www.boohoo.com с доставка до България - 2

  • 41 298
  • 311
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 222
Някой ще прави ли поръчка ?

# 256
  • на село
  • Мнения: 33
и аз при вас Hug обмислям поръчка Laughing

# 257
  • Мнения: 2
Смятам да пускам поръчка от сайта, има ли някой с повечко опит?Simple Smile

# 258
  • Мнения: 1 334
привет и от мен  bouquet аз също бих се включила за поръчка

# 259
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
и аз при вас Hug обмислям поръчка Laughing
Полеееее  Hug на всякъде сме  hahaha   Heart Eyes

# 260
  • на село
  • Мнения: 33
и аз при вас Hug обмислям поръчка Laughing
Полеееее  Hug на всякъде сме  hahaha   Heart Eyes
Няма майтап Laughing  голяма краста са тия сайтове ooooh!
От Бохо поръчах тениска за проба и тези дни я чакам да кацне Mr. Green

# 261
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
и аз при вас Hug обмислям поръчка Laughing
Полеееее  Hug на всякъде сме  hahaha   Heart Eyes
Няма майтап Laughing  голяма краста са тия сайтове ooooh!
От Бохо поръчах тениска за проба и тези дни я чакам да кацне Mr. Green
Свиркай като пристигне  Mr. Green
 Hug

# 262
  • на село
  • Мнения: 33
И такааа получих си тениската(свършила е в сайта),доволна съм като качество и размер е супер Heart Eyes определено пак ще поръчам Hug

# 263
  • Мнения: 2
А горе долу по колко време всъщност чакате поръчката да пристигне? Моята беше одобрена в събота на 13.04 и тогава датата за доставка беше между 17ти и 23ти...сега се смени на между 19ти и 25ти...някой преди имал ли е случай да не му го доставят въобще, защото и в сайта доставчик, към който има линк, нищо не пише за моята поръчка...

# 264
  • Мнения: 2
и друг въпрос-поръчката ми е на стойност 32 лева, ще има ли някакъв проблем на митницата т.е. ще има ли още някакви разходи? Англия е към Европейския съюз, така че не би трябвало...

# 265
  • Мнения: 114
rallierizova, нямаш мито от Англия. Пратката ще дойде в пощата по адреса ти, ако си с доставчик/посредник, тогава при него. И си пристигат нещата, не се безпокой.

# 266
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace

# 267
  • Мнения: 137
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace
Доставката не е ли  £6.99? Или вече е безплатна доставката?

# 268
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Направих пробна поръчка от сайта - една тениска. Дойде за 5 дни с Интерлогистика, която пък била изпълнител на проследяемите пратки на Ройъл мейл. Много съм доволна, като качество и изработка е супер. (Не я намирам в сайта за съжаление). Най-ми харесва, че доставката е безплатна.  Peace
Доставката не е ли  £6.99? Или вече е безплатна доставката?
ами и то и на сайта си пише: Free European Delivery  Peace
Не зная от кога е така, защото случайно попаднах на сайта и направих поръчка, след това видях темата тук.

# 269
  • Мнения: 2
От сайта днес ми пратиха писмо, че е доставена поръчката, но тя не е. Възможно е да е станало докато няма никого вкъщи, а и вече входната врата е с чип...това значи ли, че няма да си получа нещата...? И знаете ли всъщност кой ги доставя тук в България, за да се обадя евентуално?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт