www.boohoo.com с доставка до България - 2

  • 41 292
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8
Аз също се интересувам как става доставката  в България -  с куриер или български пощи? Искам да направя поръчка, но ме притеснява, ако са намесени бг пощите, защото правят много измами и губят пратки.

# 271
  • Мнения: 74
Аз също се интересувам как става доставката  в България -  с куриер или български пощи? Искам да направя поръчка, но ме притеснява, ако са намесени бг пощите, защото правят много измами и губят пратки.
Зависи колко тежи. Ако е от по-тежките - с куриер. Не се тревожи на буху не ги крадат, защото са регистрирана поща.

# 272
  • Мнения: 74
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace
Доставката не е ли  £6.99? Или вече е безплатна доставката?
ами и то и на сайта си пише: Free European Delivery  Peace
Не зная от кога е така, защото случайно попаднах на сайта и направих поръчка, след това видях темата тук.
Не е безплатна - Europe   £6.99. Може да си хванала някаква промоцийка.

# 273
  • In transit
  • Мнения: 11 933
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace
Доставката не е ли  £6.99? Или вече е безплатна доставката?
ами и то и на сайта си пише: Free European Delivery  Peace
Не зная от кога е така, защото случайно попаднах на сайта и направих поръчка, след това видях темата тук.
Не е безплатна - Europe   £6.99. Може да си хванала някаква промоцийка.
не обичам да споря...ама вземете погледнете какво пише в сайта, преди да пишете.
http://www.boohoo.com/europe/delivery-information/delivery-detai … _delivery-details Може преди да е имало доставка, но вече е безплатна. Трета поръчка правя, идват с интерлогистика нещата, дори да е един потник само.  Peace

# 274
  • Мнения: 0
Никога не съм пазарувала от този сайт, защото се притеснявам, че няма да избера правилния размер. Като поръчаш нещо от България е по-лесно - или поне за мен - защото можеш да върнеш стоката и т.н. Не съм поръчвала нищо от чужбина и може би заради това предпочитам българското.

Относно цената за доставка забелязах, че като изберете паунд като валута, цената за доставка е 6,99 паунда, но когато валутата е евро, цената за доставка става 5 евро. Ако имате покупки на стойност над 25 евро, доставката е безплатна.

# 275
  • Мнения: 74
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace
Доставката не е ли  £6.99? Или вече е безплатна доставката?
ами и то и на сайта си пише: Free European Delivery  Peace
Не зная от кога е така, защото случайно попаднах на сайта и направих поръчка, след това видях темата тук.
Не е безплатна - Europe   £6.99. Може да си хванала някаква промоцийка.
не обичам да споря...ама вземете погледнете какво пише в сайта, преди да пишете.
http://www.boohoo.com/europe/delivery-information/delivery-detai … _delivery-details Може преди да е имало доставка, но вече е безплатна. Трета поръчка правя, идват с интерлогистика нещата, дори да е един потник само.  Peace
Аз не го приемам като спор, а като изясняване на истината. Нали форума е за да си помагаме. Аз като кликна на линка, който си ми дала ми излиза:
Europe   5 – 10 working days. Maximum 10 items per order   £6.99
Съвсем сериозно ти казвам поръчвам от 2009 от boohoo, преди беше 10 паунда доставката. Сега е по-евтина, ама наистина не е фри. Кажи ми как я поръчваш фри, за да може и ние да се възползваме. За последно поръчвах през март от БГ и пак си ме чарджиха 7 паунда, сега съм в Англия и пак ме чарджат за доставка. Ако има някакъв трик искам да го знам.   bouquet
Ах, тия гадинки ... Laughing  логаутнах се, да видя аз що така се получавава, кликам на твоя линк и виждам: Europe and International (€25 and over)   5 - 14 working days. Maximum 10 items per order   €Free
Егати кефа. Много съм хепи момичета. Мики, много ти благодаря, че ми отвори очичките.  Hug
Леле, а аз си поръчвам от стария акаунт в паунди и си плащам като поп по 7.
escape1, тенк ю и на теб, а що се отнася до размерите... пробвай първо с намалените неща.
10 и 12 отговарят на М, 10 на по-слабо М, 12 на по-пълничко М, 8 отговаря на S, 14 на L и така.
Поръчвай смело. Дрешките са ок като цяло. Имаше момент, в който ме разочароваха, но се пооправиха. Само обущетата не си отговарят всеки път  Laughing

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 13:16 от scarlette

# 276
  • Мнения: 0
Ах, тия гадинки ... Laughing  логаутнах се, да видя аз що така се получавава, кликам на твоя линк и виждам: Europe and International (€25 and over)   5 - 14 working days. Maximum 10 items per order   €Free
Егати кефа. Много съм хепи момичета. Мики, много ти благодаря, че ми отвори очичките.  Hug
Леле, а аз си поръчвам от стария акаунт в паунди и си плащам като поп по 7.
escape1, тенк ю и на теб, а що се отнася до размерите... пробвай първо с намалените неща.
10 и 12 отговарят на М, 10 на по-слабо М, 12 на по-пълничко М, 8 отговаря на S, 14 на L и така.
Поръчвай смело. Дрешките са ок като цяло. Имаше момент, в който ме разочароваха, но се пооправиха. Само обущетата не си отговарят всеки път  Laughing
Благодаря. Simple Smile Ще пробвам някой път с S или по-слабото М.
Аз даже тук като ходя по магазините не винаги се ориентирам с размерите. Пробвам нещо на една фирма, да кажем размер S и ми е добре. На друга фирма обаче S са ми малки, а на трета - големи. Поне в моловете можеш да пробваш по няколко неща наведнъж и така си вземам от някои дрехи по два размера, за да видя как ми стоят. Grinning Но като гледам не съм единствената и други има! Grinning

# 277
  • Мнения: 1 111
Aз не разбрах как става номера с безплатната доставка до БГ. На мен ми начислява 6.99 паунда.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
за стоки над 25 евро е, твоята поръчка за по-малко ли е? тогава начислява.

# 279
  • Мнения: 1 111
За 35 паунда са ми нещата в коша! Да не би да трябва да сменя валутата в евро?
Сега погледнах,тя валутата не може да се смени! Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 74
За 35 паунда са ми нещата в коша! Да не би да трябва да сменя валутата в евро?
Сега погледнах,тя валутата не може да се смени! Rolling Eyes
Логаут и нов акаунт, (предполагам). На мен също не ми дава да сменям валутата на стария акаунт, но пък забелязах, че цените в евро са по-високи. Като му направя една груба сметка... тя тази безплатна доставка си е жив фишинг... Една рокля от 45 евро ми я показва, за 30 паунда, като обърна валутите. Т.е. в единия случай е 90 лева, а в другия при курс 2.3 е 69 лева. Не ми харесва.
тази таблица може да ви е полезна:
UK SIZE   8   10   12   14
EU SIZE   36   38   40   42

# 281
  • Мнения: 305
За 35 паунда са ми нещата в коша! Да не би да трябва да сменя валутата в евро?
Сега погледнах,тя валутата не може да се смени! Rolling Eyes
Логаут и нов акаунт, (предполагам). На мен също не ми дава да сменям валутата на стария акаунт, но пък забелязах, че цените в евро са по-високи. Като му направя една груба сметка... тя тази безплатна доставка си е жив фишинг... Една рокля от 45 евро ми я показва, за 30 паунда, като обърна валутите. Т.е. в единия случай е 90 лева, а в другия при курс 2.3 е 69 лева. Не ми харесва.
тази таблица може да ви е полезна:
UK SIZE   8   10   12   14
EU SIZE   36   38   40   42

Абсолютно! Аз побързах да си направя нов акаунт като обърна в евро и вече щастлива, че ми излиза безплатна доставка - натрупвам пак кошницата и оп - ядец  Laughing То ми излиза по-скъпо от колкото ако си платя доставката от акаунта в лири  Close
Някой ще пуска ли скоро - имам някои нещица, можем да ползваме безплатната доставка до УК над 35 лири и от там с доставчик за по 2,6 на кг

# 282
  • Мнения: 305
Искам тези неща - ако някой има някакви отзиви, да пише плииииийз - за първи път ще поръчвам и хич не съм наясно нито за качество нито размерите как са
http://www.boohoo.com/europe/clothing/new-in/icat/newin/new-in/l … let/invt/azz42348 - този целия аутфит

http://www.boohoo.com/europe/sale/footwear/icat/salefootwear/foo … top/invt/azz44337
http://www.boohoo.com/europe/clothing/jeans+denim/icat/jeansdeni … ans/invt/azz48739
http://www.boohoo.com/new-in/leona-wet-look-long-sleeve-top/invt … 20Page-_-azz43347

# 283
  • Мнения: 74
Искам тези неща - ако някой има някакви отзиви, да пише плииииийз - за първи път ще поръчвам и хич не съм наясно нито за качество нито размерите как са
Ти кой размер дрехи носиш?

# 284
  • Мнения: 305
Искам тези неща - ако някой има някакви отзиви, да пише плииииийз - за първи път ще поръчвам и хич не съм наясно нито за качество нито размерите как са
Ти кой размер дрехи носиш?
10 по английската номерация - тук 36 -ти

Общи условия

Активация на акаунт