Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 351
  • 701
  •   1
Отговори
# 645
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Знаете ли .......преди малко се замислих,че по-голямата част от майките, които пишем тук сме "придошли" свищовлийки .....не е ли стрендж?!?! newsm78

Янушка, не се познаваме лично, но имаме телепатия  Mr. Green, точно това щях да напиша и аз, че повечето, пишещи тук, сме пришълци  Mr. Green

elli_g, наистина не се познаваме.Навремето доста често пишех из темата....Но откакто малката порасна и аз започнах работа....и нямам време за нищо в това забързано ежедневие. Sad Sad 
Иначе с Нина се запознахме случайно.......Много е мила и приятна!
dididi, с теб какво се случва? И ти изчезна като старите пари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 646
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Спокойно, дами! Първият учебен ден е изпитание за нервите само ако вие си го направите такъв!!! Mr. Green То е ясно,че си е празник за детето и е нормално да има прическа и нови дрешки, но всичко спира до тук. Браво на нашата учителка, свястна жена без амбиции за голямо изхвърляне и претенции. За трите скъпи раници ,не знам какво да кажа newsm78 До края на 4 клас сменихме общо 2 раници, като едната беше на Габол, а другата Еъруолк. Истината е ,че първата се скъса дъното от постоянното търкане по пода а втората е още здрава.Ние си правихме официално завършване на 4 клас, направо като бал. Родителите в едната страна на заведението,децата в другата. Няма да пиша подробности, но ще  споделя, че бях така  #Crazyкато видях деца танцуващи по столовете. Явно са тренирали доста от преди този бал ooooh! Хомеопат и детски лекар сме ползвали в Павликени и тя ни помогна много. Вече 3 пълни години не е боледувала дъщеря ми.
Успех на всички първолачета тази година!  Ние ще се борим с материала за 5 клас.

# 647
  • Мнения: 524
Спокойно, дами! Първият учебен ден е изпитание за нервите само ако вие си го направите такъв!!! Mr. Green То е ясно,че си е празник за детето и е нормално да има прическа и нови дрешки, но всичко спира до тук.

 Peace и моето мнение е това. Разбира се, че е различен ден, та ние и сега за 15-и в градината обличаме хубава рокличка, купуваме цветя, емоцията децата я изживяват и това е важно за тях. Всичко останало е суетата на родителите и неправилната посока на възпитанието.

За познанствата - лични с 3 майки, които отдавна не пишат, Нинчето, с която се познаваме отпреди форума и по физиономия 2-3. Сред майките от отчетната на дъщеря ми имам много близки, както и проблемното, където всъщност са ми едни от много добрите реални приятелства, но и в тази тема не съм писала от много време.

Хубаво ще е да си коментираме и да си бъдем полезни  Wink.

Приятна вечер на всички  Hug

# 648
  • Мнения: 1
Аз съм коренячка  Party За съжаление май не познавам никоя от вас, но никога не се знае Simple Smile Малката ми сестра е 4 клас и в класа и има много деца с полет в облаците, явно е тенденция материала в джоба да надминава материала в учебника и мозъка newsm78. Успех на всички деца !
Хубав ден

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Земетресението усети ли се в Свищов?

# 650
  • Мнения: 11 677
Аз го усетих, но защото бях будна. Имаше лек тътен и беше кратко. Но от друга страна съм в къща. По високите етажи трябва да се е усетило по-сериозно.

# 651
  • Мнения: 28
Мами моля Ви за информация за добър уролог в Свищов

# 652
  • Мнения: 11 677
Ако е детски преди време търсих за приятели - само в Плевен.
Там има цяла клиника по урология, всичките лекари са добри.

# 653
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Ехоооооооо, има ли раздвижване из Свищака?  Mr. Green
Я да видя сега какви са тези земетресения....ние нищо не сме усетили...... newsm78 newsm78
Как са първолаците из темата? Наблюдавам,че майките на първолаците липсват.....може би пишат ченгелчета  и смятат вечер  Simple Smile Hug Hug Hug
Много се вълнувам как ще сме ние с Виви догодина / живот и здраве де /....
Хайде ....хубав ден от мен и много да слушате децата! Hug Hug  bouquet

# 654
  • Мнения: 22 433
Здравейте на всички. Simple Smile
Влизам със следното запитване.

Търси се апартамент, 2стаен, или 3стаен, обзаведен (или поне да има електроуреди- печка, пералня, хладилник) за семейство.
Да не е в крайните квартали, предпочитания към централен район, около Академията, болницата, бившето училище Алеко Константинов.
В добро състояние и готово за живеене.
Ако имате познати, които да дават, драснете едно ЛС.

# 655
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Обяви има страшно много в местните вестници. Най -добре започни с тях! Иначе можеш да видиш обявите и в агенциите Меги и Валенте /имат сайт/. След една случка с моя позната на която търсих квартира, никога повече няма да се наема с такова нещо!

# 656
  • Мнения: 22 433
I am the same, видях ги двете агенции, всъщност апартаментите за не студенти са точно няколко.
Всичко останало го дават за студенти.
Аз просто помолих ако имате познат, който да дава нещо читаво.

# 657
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
I am the same, видях ги двете агенции, всъщност апартаментите за не студенти са точно няколко.
Всичко останало го дават за студенти.
Аз просто помолих ако имате познат, който да дава нещо читаво.
Да ти кажа, че като правило семействата не са за предпочитане. Моят личен опит също е такъв. Ако искаш най -лесно ще ти взема вестници и ще ти ги пратя? Иначе ако търсиш  нещо по -луксозно, точно в района на болницата в кооперацията на "Съни и Ко" имаше жилища, но наемът им започваше от 260лв. До Пени маркет в комплекс Русалка също знам, че дават жилища, и последното място е в кооперацията на Нацков, срещу бензиностанция Йоана.

# 658
  • Мнения: 22 433
I am the same, то пък студентите са много за предпочитане...Simple Smile Но както и да е. Интересно къде живеят семействата тогава...
Дай повече инфо за тази кооперация Съни и Ко, и евентуално някакви телефони за контакти със собственик, или с който може да се свърже човек.

# 659
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ви питам някои има ли бебешка сгъваема кошара, която иска да продаде на сносна цена? Или да знае някой друг да има?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт