мадам ленорман - 6

  • 41 814
  • 871
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 0
за едно момиче пита за любов и работа

седем дома
1дом-коник,коса,писмо
2дом-лилии,змия,котва
3дом-дърво,мишки,книга
4дом-букет,слънце,птици
5дом-къща,кораб,риби
6дом-детелина,пръстен,гроб
7щъркел,път,мечка

от това което виждам тук,за любовни работи,няма дума.просто всичко е в застой.искаш,но чакаш,нищо около теб което да е в интерес.ти не правиш контакт,и май има лице-жена,която  е нещо като твоя съвест.все те спъва,в някакъв етап от твоето развитие и желание.дори и надеждите като нещо реално при теб се надяваш да дойде,сякаш ти не правиш нищо по въпросът който искаш да ти се отговори.дори и да има нещо бегло с някой господин,за теб не еинтерес,такъва среща ще имаш тези дни''до две седмици''.май ще ти се наложи доста сериозно да помислиш върху вариант за  поотговорно,отворено движение в ежедневието.
 някой от семейството ще те изненада-приятно.

детелина,кула,сърце,дете---при теб за момента любовния живот е нещо на границата на ''да продължа по старо и зове ме новото''.не разбирам посланието как да ти го преддам? Thinking
бих казала е това сърце е доста  оковано на вискоко с тази кула,има време,ще  се насладиш и на красива връзка


меги за мен става въпрос сякаш тази жена е преживяла в миналото си любовна мъка и силна болка и сега се страхува отнеизвесното може би изка да промени нещо но незнае правилнияпът по който да поеме.Обсъжда с някго тези си свий желания в мечтите сиизкада е всичко добре.Относно работа не виждам нищо но по скоро в домай е възможно да се появи някаквонаследство материално осигуряване и то ще стане нечаквано мисля 4е тя еобъркана като чели се върти в един омагиосан кръг  bouquet

# 826
  • Мнения: 42
лего права си ,картите показват такова нещо и според мен

# 827
  • Мнения: 0
добро утро момичета хайде на кафенце kaffeetrmker_2  food010 morning нека да изтегля картите ми за деня 12сови-облаци-22кръстопът-9бокет  оооооо неса много хубави има нещо тъжно и облачно найстина е така днес със събуждането ме е обхванало някакво гадно настроение

# 828
  • Мнения: 42
глей какви карти само за понеделника ooooh!

лего Simple Smileспоред моето виждане доста разходки ще направиш,доста приказки ще наговориш и пак нищо няма да разбереш.
ново предложение за покупка,получаване на нещо,някакви такива неща ще има.

то с твоите буквални карти,ми разби системата за гледане Peace Mr. Green

# 829
  • Мнения: 0
да меги понякога и аз се изненадвам от мийте карти как ми говорят буквално в пряк текст Mr. Green

# 830
  • Мнения: 42
какво би казала ако търсим срок в тези карти?

2 детелина-28 мъж-6 облак=36кръст

кога ще върне парите?

# 831
  • Мнения: 0
меги ако приемем 36 кръст е отговор на въпроса до колко време ще върне парите то времето е от 15 дена до 6 месеца   bouquet

# 832
  • Мнения: 0
добро ътро да видиме днес какв ще ми кажат картите 23 мишки-35котва-26 книга и като последна 14 лисица

какво страх от неизвесното ,загуба на вяра в утрешния ден или каво пък и тази лисана newsm12

# 833
  • Мнения: 42
колебание,породено от съмнение. Simple Smile

лего ето и мойте карти
букет-коса-конник/лилии


а това е питане за един познат,как ще премине седмицата му/да одбележа че е навънка/

                       
така като гледам виждам пътуването му,работата му,но защо пръстена е преди мишките,знаили е всичко за което се е надявал ще рухне,и трябва наново.но от друга старна това ново с ''дете'' може да е наивност?

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 10:00 от *МЕГИ*

# 834
  • Мнения: 0
меги извиниме че неога да коментирам картите за мъжа защото счупения ми комп не отваря картите виждам ги като кръстчеа а за твойте карти бих казала нещо идва към теб подарък или някаква покупка ,но малко ще сезабави тази коса ,но все пак резлтата ще е хбав доволна ще си   bouquet  bouquet  bouquet

# 835
  • Мнения: 0
megi взех на заем др комп и сега ги виждам картите да вижда се че е на вън за мен картите ми говорят по скор за страх от новото от нейзвесното възможно е да не се чувстава сигурен в това което очаква да се случи  newsm78 все пак да не забравяме че в чужбина никога не става това което изкаме или очакваме

# 836
  • Мнения: 59
Меги, Честита придобивка и от мен да го ползваш със здраве    bouquet
Меги искам да питам твоя познат има ли детете? Защото тази комб. 25-23-13 може да означава и че мъжът ще се раздели с дете което вече е пораснало или млад мъж към когото е много привързан т.е. начало на неговия самостоятелен живот Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 20:10 от RoZZi80

# 837
  • Мнения: 59
Добро утро момеичета,дневните ми карти изобщо не ми харесват......даааам Confused
34.Риби-11.Метла-23.Мищки...........
Приятен ден на всички   bouquet

# 838
  • Мнения: 0
дневните ми карти за днес подарак от приятел може би от детство  Mr. Green

# 839
  • Мнения: 42
легооо,как ги пусан толкова малки картитееее. ooooh!
чакай,сега ще  фокусирамммм
 странни карти,сякаш нищо не ти казват,спокоен ден,с нов характер,ленив ден.


вятър,добро утро, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт