Слънце във СВИЩОВ пече - май е време за море :)

  • 79 367
  • 701
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 46
Здравейте! Искам да ви питам някои има ли бебешка сгъваема кошара, която иска да продаде на сносна цена? Или да знае някой друг да има?  newsm78
Ето ти една от продавалника http://prodavalnik.com/koshara-i29025541, тъкмо ще можеш да я видиш на място.

# 661
  • Мнения: 1
Не ми се отваря, пише че не съществува  #Crazy

# 662
  • Мнения: 11 679
Явно артикула вече е продаден.

Ето повече, разгледай може не що да ти допадне

http://prodavalnik.com/ads/?q=%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0% … D0%B0%D1%80%D0%B0

# 663
  • Мнения: 46
Не ми се отваря, пише че не съществува  #Crazy
Влизаш в продавалника и пишеш в търсачката "Свищов". Така ти вади всички обяви от града. След това влизаш в категория "за бебето и детето", после в "за детската стая" - "кошарки" и така ти излизат всичките. В момента има една за 55 лева, но няма снимки  Hug
.

# 664
  • Мнения: 1
Продавалника го обхождам почти всеки ден... търся нещо на по нормална цена, почти всички са по 70-80 лв. като се има предвид, че нова струва 100 Simple Smile Не ми се дават много пари защото е за 1 вила на която ходим 2-3 пъти в годината и мисля да я оставя там. Ще чакам някой да публикува нещо като за мен  Hug

# 665
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Продавалника го обхождам почти всеки ден... търся нещо на по нормална цена, почти всички са по 70-80 лв. като се има предвид, че нова струва 100 Simple Smile Не ми се дават много пари защото е за 1 вила на която ходим 2-3 пъти в годината и мисля да я оставя там. Ще чакам някой да публикува нещо като за мен  Hug

Провери в  оказиона на Силвия/ до блок Маяк/.Знам, че тя преди продаваше колички и кошарки.

# 666
  • Мнения: 1
И там питах, за в момента нямат   bouquet

# 667
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой има ли представа в Оздравителната детска градина от колко годишни ги вземат?  newsm78

# 668
  • Мнения: 2 140
От 3 г., нали е градина, иначе щеше да е ОДЗ Wink

# 669
  • Мнения: 1
Мерси! Не съм наясно с разликата, затова питам  Flutter

# 670
  • Мнения: 22 433
Здравейте отново,

бих искала да споделите мнение за ресторант в Свищов с добра кухня, но да има и музика подходяща за танцуване. Трябва ми за среща на групата.
Бях се насочила към ресторант Свищов, но доколкото разбрах там музиката е само за фон, каквото и да значи това. Simple Smile Явно не се танцува.

# 671
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравейте отново,

бих искала да споделите мнение за ресторант в Свищов с добра кухня, но да има и музика подходяща за танцуване. Трябва ми за среща на групата.
Бях се насочила към ресторант Свищов, но доколкото разбрах там музиката е само за фон, каквото и да значи това. Simple Smile Явно не се танцува.
Механа "Чифлика" или "Калето" На първото и кухнята е добра!

# 672
  • Мнения: 22 433
На Калето от студентските ми години не съм му фен.
Чифлика, не се сещам за него, къде се намира?

# 673
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
На Калето от студентските ми години не съм му фен.
Чифлика, не се сещам за него, къде се намира?
Чифлика е до Колежа.Преди една - две годинки го пуснаха.ЧАНОВЕТЕ също са с музика и доста студенти ходят там.Другото място е БАР БИЗАР /отново около Колежа /, там има жива музика, но няма много място за танци.Аз също не съм фенка на КАЛЕТО, но наскоро някой сподели, че ставали партита там с някаква нова музикална формация.Дано да съм ти била от полза! Peace

# 674
  • Мнения: 22 433
ianushkaa, мерси много, и аз си мислех за същото заведение (за Чифлика говоря), но там според мен е тясно, не виждам особено място да се танцува. Последно бях преди няма и месец там на обяд.
Уффф, сложна работа се оказва май...

Общи условия

Активация на акаунт