мадам ленорман - 6

  • 41 815
  • 871
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 0
меги извинете ме че са такива малки  за днес 21планина-25прастен-32луна-12сови Heart Eyes

# 841
  • Мнения: 0
добро утро хайде на кафенце момичета  food010 lalalala bg

# 842
  • Мнения: 0
  някаква новина от мъж зад гарница или е на пат знам ли

# 843
  • плевен
  • Мнения: 644
Добро утро.И аз да имам малко време да седна тук.Дневните ми карти са


добри новини ли newsm78 въпреки че вече се чух с един стар приятел,с когото не сме се чували 4-5 месеца ....дали това показват

# 844
  • Мнения: 0
Цвете, здрасти
според  мен е това за приятеля ти, тъй като картите са дневни, а конника ако се вземе предвид значението му за новина пристигаща от далече и не ти се е падал скоро в предишни гледания, няма как да е толкова бързо идваща новина, тя по - скоро излиза с други комбинации за непосредственост. Каквото и да е - хубаво е радвай му се Simple Smile

леголас - на какъв въпрос си гледала ? Ако е за любов според мен това са двама души, между които има прекрасни и искрени отношения. Те могат да бъдат разглеждани не само на "земен" тип общуване, защото звездите също изразяват и мистика, дълбочина,а заедно с кораба понякога дори астрално пътуване или връзка от предишни животи.

Пс
всичко това е на примависта и по усещане не съм гледала значението им Simple Smile

# 845
  • Мнения: 0
просто дневните ми карти няма нищо зададено за любов  bouquet

# 846
  • Мнения: 42
лего за размера ей така го писах, Simple Smile Simple Smile
 а дали ти не искаш да отидеш при този господин,макар и дневни те показват малко по-напред някои събития,мился е ще имаш сърдечни туптения след известно време. Peace

# 847
  • Мнения: 0
възможно Меги ,но за сега няма такъв Embarassed около мен

# 848
  • Мнения: 0
Лего, ами тогава пожелавам ти скоро да се появи Simple Smile)

Искам да попитам има ли някой желание да ми гледа ? Карите са ми в софия и много искам да погледна, ама ги нямам в себе си Sad

# 849
  • Мнения: 50
Да ви разправям мойте преживявания днес  Laughing.
Имах пък към центъра и бях решила да си търся картите, влезнах в една книжарница и се задзяпах. Имаше На таро картите и книжки към тях, но комплектите струваха доста скъпо 27 и 35 лева, а аз нямах толкова много за даване Sad. А и си бях решила да си купя Мадам Ленормар.
Стигнах до Славейков и там на втората сергия на която погледнах, сред хилядите книги, седеше изправена червената книгата на Ленормар+ картите. Така им се зарадвах, а и беше само една( или поне нямаше други изложени), веднага я грабнах иии си я държах в ръка  Laughing.
Жената дойде при мен и ми каза " вие нали знаете, че с тези карти се гадае" и аз и отговорих " да" и тя започна да ми показва и някакви други, Таро и всякакви такива( имаше и някакви, който не бях чувала), но аз си взех само Ленормара.
После реших да обиколя целия Славейков, но повече никъде не я видях.

Прибрах се, разопаковах я, че беше в цели три целуфана завита  Rolling Eyes и реших първо да извадя картите и да си дръпна една. Тръгнах да ги вадя от кутийката, обаче ми се извадиха до 29 та карта и 30- та някакси се показа отгоре. Реших че това е моята карта,после прочетох в книжката, че е картата на лилиите. Прочетох и значенията и  се зарадвах, че картата е положителна  Simple Smile.

Сега започвам да чета книжката, че още нищо не знам, тя като гледам е за начинаещи. Много ще се радвам и по натам да ми помагате, че на дали от утре ще мога да си гледам сама  Whistling.

Вече и аз се записвам във вашите колони със карти  Blush.
Лека и хубава вечер от мен   bouquet.

# 850
  • Мнения: 0
жанадарк със здраве да си ползваШ картите САНИТКЕ ДАЙ СИ ВЪПРОСЧЕТО ЗА ДА ТИ МЕТНА ЕДНИ КАРТИ

# 851
  • Мнения: 0
Жана, честито, а колко ги взе ? Аз от доста време имам мерак да си купя и аз ма не ги намирам никъде
Лего - писах ти ЛС Simple Smile

# 852
  • Мнения: 50
За 16 лв. ги взех, ама картите не са такива като ваште, който слагате тук, тези знаците за пика, купа и т.н. който още не знам за какво служат, а са отбелязани в левия ъгъл, само с едно знакче. Ухх малко тъпо го обясних.
Но пък имат книжка и са по евтини от този магазин, в който продават само картите http://karti-taro.com/opisanie2810.

Ще ги снимам утре и ще ги покажа.

Мерси  Hug.

# 853
  • Мнения: 0
споко и моите са така, дори са черно бели Simple Smile
айде чакаме утре да ги покажеш

# 854
  • Мнения: 1
sanitkata, и аз имам такава овца Sunglasses много е сладка

Общи условия

Активация на акаунт