БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-6

  • 19 613
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • на Русе
  • Мнения: 358
Ми с бисквити не иска да яде, с плод пак. И се чудя как да го правя. Ше пробвам с безмлечна каша.

# 751
  • Мнения: 4 615
А не може ли само кисело мляко или кисело мляко и малко след това плод или бисквита? Киселото мляко е калорично колкото АМ. А не е ли добре да яде просто млечна каша или и разнообразие търсиш?

# 752
  • на Русе
  • Мнения: 358
Ми за разнообразие уж. В момента имам отворени две каши и нито една не иска. Преди го ядеше, но явно му втръснаха. Мога ли да дам цедено КМ, чисто?

# 753
  • Мнения: 9 814
Да, но е гадно на вкус- доста кисело е. Смеси го с плодово пюре или друг пасиран/намачкан плод.
Аз така правя йогурти на малката.

# 754
  • Мнения: 15 379
Мога ли да дам цедено КМ, чисто?

Естествено.

# 755
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, но е гадно на вкус- доста кисело е. Смеси го с плодово пюре или друг пасиран/намачкан плод.
Аз така правя йогурти на малката.

Зависи от марката. Кало го яде и до ден днешен така - без примеси и от хладилника  Mr. Green

# 756
  • София
  • Мнения: 39 771
slavip, може да дадеш чисто кисело мляко. Дано хареса вкуса на цеденото.
С каша никога не съм го правила. Слагала съм плодове обаче.

# 757
  • Мнения: 27 524
Ние сме 9.250 и 78см и се водим кльощави  Confused Всъщност утре сме на консултация и ще видим как е.

Синът ми като беше 80см тежеше точно 9250, ама никой никога не го е смятал за кльощав, добре са си децата. Много по-добре така, отколкото дебело  Peace

Синът ми яде киселото си мляко със зехтин  Simple Smile Едно време много обичах кремче от цедено мляко със захар и малко какао  Simple Smile

# 758

Общи условия

Активация на акаунт