Кога идва кърмата след секцио?

  • 25 310
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
И аз бях със секцио и имах същите притеснения, кърмата ми слезе чак на 4-5 ден, а на бебка и бяха давали биберон и много трудно се научи да суче, нека твоята приятелка не се предава, може да започне да цеди по малко гърдите и мляко ще има!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 381
И аз родих секцио в Св.София. Не помня кога точно слезе кърмата. Последния ден лекарката ме посъветва да взема бебка при мен за 24 часа. След прекараното време заедно в кърмене без режим и добавки, момата започна да проявява интерес към сученето. През останалото време се изцеждах.

# 17
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Задължително да го слага на гърата постоянно, на мен ми тръгна на 3-тия ден. Успех!

# 18
  • Мнения: 1 771
Благодаря за бързите и изчерпателни отговори!   bouquet

Незнам от къде черпи информация, но тя мисли, че тези които раждат секцио рядко имат кърма. Надявам се, че не го казват в болницата това.

Тя има и проблеми в операцията, може ли това допълнително да забави кърмата?

Аз родих със секцио. Кърма имах  вече на следващия ден по малко и се увеличи във времето. Аз раждах в София в СВ.София и имах възможност да оставям бебето при себе си. И от третия ден  връщах бебето само за къпане и нощно време. Итова допринесе за кърмата ми. В стаята в родилното на всички мами родили също секцио им дойде кърма.  Успех  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт