90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №100

  • 26 484
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 351
Днес белтъчният ми ден започна с много прегрешения Embarassed Избасах една домашна вита баничка с чаша кола и кафе със захар. След плодовия ден кръвното ми е мн. ниско, та съвсем си мисля, че водния ден ще го пропусна Tired
Пише, че до десетия ден може да няма спад в теглото и да не се отчайваме, но аз започнах да се притеснявам като ви чета по колко сваляте. Само да отбележа, че съм стриктна като изключим днес bowuu

# 706
  • Мнения: 1 629
Хари-бо аз правя много в едно - нося брекети от месец и нещо и мин. седмица ми сложиха долните и ми се клатушкат зъбите още и ме боли като ям. От друга страна съм на диета да сваля килограми  Mr. Green както казваше моята госпожа по хотелиерство в училище - "Хем грозна, хем нахална" Joy Аз пък чак сега видях, че си на 25  Blush мислех, че си на повече  Blush

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 09:21 от Dai4eto

# 707
  • Мнения: 1 710
Каква приятна мила женица ти е преподавала. GrinningЕдин професор пък ни пожелаваше безсмъртие.Така и няма  да го постигна! Cry Joy



Почерпете се!Аз седя с точно такова пред компютъра.

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 09:29 от Хари-бо

# 708
  • Мнения: 758
Благодаря ви за напътствията  Hug
А още нещо да питам, от растителната сметана мога ли да слагам в кафето си, че за сега само това ми е прегрешението сутрин си слагам малко мляко в кафето, че не мога да го пия.
Иначе както писа Izu, аз по принцип като стана първо си правя кафе и го пия на гладно и почти винаги до 10-тина минути съм в тоалетната. Сега пак така ми се отразява, което също е добър знак, а след черешите, които съм планирала за обяд може и да повторя Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1
ДОБРО УТРО СЛАБЕЕЩИ МАЦКИ!

Снощи все пак си похапнах от пържената рибка, че и тараторче си добавих.Очаквах голям плюс, но показанията
са ми като вчера сутринта и съм доволна.

Днес З- ябълка, О и В - ориз със зеленчуци.

Желая ви прекрасен ден!

# 710
  • Мнения: 1 710
Маги, ако няма захар, не виждам защо не.Кофимейт определено може, проучила съм я. Simple Smile


# 711
  • Мнения: X
"Закуската" ми беше кафе с мляко (белтъчен ден), но нямах време да мина да си купя плодове.
За обяд имам салата от зеле и домати със соево сирене.
Мисля все пак да се претегля след края на първия цикъл (21.06); мечтата ми е да видя 5..  Mr. Green

П.П. В "растителните" сметани има само боклуци, не е хубаво да се прекалява с тях.

# 712
  • Мнения: 758
Маги, ако няма захар, не виждам защо не.Кофимейт определено може, проучила съм я. Simple Smile

Да без захар, по принцип така го пия кафето. А и още нещо, което надявам се да не е трудно да удържам - сладкото по принцип не съм любител, но понякога се поотпускам и то си личи на кантара за зимата качих почти 10 кг.   ooooh!

А някой беше питал за чай - всички дни мога да пия чай (домашен) без захар - нали правилно съм разбрала?

# 713
  • Мнения: 175
Добро утро! Ха сега сладури, кажете какво да правя. Точно на водния ще ходим на рожден ден на кръщелницата. На всичкото отгоре аз купувам тортата и аз ще и я нося. Дали да плувам или ...
А иначе като се замися, за какво го чакам толкова този ден, че да отчета резултати.  newsm78

# 714
  • Мнения: 11
Добро утро  bouquet Кафенце,плодове  Wink




lu4a ,браво  Hug  Аз 5-чката още я бленувам, такова задържане и вариране нагоре-надолу не съм имала от началото - този път водният ден ми излезе през носа  Grinning Сега си смених линийката и целта е вече с 2 кг надолу - дано ме стимулира повече Rolling Eyes

largefairy , браво за успеха   bouquet
Ще си споделя менюто за днес като се избистри в главата ми  Grinning

# 715
  • Мнения: 2
ДобрЮ утрЮ,
и от мен след тежък воден *режим* днес съм с 0,300 кг по-лека(едо пишкане)
Вече се взимам в ръце и нито крачка встрани,защото си ходя гладна и дебела.
Избягвам хубавите Кипърски плажове заради тресящите се мой телеса,но баста
само след седмица ще си лежа на хотелските басейни с перфектни мерки  Praynigможе би.
а днес:З 2 кафета и може би 2 праскови
            О 1пушено пилешко бутче +салатка
            В все още незнам зависи от часът ми а завръщане в гнездото,може би само диня
кураж на всички желаещи промяна дами  bouquet

# 716
  • Мнения: 0
Днес белтъчният ми ден започна с много прегрешения Embarassed Избасах една домашна вита баничка с чаша кола и кафе със захар. След плодовия ден кръвното ми е мн. ниско, та съвсем си мисля, че водния ден ще го пропусна Tired
Пише, че до десетия ден може да няма спад в теглото и да не се отчайваме, но аз започнах да се притеснявам като ви чета по колко сваляте. Само да отбележа, че съм стриктна като изключим днес bowuu

Ъъъ.... Теди, извинявай, ама ако ядеш банички на закуска не само няма да минаш резултат след 10тия ден, ами и след 90тия... Пише, че може да няма резултат първите 10-14 дни, но това е ако се спазва режима строго. Още повече пък ако пиеш и кола и кафе със захар... Мойто кръвно през цялото време е не повече от 100 на 50, като най-често е 90 на 50-60. Така че и това не е оправдание... ако режимът не ти понася по-добре го прекати и се посъвенвай с лекар какво да правиш.

# 717
  • София
  • Мнения: 787
ДобрЮ утрЮ,
и от мен след тежък воден *режим* днес съм с 0,300 кг по-лека(едо пишкане)
Вече се взимам в ръце и нито крачка встрани,защото си ходя гладна и дебела.
Избягвам хубавите Кипърски плажове заради тресящите се мой телеса,но баста
само след седмица ще си лежа на хотелските басейни с перфектни мерки  Praynigможе би.
а днес:З 2 кафета и може би 2 праскови
            О 1пушено пилешко бутче +салатка
            В все още незнам зависи от часът ми а завръщане в гнездото,може би само диня
кураж на всички желаещи промяна дами  bouquet

закусвай задължително Simple Smile
и на вечеря диня само в плодов
иначе салатка си хапни ако не ти се яде друго

# 718
  • Мнения: 1 710
Izu, хвана те Кашарелския синдром.Защо насоли така момичето? LaughingКаза за баницата, че е била веднъж.

Теди, няма страшно, ще се размърдат пустите килограми! Hug

# 719
  • Мнения: 111
Добро утро!
Минавам само на бързо, да отчета след вчерашния плодов -600 гр.  Hug Много съм доволна, изобщо не задържам след втория воден (както и след първия). Сега отивам да заведа детето на разходка, като се върна ще ви прочета  и ще дам отчет за деня.  Peace
Лек ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт