фейсбук

  • 282 674
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 0
Възможно е да е коментирано, но е много дълга темата и нямам възможност да чета назад.
Моля ви, ако знаете защо получавам смс-и по нощите да си потвърждавам акаунта във Фейсбук?

Ами вземи го потвърди и СМС-ите ще престанат. А получаваш СМС-и защото си дала номера си на Фейсбук.

# 871
  • Мнения: 764
да попитам тук-защо не мога да видя снимки,които мой приятел е публикувал на стената си...

# 872
  • Мнения: 35
Най-вероятно защото твоя приятел те е сложил в списък, в които не можеш да виждаш снимките му, въпреки, че сте приятели. Аз така съм си ги направила и скоро една позната ме пита, защо не можела да види снимките от еди си къде , а съм ги била качила... отговора ми беше, че фейсбук-а нещо се побърква Simple Smile

# 873
  • Мнения: 127
Със стария облик си бях скрила и приятелите, сега искам отново да се показват, но не мога да намеря от къде ставаше това.... Някаква идея? Simple Smile

# 874
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Отиваш горе в дясно "Настройки на сигурността" цъкаш там, и след това:

# 875
  • Мнения: 764
Най-вероятно защото твоя приятел те е сложил в списък, в които не можеш да виждаш снимките му, въпреки, че сте приятели. Аз така съм си ги направила и скоро една позната ме пита, защо не можела да види снимките от еди си къде , а съм ги била качила... отговора ми беше, че фейсбук-а нещо се побърква Simple Smile
не вярвам да го е направил,ние сме близки,а и той ме попита дали съм видяла снимките на новата му кола  на стената му и тогава аз казах,че не мога да ги видя и той се учуди.....иначе си му виждам албумите..

# 876
  • гр. София
  • Мнения: 26
Здравейте,
Моля за извинение, ако въпросът ми ви се стори елементарен, но ще ми каже ли някой как мога да изтрия от стената си вмъкната от мен информация по невнимание. Предварително благодаря!

# 877
  • Мнения: X
Горе вдясно на публикацията ти се появява кръстче и падащо меню "Премахни публикацията".

# 878
  • Мнения: X
Аз ви препоръчвам редовно да си триете информацията на стената. Не е нужно всеки от приятелите ви да чете, на кого какво сте писали...

# 879
  • София
  • Мнения: 71
А най-добре направете така, че коментарите ви по чуждите стени/ликове/видеота/снимки да не излизат по профила ви. Егати тъпата и клюкарска функция. Аз моите съм ги забранила изцяло.

# 880
# 881
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Да, как? На мен ми писна след всеки коментар да трия от стената си....като робот съм станала, с коментирането ми някъде, секунди след него вече го няма като инфо на стената ми Crazy

# 882
  • Мнения: 494
А някой може ли да ми каже,как мога да изключа автоматичното разпознаване на лицата?

# 883
  • София
  • Мнения: 1 877
Да, как? На мен ми писна след всеки коментар да трия от стената си....като робот съм станала, с коментирането ми някъде, секунди след него вече го няма като инфо на стената ми Crazy
Можете да направите много промени от privacy гледна точка по следния начин:

Account -> Privacy Settings

След това имате няколко секции, които можете да си редактирате така, че да ви "пасват":

1. Connecting on Facebook - кой може да ви търси във ФБ, кой може да ви добавя за приятел, кой може да ви изпраща съобщения и да вижда информацията ви (семеен статус, град, образование, интереси и пр.)

2. Sharing on Facebook - какво и с кого споделяте. Разгледайте подробно, тук се съдържат най-много възможности за ограничаване.

3. Apps and Websites - от тук можете да управлявате апликациите, които сте добавяли - да премахвате, ограничавате, както и да видите кои апликации какви данни от профила ви използват. Също така можете да ограничите информацията, която приятелите ви могат да използват от ВАШИЯ профил. Също така дали профилът ви ще излиза при търсене в търсачките.

4. Block Lists - от тук можете да блокирате хора, събития и апликации.

Та да обобщя, много е полезно човек да знае как да съхранява информацията си Flutter.

# 884
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Нали наскоро направиха настройките за чат и лични съобщения да излизат на едно поле. Или поне в моя профил е така. Опитах се няколко пъти да пратя съобщение на мои приятел във ФБ,но ми излиза малко прозорче (както преди) и като напиша съобщението,натискам "изпрати" и текста изчезва,но не се праща. Писах на момичето на стената ,каза ми ,че нищо не получава. От какво може да е проблема?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт