Сладки,пъргави,игриви са АВГУСТинчетата ни бъбриви - тема № 18

  • 23 015
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4
Честит имен ден на Янчетата и от мен, да си носите със zдраве името момичета   bouquet  Simple Smile!

Исках да ви питам zа клеевата тинктура нали в носа се капе, аz поне така раzбрах. Ама нали тя е със спирт, може ли в носа тогава, няма ли да иzгори лигавицата. Соня хремава и имам вкъщи клеева тинктура, но не посмях да капя в носа, а по колко се дава, беше нещо с килограмите на детето май  newsm78.

Амбишъс, ти каква диета спаzваш? А zа нас въzрастните да раzкажа  Grinning как на работа преди 2 години дойде един стажант, на 19 години, аz понеже не си нося хълката, че като бях бременна с Емо ми се подуваха ръцете и я махнах, и някак си оттогава отвикнах да я слагам, та тоzи въпросния вzе да ме сваля нещо и един ден си ме покани д аиzлеzем, а аz шах с пешка и му викам, ама чакай бе човек, аz съм женена, с дете и съм с повече от 10 години по голяма от теб  Rolling Eyes, ти луд ли си, а той горкия не можа да повярва на колко години съм и иzобщо всичко  Joy, много се смях, а колегите още ме бъzикат, че те zнаели, че той си пада по мен, ама не го светнали какво е положението, чакаха го да се иzложи (идиоти  Laughing), ама аz като съм само аz жената в колектива, а сме общо 13 човека  Wink и на хората явно им лиспва някаква интрига, zа която да клюкарят  Simple Smile (те мъжете по големи клюкарки от жените се окаzаха). Ох, а като раzкаzваш zа алейките при вас направо ми иде д асе пренеса в Калгари  Laughing, тук няма такива в града, а той Граz е и много тъп град де по принцип, виж Виена и Залцбург са си друго нещо, ма там пък много народ, много нещо, голяма блъсканица.

Аz може по късно да ви пусна снимки от нащо село (голяма е тъпотия, ама на мен си ми харесва), днес ходихме на раzходка малко там и е станало много хуабво и zелено, та наснимах малко, с телефона де, ама пак се вижда що годе добре.

# 661
  • Кърджали
  • Мнения: 10 374
Не бях прочела идеята на Славена за подаръците, аз подкрепям...
Иначе нищо ново, пусках днес Кати да свиква с обувчиците, та малко се бях шашнала от походката и, ама ме успокоиха че е нормално.И допреди малко се забавляваше с едно клипче на песничката "Жълтоклюно патенце".

# 662
  • Мнения: 72
Само се отбивам да честитя на всички малки и големи Янчета!
poly_zoe , ето ти линк за приготвянето на капки http://mama.btv.bg/index.php?p=21&l=1  в секция срещу хрема. Аз капах на Мимчето, няма проблем, но по-добре да са по-малко от 10 капки, което е максимума, защото става много люто. Пробвай първо на себе си. Иначе и капя 2 капки във вечерното мляко когато се сетя, не винаги. Ти като я кърмиш може да й капваш във водичката, сокче или в изцедена кърма.

# 663
  • София
  • Мнения: 90
Поли - някой от форума беше ползвал клеева тинкрура и преди няколко теми имаше рецептата за приготвяне, но нямам спомен кой. Ако се сетя или я намеря, ще пиша или и ти се порови.
Намерих това: "5 мл. сребърна вода + 5 мл. физ.разтвор; в тая смес капеш 5-10 капки клеева тинктура; след това по 3 капки в ноздра 3-4 пъти на ден" и няколко цитата на Пепеджинс и Дю : "Слагат се 5-10 капки в 10 мл. физ. разтвор и се капе в носа."

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 22:25 от Tzvetche

# 664
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Славенче,дано да не е нещо притеснително  Praynig,как така без причина ще повръща малкия newsm78
А идеята ти за подаръчетата е страхотна  PeaceЕдва ли някой ще откаже,то става въпрос за нещо символично...само ми е чудно ,как ще става тегленето на имената newsm78
Лиде ти какво чакаш още ,че не смъкваш нивото... Laughing
Янче подготвяте се за море..кога ще тръгвате ... и какво реши-вземаш ли Анди с теб?
А албумчето аз си го правих по свой вкус.Изтеглих си програмка и си го направих,после изпратих файла по интернет във фото и те ми го направиха.Много е готин ,с твърди,дебели корици  Peace
Поли давай снимките  Peace

# 665
  • Мнения: 521
Само влизам да честитя именния ден на всички Янчета сладуранчета. Да ви е живо и здраве името.
После ще ви чета и пиша.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 22:55 от tracy_t

# 666
  • Мнения: 251
Здравейте момичета кокичета Simple Smile)

Честит имен ден на нашите готини Янчета Simple Smile да сте живи и здрави и винаги обичани Simple Smile)   bouquet

Амбишъс, спри се, лигите ми потекоха може ли такова нещо  Hug после да разкажеш какво сте посадили и да снимаш да видим Simple Smile) целувки на Савана

Лиде, столчето ти е страхотно... със здраве да си го ползвате Simple Smile

Трейси, тегли им една и не се ядосвай Simple Smile и аз ака се нервирах, един ден казах всичко на мъжа ми какво мисля и че всичко ще правя заради него (за срещите с техните) и той сега си знае Simple Smile

Славенче и ние ядем по много малко и незнам как да оправим нещата. Кофтито е че от първи започвам работа и как ще се кърмим незнам. Сега яде мляко, но пак си търси .. Sad

Захира
, завидях ви за нощното спане без кърмене, за мен започна да става голяма мъка, хапе ме, боли ме, удоволствието от кърменето отмина и сега нямам търпение да спрем, но за съжаление той не иска Sad А гушкаш ли го да го люлееш през нощта, аз се опитах с водичка и един ден се излъга, на другия не иска и направо незнам вече какво да правя. Sad

Поли, дано малката да стачкува и да и мине, щом толкова искаш да я кърмиш Simple Smile Гледах клипчетата и са страхотни. Не се ядосвай на мъжа ти Simple Smile Хайде кога ще минеш да на скайп да си подърдорим Simple Smile)) И мъжа ти като те питакакво си правила, кажи клюкарства с една досадница  Hug

Ние пък тази нощ голям рев, писъци и в ръцете ми спа, от какво незнам аз все си мислех че температура ще вдигне. Страничните зъбета го мъчат и от 2 дни яко дриска, дано имаме скоро зъбче, че така не се търпи. А днес спахме само на обяд и към 7 и 30 заспа и аз щастлива че рано ще почивам.. да ама не събуди се  и ни е хванала пееенката, пее от 2 часа и ми наду главата. Вече се качвамеи слизаме успешно от леглото  и пак се пуска смелчагата да седи прав без да се държи Simple Smile) на мама душичката.
Днес си мислих как ще се разделим с него като съм на работа, много ще ми е тежко.. Sad

Хайде лека и непробудна от нас  Hug

# 667
  • Мнения: 4
Кобрети, Tzvetche, благодаря ви, тя zаспа сега, но утре ще я пробвам с тинктуарата, а сега ще си капна на мен, че и аz се охремавих нещо.

А все zабравях да кажа, че и аz съм от мини породата, и аz съм 150 с вдигнати ръце  Laughing.

Ох, Глупи, много е гадна таzи първа раzдяла, особено както е по малко детето, но бърzо се свиква, една седмица и двамата ще се адаптирате.

Aлекcандрa, какво й е на походката, zащо си се шашнала  Simple Smile?

# 668
  • Мнения: 521
Тъй, прочетох ви, ама вече ми трябва да ставам.
Поли, много много ме е яд като чуя подобни изказвания от мъже ... Иде ми да хвана тигана и да дрънкам дрънкам главата, докато им дойде ума... За кърменето, дано снахичката да започне пак да папка. И отсега обещавам да бъда добра свекърва  Hug Hug
Славенка, и аз подкрепям идеята за подаръците Simple Smile  Hug
Янче, ами супер за букентчето.
Лиде, честита ви седалка, със здраве да си я ползвате и без проишествия. А за ръчичките - да бе, верно, че го пропуснах това  Mr. Green
Дани, мнгоо хубави албумче.
Какво друго щях да пишаааа ...
Ааа, да, сдобряването мина много добре. Извини ми се за това, което каза и направи. Букета каза, че ми го е купил не за сдобряване, а защото днес имаме годишнина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ама не от сватбата, а откак сме заедно. Да не повярва човек, че се е сетил. Той много не е по празниците (веднъж даже рождения ми ден забрави, първата година), та много се учудих ...
Това е май от мен.
А да, добре дошла на новата мама, Фликс, да й е хубаво и уютно при нас.
Аз отивам ..... ама не да спя  Laughing

# 669
  • Мнения: 782
Янче мерси,че ме светна.Вярно,че днес имах имен ден.Съвсем бях забравила  ooooh!
Ето почерпка и от мен
И мерси за пожеланията  Hug

Ние сме в Благоевград при зълва  ми.Малко на гости и да си подавам документи и тук.Та сигорно ще се заседим 2-3 дена.Алекс е малко капризен.Предполагам заради смяната на климата.Тук въздоха е малко планински и се чудя дали не му се отразява и това или пак са пустите зъби които са се наредили един до друг отгоре и не искат да излизат.

Честити месечинки на порастналите днес и честит имен ден   smile3525 newsm51 Tada

Да си призная и малкият яде бой по дупето и му викам ама той ми  се хили и на мен ми става смешно  #Crazy Laughing

Ето и малко опит от 6 часовото ни пътуване.С триста зора го приспах.Е поне после спа пловината път  Shocked за мое учудване.Е да ама след това не спря да мрънка.Въобще не седеше в столчето за кола.Дори не знам как ще издържа на връщане за Видин с това мрънкане  ooooh!

Лека нощ от мен  Simple Smile

# 670
  • Кърджали
  • Мнения: 10 374
Поли, просто днес за пръв път я пуснах с обувчици да ходи. И ми направи впечатление че стъпваше накриво, как да го обяня вчесто стъпалото и, пръстчетата да сочат напред, те бяха направо настрани. Все едно от глезена крачето и се завърташе настрани.после я пуснах босичка, пак си ходеше така, само дето не стъпваше чакк толкова настрани.Пфу, нищо не успях да обясня май.То Ма както и да е, успокоиха ме, че все пак детето едва вчера е разбрало за какво де факто служат краката и, а и още не може да ходи, просто се прави на голяма, бутайки си количката.Та да изчакам да мине малко, да посвикне.Иначе бях изпаднала в едни размишления зашо аджеба така стъпва, обувките ли са калпави, то ако знаех че проблема е в обувките има възможността да отида и да ги сменя.Ма като се сетя какво мерене беше докато и влезнат тези на крачето  Whistling А дребното така учудено гледаше сега пък тия големите какъв нов тормоз са измислии.
Цял ден не се сетих да честитя именния ден на днес празнуващите.Денят още не е свършил.Та честит имен ден!

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 341
Ей Трейс,  май ще довършите сдобряването аааа Wink

Здравейте и от мен Simple Smile пак "не съм в час" с вас ама какво да се прави.....работа ми се струпа, срещи с детегледачки и отгоре на всичко и Деси втори ден е с Т.....подозирам, че е от зъбкиет, защото нищо друго и няма а и днес следобяд го видях виновника - горен десен централен зъб тръгнал да излиза  Laughing
Давам само Нурофен и дентокинд и по съвет на една приятелка и търкам венеца с течен витамин Ц. Дано се окажа права и не е от нещо друго тази Т. , но по мои спомени последният път като изкарва две зъбчета наведнъж симптомите и поведението и  бяха абсолютно същите.

От вчера и Деси прави по 4-5 крачки самичка, НО само ако види , че насреща и има някой. Прибирайки се от работа вчера ги заварих в къщи седнали баба и и батко и един срещу друг и Деската ходи от единият до другият. Направо ме просълзи тази мила картинка  Heart Eyes Хубавото е, че и тя се забавляваше, някак си се усеща, че го прави сама. Обаче се чудя дали и е време за Прощъпулник  както ме съветва свекито, защото Деси все пак не се престрашава да се пусне сама ако отсреща няма някой да я посрещне. Търси ми винаги пръстчето да се хване, за да тръгне нанякъде. Та ще го мисля де...

За Албумчето - Дани я напомни къде го поръчва и колко пари ти излезе ако не е тайна  Peace Изглежда страхотно и аз искам  Laughing

Фликс, добре дошла , радвам се, че още една Бургаска мама се появи на фронта   Mr. Green

Лейди75 ми се губи нещо отдавна, като заговорих за Бургазлийки  newsm78

За подаръците за годинката на нашите бебоци , Славенчето сигурно имаше предвид една мама от нас ще изтегли имената и ще напише тук кой на кого ще подарява - аз също съм ЗА. Даже ви предлагам нещо. Мога заедно с Митака да напишем на листчета имената на децата или майките, които ще участват и да теглим тук в къщи а всичко това да запишем на клипче. После да ви го кача тук и всеки ще види кой на кого ще подарява Simple Smile Какво ще кажете?

Александра
, ще свикне Кати с обувчиците и няма да си криви краката так  Peace Деси пък сега като застудя и и слагам анцунг примерно и си дърпа постоянно крачолите и ръкавите, щото ги е забравила  Mr. Green

Поли, аз тинктурата я разреждах в 10мл. сребърна вода и използвах шишенцето от Виброцил, че си е направо с капкомер удобен за слагане после в нослето.
К'во друго беше  newsm78

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 341
Ами да, ето - забравих, че днес Деси стана на 10 месеца Simple Smile като, че ли с наближаване на годинката някак си ги омаловажих тези месечинки вече а чакам голямото събитие  Laughing Извинявайте момичета , че няма почерпка, но то даже изминал и денят   Hug

Мариелка, месри за напомнянето  Hug
Гери, честита месечинка и на АЛи Simple Smile

# 673
  • Мнения: 4
И отсега обещавам да бъда добра свекърва  Hug Hug

Не се и съмнявам  Hug  Simple Smile, аz пък ще съм добра тъща  Simple Smile, обещавам  Simple Smile.

Aлекcандрa, ми тя Кати както е свикнала босичка и сега сти тупуzи на краката, сигрно се чуди как се оперира с тях  Laughing.

Магаре, аz си мисля, че й е време zа прощъпулник, щом прави крачки сама, няма zначение има ли някой пред нея или не, нали ходи сама  Simple Smile.

Ето ви снимките  Simple Smile

Това е от нас до селото пътя.


Селото отвисоко


И там дето ние ходим








Хайде лека ви нощ!

# 674
  • Мнения: 0
Магаренце - много хубава идея   bouquet Аз мислех да ви кажа, 4е е още по-интересно, ако е тайно, но то става много сложно. Смисъл някой да изтегли кой на кого се пада, но да не го казва публи4но и всеки да знае на кого има да купува, но да не знае от кого ще полу4и  Mr. Green Така изненадата ще е пълна и ще е още по-интересно. Мислих как може да се осъщесви и ми дойде само едно наум - един да разбърка томболата и да съобщи на всеки на ЛС, на кой има да прави подарък, а за самия себе си да остави последния, който остане. Но и твоята идея е страхотна. Моята е много по-омотана  Joy  hahaha  Joy Браво на Деската, ама тя направо си е проходила щом си обикаля по 4-5 кра4ки няколко 4овека  Shocked Браво на тия моми4енца  Hug Като си помисля цял живот все са жените напред и тия пусти мъже все не ги достигат  hahaha
 hahaha
Трейси - трябваше да пуснеш 4ове4етата със светкащото сър4ице на 4аршаф4ето, 4е да не се 4удим сега какво става  Mr. Green
Поли - само 4 ли излязохме минитата от цялата групи4ка   Hug  Party  Да се оправяте бързо  Praynig
Александра - и аз имам мания по темата, но там е семейно онаследено и незнам как ще е. Ако се притесняваш препоръ4ват обув4ици със стабилна пета, стегнати, естествена кожа и с твърда подметка. Беше пуснала линк, но нещо не ми се зареди.
Дани - ами какво 4акам да ме питаш сега какво 4акам... Оказа се, 4е сега 4ове4ето не ще да спи в това легло  #Crazy Досега се е цвилил и се е засядал, завъртял....Изгладих 2 перални до него само и само да ме вижда, да му говоря пък белким посвикне с ниското ниво, ами неиска и това си е  #Crazy НАправо без сили останах цял ден мрънкане и цвилене  ooooh!  Tired Сега съм с нова идея - да оставя това легло така и да го смъкна в хола за кошара за игра (и без друго са си то4но едно към едно със сегашния вариант) и да купувам ново легло, но да става и за по-голямо дете  newsm78 Някак си да има решетка отпред, която да пада и да може да се ползва дълго време, а така ми се искаше да му купя легло-кола или нещо такова шантаво  Rolling Eyes По4вам да ровя, 4е няма да мигне инъ4е, усещам аз  #Crazy
Амбишъс - ами какво ще стане, освен да купувам седалка и да я пращам за Канада, пък белким стигне преди Саванка да навърши 4 годинки и да си я ползва  hahaha  Joy Да си насадиш най-хубавите храст4ета  Hug Какво изкрънка от мъжо  Mr. Green
И като за финал да ви се похваля с това ставане в 5 и с мрънкането по цял ден май сме с още един зъб  Crazy  Party  Shocked Не ми дава да бутам, но долното зъб4е беше бели4ко преди, а сега прозра  Crazy Тия зъби ще ме сбъркат последната седмица излезе цялата фасада  Mr. Green
П.С. - тези снимки са страхотни. Изглежда толкова спокойно и по ули4ката няма пукната кола и Ем4о си шляпка там на воля Simple Smile Най-много ми хареса селцето отгоре снимано. Толкова спокойно и зелено изглежда ... )

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 00:29 от Lidiya_81

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт