90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 458
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Благодаря ви още веднъж за отговорите. Ще карам по план, пък ще видим какво ще стане. Ако няма ефект, ще звънна на ендокринолога си. Да предложи как да продължи лечението и диетата.

# 31
  • Мнения: X
Отчет за днес:
- закуска:1 банан и 1 ябълка
- обяд: салата боб
- следобед: ябълка
- вечеря: малка салата краставица, моркови и царевица; 250 гр. задушени картофи и 1 пълнена чушка (много е, знам)

В събота сме на рожден ден, а се пада плодов, та мисля към 18 ч. да вечерям салата и нещо друго, пък после ще гледам да внимавам на купона...

# 32
  • София
  • Мнения: 35 115
Ха и аз да ви честитя темичката Hug Жани  bouquet
От мен това:
З- чаша плодов сок
О-трябваше да е боб,ама спряха водата-та си хапнах 1/2 кутия царевица
В-въпросния боб +салата домати
Сега направо умирам,не съм яла боб от 3 години и сега така се напуках ooooh!,че гастрита ако не ме убие,аз ще си посегна #2gunfire
Чудя се дали да не  Sick Tired

# 33
  • София/Варна
  • Мнения: 59
И аз да се отчета за днес  Wink

Закуска: 2 ябълки
Обяд: Ориз със зеленчуци, пресни чушчици
Вечеря: Отново ориз, но наполовина  Laughing

Постарах се и да наливам вода, но не знам колко точно ми се е събрала.

# 34
  • Мнения: 107
Ми хоп и аз в новата тема!!!

ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО ЗА ЖАНЕТ!   bouquet

# 35
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата тема! Жани, благодаря   bouquet

И понеже днес ми беше доста напрегнат ден, та беше и доста калоричен, ама уж режимен. Изпитът ми продължи от 9 до 17 с една почивка само, в която не можех да ям кой-знае-какво и си поръчах пъжени картофи. После ходих у една приятелка, а тя също пържеше картофи за вечеря   Whistling
 И така менюто за днес:
   З. 8ч. - две кивита
   О. 14ч. - порция пържени картофи + домат и краставичка
   В.  18ч. - пържени картофи и няколко вилички бобена салата
и от нерви доста вода изпих - 4 литра до тук  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 35 115
Момичета, има ли някоя от вас която да пие допълнителни препарати за стимулиране на метаболизма?До сега никога не съм използвала разни синтетични продукти,но пък и никога не съм била на диета newsm78 Чудя се за тях.

# 37
  • Мнения: 3 453
  Недей си тормози организма с химии.Движи се повече или спортувай нещо.Режима е достатъчно добре замислен за метаболизма, стига да го спазваш правилно!Стриктна ли си?

# 38
  • София
  • Мнения: 35 115
Здравей Кашарел Hug Да,до сега съм стриктна,изключая 2 малки прегрешения с плодове след вечеря Peace
Много се чудих за тези препарати(като се има в предвид,че съм и против тях),защото ми трябват доста кг да сваля,а моят метаболизъм наистина е бавен.
Знам,че отслабването не е нещо, което можеш да приключиш за 3 месеца, но все пак ми се иска да събудя"звяра" Mr. Green
Проблема е че, двете си деца родих с малка разлика и тялото ми нямаше време да се адаптира толкова бързо.Все пак след дъщеря ми се стегнах и свалих всички качени кг,но просто след сина ми -нямах сили.Пък тогава се "запознах " и със сладкото ooooh!....та така вече 3 години.
Аз съм бивш спортист и знам как работи тялото ми,просто сега няма събуждане Mr. Green
А за движението-след тези двамата ми е даже в повече за моя вкус Mr. Green
Сори за словоизлиянието Hug

# 39
  • Мнения: 39
И от мен ти съвет. Недей ползва химии.Аз ползвах какви ли не модели и марки. Файда никаква само наръсих една камара пари. То действието им зависи и от организма, но ако не са съчетани с диета - но фитнес диета състояща се предимно от протеинови хранения по 7-8 пъти на ден. Една камара др. хапчета и зверски тренировки няма никаква полза от тях. С каране на колело или разходки по 1-2 часа на ден 4-5 пъти седмично, както и нашия режим ще имаш много по добър ефект.

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и от мен.
Идвам да ви се оплача,пък може и да ми помогнете.При мен също се получи така че свалих в началото 3,5 кг. и като съм зациклила вече незнам какво да правя.Може би е нормално,може организма да се настройва на теглото ама голямо отчайване.А забравих тръгнах и на антицилулитни масажи пък дано се раздвижи нещо,то едни болки,то едни синини,ама трай бабо за хубост.
Малко се отплеснах ето и отчета ми за днес /бобов/:
з-фреш грейпфрут,кафе
о-тиквички с ориз,салата зеле
в-зелеви сърми/постни/,салата домати и краставици/

Вода около 3л.

# 41
  • Мнения: 0
 Да се отчета за днес:
З-диня
О-мноооого сирене с омлет от 2 яица (от които остана малко) и салата домати с краставици.
В-останалото от омлета и 1 сварено яйце с две-три хапки шопска и доста сирене.
Лека вечер ви желая.  Hug

# 42
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, идвам и аз гузна, гузна. Днес бях на работа (пръв работен ден). Обяда ми беше към 16:00, а и да исках за вечеря преди 20:00 нямах никакво време. Ядох в 9:30 като се прибрах, утре май ще изместя обяда по- рано, за да се впиша с вечеря навреме. И все пак отчет:

Закуска: Опитах да ям едни ягоди, но се оказаха изгнили, Изядох десетина и минах на череши ...
Обяд: Салата с царевица (е, беше една шепа, но я имашеее) Mr. Green
Вечеря: Салата от моркови с много царевица и копър. Бях забравила колко я обичам. Добре, че в старата тема една фиданка даде идея.

За протокола - Варива съм!

ПП; Идва часът на бисквитената тортаааа! newsm44 newsm68

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и аз се записвам за участие в темата / диетата Simple Smile след обилен въглехидратен ден (позволих си 2 еклера + две хлебчета със сусам на обяд ммммм  Blush)
...само не знам как ще оправя проблема с пийването...не е много но е всяка вечер..винце бира

# 44
  • Мнения: 21
Честита юбилейна темичка   bouquet Жани   bouquet /защо ме няма в табличката не получи ли ЛС/

Да се отчета и аз за днес белтъчен
З кафе
О пилешко варено и зеле
В две яйца на очи със сирене и домати и краставица

Добре дошли на всички нови момичета в режимчето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт