90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 459
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте!
Жани - благодаря ти за новата темичка     bouquet    Много минуси с положителни емоции да отчетем.
Добре дошли на новите момичета. Успех!
Отчет за плодов ден-З-2 кивита, О-банан+30-40 гр орехи, СЗ-банан, В-2 резена диня. Сега познайте какво правя често често   Joy
Сладки сънища на всички!

# 46
  • Мнения: 5 682
Благодаря за новата тема  Hug.

Дет се вика аз привършвам диетата, но пък все се каня да питам - аз ли не виждам или наистина в първия пост не е публикуван линк към темата за рецептите към диетата /във форума/. За това говоря: 90 дневна диета - рецепти

# 47
  • Мнения: 0
zdravetz_ и мен ме няма в табличката и аз пратих ЛС на Жани,явно има някакъв проблем.

# 48
  • Мнения: 0
Честита ни нова темичка и дано да отчетем юбилейни минуси в нея!  Crazy И много благодарности на Жани за вложения труд!   bouquet

Отчитам си въглехидратния:

З - 200-250гр ягоди
О - много голяма салата зеле и моркови и десетина солени бисквити
В - сладолед, 7-8 сладки бисквити и парченце шоколад

По въпроса за допълнителните препарати, аз пия Л-Карнитин когато ходя на фитнес, дано не бъркам.  newsm78

И имам и един въпрос. Жани вече за втори път споменава, че е много желателно да сменяме менюто през различните четворки. Аз обаче съм забелязала, че дадени храни ми се отразяват много по-добре. С картофи и ориз например много трудно се наяждам, трябва да изям със сигурност недиетни количества, за да не съм гладна след час-два. Ако ям сирене например също би трябвало да изям 200-300 гр на обяд, което е много. Затова предпочитам да карам на пилешко или риба. Грешно ли е? newsm78

# 49
  • Мнения: 1 777
Грешно ли е ако пия след половин час степче,много ми се пийва нещо сладичко... newsm78

Kaтрин много е грешно да се пият степчета,дори и ако не си на диета. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 700
Добро утро!Хайде да открия "летния сезон" за днешния ден! Wink









Обслужвайте се!

Аз ще съм на диня и вода като начало.

# 51
  • Мнения: 3 453
  Добро утро!

Хари, благодаря за питиетата.Ще си взема от всичко Hug
 Днес въглехидратен и утре първи морски на плодове Joy Joy Joy Joy

 Незнам какво ще ям, има време до обяд.

# 52
  • Мнения: 1 700
Отиваш на плажа и започваш с водораслите. Joy Хем режимно, хем полезно!Аз започнах с водата, защото не искам от 8 часа да се започвам с динята и тоалетната.Обядът ще е салата с царевица и филийка хляб.За вечеря вероятно същото.Утре добре, че съм на въглехидрати, за да мога да залича горчилката от липсата ти. Joy Joy Hug

# 53
  • Мнения: 39
Добро утро мадамки-фиданки.
Ехх мореее искам и аз, ама друг път.
За протокола днес ще се боря с една диня за плодов ден. Ни ми се разправяше да мъкна 2-3 вида плодове.

# 54
  • Мнения: 1 234
Момичета, пожелавам ви много минусчета  Hug
Успех на водните днес - Пепи и ако има и други Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 786
Добро утро момичета Simple Smile
вадете голямата сопа и ме почвайте
вчера бях на рожден ден, всичко беше ок, месенца, салатки
и баш накрая се изложих с тортаааа  Close
така ме е яд на себе си
имам + днеска, не съм ходила до вц няколко дни и чакам МЦ и вчерашната торта сигурно си е от значение
чуствам се около 500 килограмова
хайде оплаках ви се Simple Smile
днес съм на варива, ще видя какво ще има в стола ама сигурно някъв ориз или картофи ще хапна и салатка
Лек и отслабваш ден на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 224
Добро утро и от мен!
blaithy аз съм по същия начин относно разнообразяването на менюто. Може да се каже....почти никакво разнообразие. така свикнах да речем въглехидратен бейк ролс вечерта сладолед.....хем от липса на време, хем от страх да не би нещо да не ме нахрани достатъчно. В белтъчен доскоро сирене със салата. Сега съм хванала един кашкавал и това е, а ме е страх че организма свиква с един вид храна и самия факт че след режима следва разнообразие, може да доведе до покачване на кг.
Днес съм въглехидратна
З:Сега измивам черешите
О: не е ясен не ми се иска бейк ролс ама да видим
В: не пропускам шоколадов сладолед Embarassed

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Хари -много ти е богата трапезата ама това капучино ,можеше вчера да пийна ,днес съм на варива Joy
Аз почнах да свалям по-малко -бавно ,но славно.Дето се вика по 100 по 100 кило ще стане Laughing
Иначе вчера си хапнах подобаващо.В последно време забелязвам ,че големите порции ми се отразяват добре Mr. GreenАз бях писала ама веечрта не дадох отчет.
На обяд си хапнах тиквички с кисело мляко и чесън+салата краставица и домат.
На вечеря печена скумрия на скара и същата салата.Много добре ми дойде.
За днес съм си наготвила леща.Гледам за храни сте си говорили.На мен картофите не ми действат много добре съм забелязала .А във въглехидратен/ което не съм очаквала/ми се отразяват много добре банички с тиква или ябълка и сладоледа също.Цял живот си мисля ,че дебелея от това а явно не е така.
Айде лек ден и много минуси да отчетете! Peace

# 58
  • Мнения: 1
ДОБРО УТРО! Laughing
 Хари бо - страхотни фрешчета ще си взема едно за закуска.
Днес денят е плодов   З-ябълки О- банани В-мисля салатка.

Спорен ден на всички. Two Hearts

# 59
  • Мнения: 1 700
Пазех се да не ям череши, че са ми противопоказни, но не устоях и закусих с тях.В крайна сметка, ако сега не ям, няма да ги търся зимата. Mr. Green Нямам търпение да дойде вторник, за да отчета крайния резултат.

Общи условия

Активация на акаунт