хареса. Мисля всичките й лафове да си ги събера и подвържа в една тетрадка и когато ми е тъпо и гадно да си ги препрочитам. Зарежда ме с позитивна енергия и ме кара да се държа по-мило с хората покрай мен , да не ставам като нея  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 707
  • Мнения: 743
Куке,за да се осъмниш,и най-вече преди да го напишеш,че според теб не са реални резултатите от анкетата,трябва да имаш основание за това.Какви са твоите!?На Ледена кралица постовете й са прекрасни,смислени,дълбоки,проницателни,така че е съвсем нормално тя да спечели,и ще печели и още.
Много ти е елементарен изказът,и доводите ,и съмненията,и правописа и всичко....и голямото самочувствие не ти отива!И да даваш съвети относно кой от кого да се учи,и да наставничиш пък ти приляга още по-малко.
Извинявам се на останалите!Повече няма да споря.

# 708
  • Мнения: 19
И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired
Писна ми от такива като тебе, но за щастие те са много малко в сравнение с хората, които харесвам в темата.

# 709
  • Мнения: 2 055
Здравейте, срам не срам ще си призная че гледам сериала от началото, но още не знам имената на артистите. Търсех в началото на темата за името на артистката, изпълняваща ролята на Неджля/тя ми е любимка/, но не намерих такава инф на първа страница. Та някой ако може да ми го каже pls.

# 710
  • Мнения: 56
Мисля че се казва Фахрие Евджен. Ако съм сбъркала моля някой да ме поправи.
И понеже отдавна следя темата искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които се стараят да я направят толкова интересна!!!

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
cookie_, на мнения като "колко сте заблудени", "не си мислете,че сте цвете за мирисане", "как пък станахте много умни"  и "писна ми" не виждам кое му е градивното. Наистина доста хляб трябва да изядеш, докато започнеш да правиш разлика между изразяване на негативно лично отношение и градивна критика. Никой не ти е забранил да си казваш мнението, но този назидателен тон, който държиш на пишещите тук най-малко не ти приляга на годините.
Странно ми е обаче как би обяснила това "Никаде не съм споменала,че кралицата манипулира гласовете просто ми писна да са едни и същи" (тук нарочно съм запазила оригиналния правопис)
Номинациите се правят от съфорумците за съфорумците. Никой никого не натиска да прави точно определени номинации. После всички номинирани отиват на гласуване в блога. Ти като не искаш да са едни и същи, защо не правиш номинации, които да се различават? А това, че са едни и същи, говори само, че постоянно присъстващите в темата съфорумци по някакъв начин оставят следи в съзнанието на останалите. И то - добри следи.
А това подигравателно отношонеие към "провописа" ( hahaha) да знаеш пък колко много говори за теб! За съжаление - съвсем не в положителна насока, обаче... Знам, че едва ли ще ти запука от това, но... то си е единствено за теб.

Рози-макси, виждам, че докато пиша, си се включила и моят пост почти повтаря твоя, но това пък като че ли е по-скоро някакъв знак. Дано има кой да го осмисли...

И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired
Писна ми от такива като тебе, но за щастие те са много малко в сравнение с хората, които харесвам в темата.
Соичка, добре че на повечето ни е ясно, че въобще не заслужаваш такова възмутително отношение.
Благодаря и че си тоооолкова широко скроен човек!  Hug


Не моога да разбера за какво трябва да се жени Оуз за Джейда като бб после се развеждат
За угодия на майка й. Джейда не си спомням да е настоявала за брак преди майка й да започне да натиска.


Здравейте, срам не срам ще си призная че гледам сериала от началото, но още не знам имената на артистите. Търсех в началото на темата за името на артистката, изпълняваща ролята на Неджля/тя ми е любимка/, но не намерих такава инф на първа страница. Та някой ако може да ми го каже pls.
Да, точно в колажа на тая тема ги няма имената, но ако погледнеш в първите постове на някои от предните теми, ще ги видиш. В интерес на истината - и аз не съм се старала да ги запомням. Май знам само 3-4, но измежду тях не е на актрисата, която е в ролята на Неджля.
Виждам, че междувременно има отговор и мисля, че е правилен, но за всеки случай виж в предишните теми.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 21:49 от DamaPika

# 712
  • Мнения: 8 429
Здравейте, срам не срам ще си призная че гледам сериала от началото, но още не знам имената на артистите. Търсех в началото на темата за името на артистката, изпълняваща ролята на Неджля/тя ми е любимка/, но не намерих такава инф на първа страница. Та някой ако може да ми го каже pls.
Мисля че се казва Фахрие Евджен. Ако съм сбъркала моля някой да ме поправи.
Точно така се казва актрисата, не си сбъркала.

# 713
  • Мнения: 2 055
Благодаря Snejkata  и Kati_Skarlet.

# 714
  • Мнения: 0
Много се ядосах на Ферхунде и особено неприятно ми стана, когато каза на Гюлшен:
- С какво право ходиш да говориш зад гърба ми, заради теб щеше да умре човекът!
Сякаш Гюлшен е виновна  ooooh!

# 715
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ферху с клин,аууу грозна гледка  hahaha  hahaha  hahaha
Не съм гласувала в анкетата,никой не ми харесва изцяло.  Naughty

# 716
  • Мнения: 23
Боже,боже много до късно стоя сигурно ми се привижда,че баба Джафрие е мила и любезна  #Crazy . Без да обиждам никого става ми много неприятно когато чета мой връстници да се изказват така ''неприятно'' наистина никак не са приятни подобни изказвания дано да не останете с лошо впечатления от ''по-малките''  Confused

# 717
  • Мнения: 81
И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired
Писна ми от такива като тебе, но за щастие те са много малко в сравнение с хората, които харесвам в темата.

 Soya-fen, моля те, пусни следващата тема! Не ги слушай! Аз те искам! А съм сигурна, че и не само аз!

# 718
  • Мнения: 1 296
И аз искам, моля те, Soya-fen Praynig Peace

# 719
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Чак сега разбрах за коя анкета говорите,аз говорех за тази от темата.Божке,божке.....  ooooh!  ooooh!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт