Сладки,пъргави,игриви са АВГУСТинчетата ни бъбриви - тема № 18

  • 22 986
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 341
Лелееее Поли , как живеете в такава тишина и спокойствие бе жена  smile3501 не че искам да кажа нещо лошо, напротив даже , супер е , НО аз не се виждам така да издържа много. Ми то аз в Казанлък като отида и ми писва на седмия ден от спокойствие а ти там не знам направо  Peace А иначе е супер за нерванат система а колко е добре за децата да не говорим.
Добре де, сега се замислям   Thinking на колко разстояние са ви най-близките съседи с деца и Емчо има ли с кой да играе наоколо? Аз моя дивак баткото не мога даже и да си представя как ще вирее в такава среда, а би било добре.
Мерси за споделените снимки пълни с красоти  Hug

Лидеее, или не си ме прочела или не си запомнила душа, че като пусках аз на Деската нивото на кошарата, съветвах тук да не го правите вечер преди лягане, че е голям гърч  ooooh! аз я свалях  през деня, за да посвикне и чак тогава я свалих нацяло.
Айде дано Макси лесно привикне от утре вече   да няма проблеми Peace

Амбишъс
, ти наистина си си като детенце , как няма да ти искат паспорт за покупка на алкохол, много ясно Wink Успешно правене на ландшафта в дова и не забравяй накрая да ни го покажеш  newsm10

# 676
  • Мнения: 0
Магаренце - и ти не си ме разрала, мила  hahaha Аз днес на обяд я свалих, 4е го намерих седнал в леглото и готов да се изправя и цатова изгладих до него 2 перални да посвикне вътре, но не мигна целия ден. Като го сложа вътре и рев ...  ooooh! Ама ве4ерта каталясал заспа в стол4ето за кола докато си пие млякото  Joy Исках да видя и легналата позиция дали ще му е удобна, пък и да свиква със стола, 4е остава и в колата да ми ревтуни докато карам  ooooh! Като го сложих в леглото повъртя се, но много изморен нямаше избор и заспа  Tired Аз си спомням, 4е и Дан4ето, дето само надни4а и не пише ве4е беше казала, 4е се страхуват от коли4ката с обърната посока на движение и т.н., та сигурно е нормално, но ние не сме имали претенции досега за нищо и малко странно ми дойде тоя каприз с леглото. Но нощта е пред мен и по4вам да ровя за легло, какво да правя друго  Peace

# 677
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Опааа, ето ме и мен! Много копане, много нещо, направо съм като пребита, докато махнем тази трева беше голям проблем, супер, че мъжа ми беше почивка днес, та той свърши най-тежката работа.Mr. Green Непременно ще пусна снимки, но не съм свършила още. Ще стане супер...ама след 2-3 години  Grinning като израстат храсталаците  Mr. Green!

Джема - забравих да честитя обечките ви!

Дани - ама ти ли сътвори тази красота - албума? Браво, много ти идва отръки, значи! И кога намери време, че аз не мога дори да се среша, само хвърча насам-натам, вечно има нещо за правене, не смогвам, а ти с 2 деца ... браво на теб! Страхотна статия за храненето на децата, благодаря ти!

Шайнче
- не се тормози, ние като майки сме преуморени и понякога се поскарваме малко по-така, пък и нали искаме децата ни да са добри. Аз съм повишавала тон с една октава няколко пъти, да ти кажа, някой път малката ме игнорва, друг се стряска, може просто да си хванала Бела в момент като втория. Успокой се, това не те прави лоша майка, напротив!  Hug Аз и преди ти споменах, въпреки мазалото, аз давам на Савана да пипа и да се храни, тя явно иска да се учи и да е самостоятелна вече. Иначе как се учат децата да ядат сами? newsm78

Поли
- голяма красота при вас, напомни ми комунистическо време в Бг, не че помня много, но така от старите бг филми, лъха ми едно спокойствие. На мъжът ти  #2gunfire #2gunfire аз бих му връчила метлата...те не можаха да проумеят колко е трудно да си мултитаскинг (нашето) и колко е лесно да си сингълтаскинг (тяхното). Моят също ме дразни така, а като го накарам да направи нещо, знаеш ли как се изнервя и почва да се сърди и докато не го свърши не спира да нарежда, като свекърва е. Къде е това добро момче, с което се запознах преди 11 години, незнам... newsm78. Заповядай на нашите алеи, а и на мен ми се идва във ваше село!  Grinning За диетата - Лидето ми пусна мухата за 90-дневната, да видим до къде ще я докарам. Оправи ли си гърдите?

Захира
- откъде намери инфото относно спирането на кърмата с хомеопатия? Би ли цитирала източника?

Трейс - радвам се, че сте се оправили. Не си струва заради трети лица да си разваляте отношенията, но за съжаление е доста често срещано явление.

Деси - сигурно сте оправили обрива, ама при положение, че не е ял нещо ново, а е и на цяло тяло, може да е алергия от слънце, нов крем и т.н.?

Славенче
- като Поли, много здраве на твоята педи и от мен, кърми си детето и да не ти пука. За подаръците, аз съм окей, но не гарантирам, че ще пристигне до Бг и кога точно. Много забавяния стават, отваряне на колети и т.н.

Фликс
- добре разписала се!

Мариелче - забравих вчера да кажа, много си хубава на аватара, това скорошна снимка ли е? Много си ми позната, да.

Долс
- не е задължително, но е желателно да се кръсти детенцето до 1 год, така ми казаха на мен.

И аз звънях на сръбската църква тук, говорих с попа, той ми даде дом си телефон, че не си носел тефтера, незнаел кога е свободен, пусто къде записах телефона, незнам, няма го, сега пак трябва всичко отново. Embarassed

Глупи
- много ми е мъчно и за теб, и за детенце, дано израства зъбчето по-скоро! За отбиване и неспането, много се моля да се оправите някак си, защото как ще го бъде тая ти да си да на работа и да не спиш по цяла нощ, незнам. Целувки и на Марти! Hug

Лиде
- хаха, смях се пак на постингите ти. 15 км са нищо, Канада е огромна страна, ние сме в западната част, а моята най-добра приятелка от детинство живее в източна, тя е дори от моят вход в Бг, те дойдоха тук още 1989 година. От 6 год съм тук и още не сме се виждали на живо, освен скайп. 4 часа е със самолет, представи си колко път е. Столчето е разкошно, точно такова ми трябва и на мен, да се върти навсякъде, а собственика му е страхотен и много е пораснал.  Heart Eyes Хахаха, за подаръка още не съм си измислила какво, кажи, ако се сещаш нещо, де!  Laughing Hug

Магаре
- честито прохождане  на Деската, на мен на такова ми прилича! Трябва да организираш прощъпулник! Grinning

Янче от Видин
- хайде, успех с документите, дано те приемат!  Laughing Hug Добре де, теб ако те приемат в Благоевград, там ли ще се местите?

Мъжът ми днес цял ден ме бъзика и ми вика ''Еньо'' Joy Joy, обаче аз така добре му отмъстих, докато той копаше навън ми се обади една приятелка, имала намаление за страшен хотел извън града, в планината, мезонет със джакузи вътре и ме питаше дали искаме да ходим. Ами как да не искам, даже от близкото ранчо си резервирахме 2ч конеяздене, но само за нас двете, а мъжете наказани ще седят с децата. Това неделя и понеделник, а в събота сме на парти в шефа ми, жена му има РД.

За капак шефът ми днес ми се обади да ме пита кога ще се връщам точно на работа, че бил зает много, пък и моят проект си върви и явно има доста неща за правене. Лошо му стана като казах края на септември, но ако свекърва ми дойде да погледа Савана септември, може и началото на месеца да се върна. Не че бързам, времето с детенцето ми е страхотно, никога няма да ми се върне, но някак си ми липсва предишния живот със социални контакти, мисловна дейност и т.н.

Много смешно ми стана, свекърва ми се обади да честити ИД и ми се оплака колко студено е там, 17 градуса  Grinning, тя не разбра, че при нас точно тия оплаквания не вървят, ние тук на 17 градуса сме по къси гащи и чехли. А тук пък последните дни е като тропиците, до обед жега, следобед ни прасне дъжд.

Лек и успешен ден ви желая!   bouquet

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 09:05 от -‘•̬●’- Ambitious -‘•̬●’-

# 678
  • Мнения: 196
За подаръците аз съм За  - участвала съм така в размяна на подаръци, но беше тайно, в смисъл само една мама знаеше и примерно всеки си избира някакво цвете и го праща на въпросната мама, прави се списък с цветятата и се публикуват и всеки си избира после - кой което цвете си избере го праща пак на същата мама и само тя знае и разменя координати. Също така е добре освен адреси да се казват и мерките на дечицата.

Амбишъс - за хомеопатията - разисква се на дълго и на широко по форумите това за спирането на кърмата, но първоизточникът е д-р Михайлов - хомеопат от Часът на мама. Иначе имам една хомеопатична книга за бременната жена и вътре също съм чела, ама като не ми я притрябвало и не съм обърнала внимание какво, следобед ще се разтърся и ще публикувам.

# 679
  • Мнения: 2 374
Добро утро момичетааа! Heart Eyes Знам,че пак се включвам неподготвена и нечела  Blush  обаче влизам само да ви почерпя по случай 3-тия рожден ден на Мери,която днес е полудяла милата от радост,че има РД  Grinning хапнете една виртуална тортица. Hug




Ааа Полии,колко било красиво при вас,зърнах снимки на предната страница,винаги съм си мечтала за нещо такова-зелено и спокойно  Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 22
Добро утро Simple Smile

Честит рожден ден на Мери! Да е здрава и щастлива и да расте усмихнато и весело дете bdbaloni

И моят татко днес е рожденник Simple Smile


Идеята с подаръците е супер. Аз съм с две ръце ЗА  Peace

Магаре, честито прохождане на Деси! Подкрепям идеята ти за тегленето на имената  Hug

Амбишъс, мерси Simple Smile Снимката е от миналото лято. Тук съм вече в 9-тия месец бременна Simple Smile. Успех с диетата  Hug
Или много си приличаме и двете с хора, които познаваме или пък е възможно да сме се виждали някъде Simple Smile.
За годините- на мен също не ми дават 27 години и в повечето случаи ме мислят за по- малка Simple Smile Даже ни бъркат със сестра ми, която е с 5 години по- малка от мен и мислят, че е по- голяма Simple Smile

Дани, албумчето е много сладко  Peace. Ще споделиш ли каква е програмката  Simple Smile

Фликс, добре дошла и от мен   bouquet

Янче_вд, успех и от мен. Дано те приемат  Hug

Поли, много е красиво при вас Simple Smile Много хубави снимки, от които лъха такова спокойствие Simple Smile

Лиде, столчето ви е страхотно. Направо се влюбих в него. А Макси е мнооооооого сладък  Hug

Трейси, много хубаво, че сте се сдобрили с мъжа ти. И ние бяхме в доста сериозен конфликт от неделя, но онзи ден се прибра с една червена розичка и като го видях на вратата ми стана толкова мило. Аз лесно избухвам, но и почти веднага ми минава и не съм от сръдливите и само като го видях на врата с цветето забравих, че сме се карали Simple Smile


И нас май ни мъчат зъбките. От вчера Алекс е доста кисел, чеше си венците където намери. Нощес се буди 3 пъти с рев и нито вода, нито биби оправиха нещата. Намазах му венците с Дентинокса и заспа почти веднага. Ама е диване и не ми дава изобщо да му бръкна в устата  newsm78

# 681
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Добро утро и от мен Heart Eyes
И Честит трети рожден ден на най-сладкото момиченце Мери
Да расте все така умна и засмяна,на мама отмяна

Глупи хайде по-бързо да излизат тези зъбчета и да не мъчат детето вече,че и теб  Hug
Яна-вд успех с кандидатстването  PeaceАко знаеш как ти завиждам...преди 15 год. ако някой ми беше казал,че ще ми се учи...щях да му се изсмея Mr. Green Ама на...доживях го и този момент Wink
Магаре,направо за прощъпулник сте си  Laughingщом се е пуснала и е направила няколко крачки  Peace
Много интересна идея си дала за подаръците,макар,че и на Лидия е интересна,но коя мама ще се ангажира да тегли имена,да праща лс. на всяка една и после..как ще стане номера с адресите,нали все пак трябва да се изпратят нещата newsm78Така или иначе ще се разбере за кого е подаръка.Затова на Магаре идеята ми се вижда по практична  Peace

А албума го поръчах  от тук,даже сега виждам,че има намаление на цените с 20%.Има си цени за различните видове книги.Тази ми е безплатна,от една промоция,която вървеше преди два месеца.Това е и страхотен подарък,ние правихме на шефа ни,който принципно дори и не си отваря подаръците,а нашия много го хареса.Така ,че препоръчвам  Peaceстрахотен спомен е Wink
Поли изгледа към селцето направо ме грабна,страхотно място за живеене с деца..тихо ,спокойно,чист въздух...еееех Flutter
Лиде не бързай да купуваш ново лело,сигурна съм ,че след няколко дена на Макси дори няма да му прави впечатление...пък и нали искаш кола-легло  Mr. Green
Амбишъс да ти кажа,до късни доби съм го правила този албум ooooh!,понеже имаше краен срок ,за да се включа в безплатните албуми.Много нерви,много нещо...гърбът ме беше заболял да вися на компа...обаче си струва Peace

# 682
  • Мнения: 735
Добро утро,момичета!Малкия е на път да се събуди от предиобедната си дрямка, та не знам дали ще мога да кажа всичко.
Вчера бяхме на лекар.Валче е качил 300 гр. за месец и половина и мисля,че си е добре.ТЕжи 9 кг.А повръщането не се повтори, според докторката всичко му е ок.Прегледа го.
Много се радвам,че идеята миза подаръците е предизвикала много положителни емоции. И подкрепям идеята на Танчето (магаре) за заснемането на клипчето и тегленето на имената.За това, ако нямате нищо против предлагам тя да го направи това и после всички ще го гледаме и ще разберем кой на кое бебе щепраща подаръци.И на лични майките ще си разменят адресите.Наистина с пращането на колети в чужбина е по-сложно, но мисля че при положителна нагласа и желание всичко ще се нареди добре.Simple Smile хайде, давайте да го направим,че август наближава вече.Само,че как ще знаят всичко?Ако някой не прочете предните постове?Аз предлагам всички мами във всеки пост да копират имената на тия дето са съгласни,за да може дори и този, който е прочел само последния да се запише.Сега ще ви покажа как:

За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани

Моля следващия да копира това като прибави и своето име ако иска да участва и накрая се надявам да стане голям списък, който ТАнчето да ползва!

Ето, малкия ме вика, а и за кухнята ще ходим...Момичета, до после, пак ще пиша

# 683
  • Мнения: 1 807
Честит рожден ден на Мери - да е здрава, весела и щастлива!  bouquet

Аз пак не мога да се включа адекватно - но честито на всички, които са порастнали докато ме нямаше! Simple Smile

За подаръците също много ми ми харесва идеята. Ще се върна назад да прочета по-подробно какво сте решили до сега! Много хубава идея - а с датите как го решихте - в смисъл около датата на раждане на детенцето ли ще е или всичко става в началото на август!?

# 684
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Силви щом си съгласна за подаръците,копирай имената на другите съгласни от поста на Славена и добави и твоето Peace


Аз го правя вместо теб Peace


За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy 
 


# 685
  • София
  • Мнения: 22
Включвам се и аз за списъка Simple Smile

За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy , ,mariellka

# 686
  • Мнения: 4
За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани, poly_zoe

Магаре, да ти кажа и на мен вzе нещо да ми идва в повече спокойствието откакто съм по майчинство  Simple Smile, ама се качвам на колата и отивам някъде на по-населено място с магаzини, кафета, хора...а иначе селото ни е пълно с деца, до нас (преz улицата) едните ни съседи имат момиченце на годините на Емо горе долу и едно момче, но то е голямо, то е 7 клас сега. Другите деца zа съжаление са ни по далече, но пак е от 5 до 20 минути пеша, zависи при кое от децата иска да отиде или кое от тях ще дойде до нас. В селото имаме открита ледена пърzалка и ходят да карат кънки zимата децата, абе ходим си на гости по къщите обикновено. Макар че да си приzная много ме гложди това, че няма повече деца в блиzост до нас и че няма площадка да си играят там, че преz седмицата не остава време много zа ходене по гости, а и аz вечер хич не ми се иска да идват у нас раzни хуни и да ми скачат по леглата, да ми влиzат по гардеробите и да раzхвърлят. Друго си е да го пуснеш навън с другите да беснее, а ти да си свършиш работата на спокойствие. Ние още нямаме в нашия двор нищо, освен един пясъчник, където да си играят децата и те предпочитат да седят и да си играят вътре и съответно у нас става лудница и кочина. А ние по принzип живеем малко иzвън селото и се раzхождаме пак до другия край на иzвън селото, и аz вчера там снимах, иначе има доста къщи и хора  Simple Smile, не е чак толкова пусто, снимките просто са от околността на селото.

Честит рожден ден на Мери, да е жива и zдрава сладурката!

Цвтче, ето я моята палатка, струва 7.99 евро и е с раzмери 270 x 120 x 110 cm



 

# 687
  • София
  • Мнения: 22
Поли, идеята на Славена е всеки да добавя името си като копира предните постове, в които са изброени имената и така списъкът да расте ( доколкото аз разбрах), защото иначе като се копират едни и същи имена май няма особен смисъл  Hug

Включвам се и аз за списъка Simple Smile

За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy , ,mariellka



За идеята за подаръци: slavena80, magare, trasy, Дани, poly_zoe

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 13:23 от mariellka

# 688
  • Мнения: 0
slavena80, magare, trasy, Дани, ssiillvvyy , ,mariellka, poly_zoe, Lidiya_81

Marielka - пускам го правилно, защото Поли сигурно е писала едновременно с теб и затова със забавянето стават грешки.

ПУСКАЙТЕ СИ ПЪРВО ПОСТОВЕТЕ С ИМЕНАТА И ПОСЛЕ ПИШЕТЕ!!!

# 689
  • Мнения: 0
4естит рожден ден на Мери  Hug Много да е палава и много въпроси да задава, да надува на мама главата още пове4е и да помага много на малкото си брат4е  Hug

Амбишъс - аз също мислех да му кажеш на мъжо да те по4ерпи една разходка до Лондон  Mr. Green  Joy Ама ще си изкарате страхотно на този long weekend  Peace А тстковците много добре сте ги насадили. Сега ще видят те как се гледат бебета и колко е лесно  hahaha

Дани - ровя аз, ама ако ти кажа какви цифри излзиат  ooooh! Защото то не е една бела - легло+матрак+нов размер 4аршаф4ета, обиколници, шкаф4е за повиване, 4е да е по-практи4но да е с 4екмедженца отдолу и то става мама си и татко си накрая  ooooh! Сега мъжо си идва и ще му покажа цифри4ките  Mr. Green  hahaha  Joy
А за томболката идеята ми беше просто да НЕЗНАЕШ от кого ще полу4иш подарък, не 4е няма да знаеш на кого ще пращаш, но си права много ми е по-омотана. На Тан4ето с клип4ето си е най-прегледно  Hug

Ох, мъжо дойде. Айде да се посмея с физиономийките му на цените  Party hahaha  Joy


Общи условия

Активация на акаунт