My Toys - В света на играчките - 31!

  • 31 400
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 449
Дано всичко се предаде на куриер, да пристига бързичко и в отлично състояние, както пристигат поръчките от десетина дни насам Grinning
Иве, извинявай, че ще се намеся отново с оплакване, но тъй като пишеш във втори постинг, че поръчките идват бързичко...Аз пак да кажа, че по моята от 21.05 все още няма никакво движение, което вече направо ме изнерви до краен предел Twisted Evil
Снощи мъжът ми като немскоговорящ им писа. Да видим какво ще отговорят. Татяна, Биба, които сте в Германия, какво ме съветвате да направя в този случай? Минаха 10 дни все пак, вярно, че за пръв път се случва, но е много неприятно  Confused

# 46
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361

Добро утро на всички! 

Току-що пуснах поръчката с -10%. Още веднъж   bouquet за arlena, която сподели кода си с нас!
Свършиха някои Лего и каски за колела и ролери. Успяхме с всички артикули, макар и като резервен вариант. Писах на когото пуснах резервните.
Дано всичко се предаде на куриер, да пристига бързичко и в отлично състояние, както пристигат поръчките от десетина дни насам Grinning

Успеши поръчки на всички  Hug
  bouquet
И един страничен въпрос Embarassed Как следите темите, защото при мен вече няма бутона"нови отговори на моите публикации"?
Там където ти липсва надписа "нови отговори..." имаш една синя стрелкичка, точно до датата, натисни я и ще ти се появи отново.

# 47
  • Мнения: 288
И един страничен въпрос Embarassed Как следите темите, защото при мен вече няма бутона"нови отговори на моите публикации"?

В "менюто" в горната част на страницата, над рекламния банер, има бутон "извести". Същият бутон, го има и най отдолу на страницата.
Активира се и известява за всяка нова публикация.

# 48
  • Мнения: 42
Здравейте, може ли някой да ме насочи къде да търся код за отстъпка или намаление на доставката? Ще правя поръчка за първи път и така и не разбрах как мога да си намаля поне цената на доставката. Доколкото разбрах за Нов клиент в mytoys доставката е само 5.95, но на предпоследната стъпка от поръчката тя стои 15.95 евро. Къде греша?

# 49
  • София
  • Мнения: 626
И един страничен въпрос Embarassed Как следите темите, защото при мен вече няма бутона"нови отговори на моите публикации"?

В "менюто" в горната част на страницата, над рекламния банер, има бутон "извести". Същият бутон, го има и най отдолу на страницата.
Активира се и известява за всяка нова публикация.
  bouquet

# 50
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Здравейте, може ли някой да ме насочи къде да търся код за отстъпка или намаление на доставката? Ще правя поръчка за първи път и така и не разбрах как мога да си намаля поне цената на доставката. Доколкото разбрах за Нов клиент в mytoys доставката е само 5.95, но на предпоследната стъпка от поръчката тя стои 15.95 евро. Къде греша?
Трябва да си намериш действащ код за отстъпка от 10 евро за нов клиент. След като го въведеш доставката ще се намали.

# 51
  • Мнения: 42
Къде да търся?

# 52
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
http://gutscheine.mydealz.de/10e-mytoys-de-gutschein/
Пускаш търсене за gutschein mytoys и излизат разни сайтове.

# 53
  • Мнения: 288
Иве, извинявай, че ще се намеся отново с оплакване, но тъй като пишеш във втори постинг, че поръчките идват бързичко...Аз пак да кажа, че по моята от 21.05 все още няма никакво движение, което вече направо ме изнерви до краен предел Twisted Evil
Снощи мъжът ми като немскоговорящ им писа. Да видим какво ще отговорят. Татяна, Биба, които сте в Германия, какво ме съветвате да направя в този случай? Минаха 10 дни все пак, вярно, че за пръв път се случва, но е много неприятно  Confused

Avgusta, правилно си направила като си писала на тойс-а  Peace За най-малкото нещо, което не ме устройва или ми създава напрежение и аз им пиша, за да знам какво се случва. Още повече, че повечето от поръчките са наши общи и да не си образуваме излишни притеснения. Дори и без проблем им пиша, просто за да ги инфо, че си чакаме поръчката в най-скоро време и в пълен състав  Mr. Green Отговарят ми, понякога уклончиво. Понякога отговорът им никак не ми допада, но продължавам с писането докато получа удовлетворителен отговор или приемливо решение. Имало е и липсващ или заменен артикул. Имало е кашон, скитащ из Европа, какво ли не е имало, но все е имало решение на въпросите. Пиши им и ти "до дупка" по един мейл на ден!
За инфо, ако ще те ориентира: преди няколко дни четох, че "теглят" артикулите от различни големи складове из Германия и затова срокът за доставка е 4-6 работни дни (беше 2-4, 2-5 дни). При твоята поръчка този срок е все още актуален, но ти продължавай да им пишеш с въпроса "кога", докато не ти дадат добър отговор или не видиш кашончетата да се придвижват към Бг.
Поръчката, която пуснах на 15.05 за 01 Юни, пристигна на части разбира се, но последните 2 кашона дойдоха на 24 и 25-05.  Сега започват да пристигат единично опаковани артикули от поръчката от 25-05. Дрешките и играчките (дребните неща) все още не са предадени на куриер. Чакаме ги търпеливо, ще дойдат и те. От поръчката 30-05 също има три единични артикула, предадени на куриер, дребосъците ги очакваме да последват.

Такива ми ти работи ... понякога се случва "нещо" от по-късна поръчка, да "изпревари"  кашон т предната ... луда работа си е. Да ги наглеждаме кашончетата и да имаме късмет! Успех ти желая и скоро да те четем с радостни новини  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 215
http://gutscheine.mydealz.de/10e-mytoys-de-gutschein/
Пускаш търсене за gutschein mytoys и излизат разни сайтове.
myToys 10,- Euro Neukunden-Gutschein

Gutscheincode: KDXJ3MP7FLR3
myToys Gutschein gültig bis: 31.08.2010
Mindestbestellwert: 30 EUR
Am Ende der Bestellung eingeben

Gutschein-Code:   MBP7LEPA3K 
• Gutscheinwert: 10 Euro
• Mindestbestellwert: 30 Euro
• Einschränkung: nur für Neukunden
• Gültigkeit bis: 30. September 2010

• Gutschein-Code:   TKDMD4MW77NL 
• Gutscheinwert: 10 Euro
• Mindestbestellwert: 30 Euro
• Einschränkung: nur für Neukunden
• Gültigkeit bis: 30. September 2010

• Gutschein-Code:   ENRRNMPXWTDK 
• Gutscheinwert: 10 Euro
• Mindestbestellwert: 30 Euro
• Einschränkung: nur für Neukunden
• Gültigkeit bis: 30. September 2010

• Gutschein-Code:   RMCEHDHRNJNJ 
• Gutscheinwert: 10 Euro
• Mindestbestellwert: 30 Euro
• Einschränkung: nur für Neukunden
• Gültigkeit bis: 30. September 2010

# 55
  • Мнения: 219
Здравейте момичета. Извинявайте че така направо нахълтвам, но поръчах миналата седмица от сайта. Всичко си беше наред с проследяването до днес когато шпише че не е доставена пратката поради неправилен адрес. Къде да отида да я търся, в пощата? с някакъв куриер ли ги доставят? да се обадя някъде?

моля ви да ми отговорите ако имате идея

# 56
  • Мнения: 288
Здравейте момичета. Извинявайте че така направо нахълтвам, но поръчах миналата седмица от сайта. Всичко си беше наред с проследяването до днес когато шпише че не е доставена пратката поради неправилен адрес. Къде да отида да я търся, в пощата? с някакъв куриер ли ги доставят? да се обадя някъде?
моля ви да ми отговорите ако имате идея

Ако си видяла съобщението в "Моето Конто", пиши на тойса по един мейл на всеки кръгъл час, докато не получиш удовлетворителен отговор!
Пратките се доставят от куриерска служба Интерлогистика. Можеш да се свържеш и с тях и да ги помолиш да проверят пратката по трак номер.
Координатите им, можеш да видиш тук: http://www.interlogistica.bg/

Успех!

# 57
  • Мнения: 42
Благодаря ви   bouquet Пуснах си поръчката и вече чакам потвърждение на мейла.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 476
Avgusta, не си само ти...аз пуснах една много малка обща поръчка на 17.05 вечерта, с по малко от 15 артикула...Досега са изпратили в един кашон една малка кухня, която чакам днес, втори кашон с 4-5 неща пуснаха на 28.05. и най после взе да се придвижва и той, а останалите 7-8 артикула още не са ги опаковали и предали на куриер, а вече минаха повече от 2 седмици....писах им в началото на седмицата запитване какво се случва и още не са ми отговорили, днес пак ще им пиша...Не съм се притеснила още, знам че ще получим нещата, но това ми е най малката поръчка до момента, а най дълго чаканата  Crazy

И аз като теб като видях постовете на ivasl за бързи доставки се канех да пиша тук, че момичетата от тази поръчка вече им омръзна да чакат и сигурно се чудят какво се случва  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 122
пуснах поръчка в понеделник следобед, днес вече има предаден пакет към куриер
просто лош късмет е според мен, но е хубаво да се пише

Общи условия

Активация на акаунт