Кв. Дружба ?

  • 42 834
  • 150
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
Естел те прати баш при братчедите.  Laughing Не я слушай.

# 76
  • Мнения: 9 814
Нана, не говоря за ново строителство. Аз у такова и на гости не ходя.
Кубчетата са добри, но пусто нямаше там ни един продаващ се апартамент.
А като идваш към майка си, драсни едно ЛС да се видим.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, не говоря за ново строителство. Аз у такова и на гости не ходя.
Кубчетата са добри, но пусто нямаше там ни един продаващ се апартамент.
А като идваш към майка си, драсни едно ЛС да се видим.

Именно. В кубчетата никога не съм виждала или чувала да се продава апартамент, а съм живяла 21 години в Младост.
Другият вариант е 71А, който е панел, но е строен 80-82 година.
Със сигурност бих избегнала ЕПК-тата, както и Китайската стена - особено пломбите. 

Непременно ще ти звънна. Драсни едно ЛС.

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
- тъй като е ниско разположена мръсотията от Младост се "свлича" към Дружба.

аз го знам така: ако канализацията с отходни води на Младост поддаде, да му мисли Дружба Wink

Не харесвам Дружба, макар че има и добри местенца (междублокови).

# 79
  • Мнения: 10
Не е като да няма цигани. Баба ми и дядо ми живеят в Дружба 1, съседите им гледат кон на балкона си.  Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 15 486

Красна поляна,Люлин-и двата имат гореизброеното,но зависи в коя част си.
И цигани си имат, като в Дружба и Сухата река! Joy

# 81
  • Мнения: 4 569
Циганите са навсякъде. Tired
Аз съм от западни райони. Crazy
Но не търся жилище.  Stuck Out Tongue

# 82
  • София
  • Мнения: 23 109
Аз живея в "центъра" на Дружба 1 - демек точно до пазара. Циганите са на по-малко от 500 м от нас. Обаче изобщо, ама изобщо не сме имали проблеми или да кажеш, че гъмжи от тях. Всичко ми е под носа - Фантастико, Европа, магазини за какво ли не, пощата... Булевардът (пътят за летището) с градския транспорт ми е през един блок (не че използвам граски транспорт, но все пак го има наблизо).
Ромите, както казах са никакъв проблем. Проблемът ми е бандата пияници, които се събират пред блока...  ooooh!

# 83
  • Мнения: 9 814
tonkabonka, имам приятелка, която живее там- районът много ми харесва.
Често ходя при нея с децата и ми прави впечатление, че и място за паркиране намирам, за игра също, а пък роми да си кажа честно не са ми се набивали в очи.

# 84
  • София
  • Мнения: 12 554
tonkabonka, имам приятелка, която живее там- районът много ми харесва.
Често ходя при нея с децата и ми прави впечатление, че и място за паркиране намирам, за игра също, а пък роми да си кажа честно не са ми се набивали в очи.

Районът е много хубав, само едно не е хубаво, че повечето от блоковете са строени през 1968 г.  Sad

# 85
  • Мнения: 9 814
О, то пък новото строителство едно качествено.

# 86
  • София
  • Мнения: 12 554
О, то пък новото строителство едно качествено.

За новото строителство сме на едно мнение с теб.
Но просто няма как да продам гарсониера от 81-ва и да купя двустаен - 68-ма  Grinning

# 87
  • Мнения: 17 546
Не е като да няма цигани. Баба ми и дядо ми живеят в Дружба 1, съседите им гледат кон на балкона си.  Laughing
Айде стига легенди! Имаше кон на балкон в 6-ти блок когато бях на 12. Сега съм на 40...

# 88
  • Мнения: 130
Ние преди 15 години, три месеца живяхме под наем точно в циганските блокове в дружба. Вярно, че на гергьовден полянката пред блока се изпълни с агънца, но никакви проблеми не сме имали, въпреки че май бяхме единствените българи в блока. дори веднъж съседът ми даде пари, защото беше дошла някаква инкасаторка, а аз точно в този момент нямах никакви. мърлявичко беше, но бяха много любезни всичките роми, а колата си стоеше едва ли не отключена отпред. Харесваше ми пазара наблиза и градинките. Има много заведенийца, а пък около кауфланд изобщо няма цигани. После отидохме точно в кубчетата в младост и там не беше лошо. Пазарът там също емного добър. Сега вече се върнах на Плиска, където съм живяла от дете и се чувстав май-добре, въпреки скъпотията. Аз съм с две ръце за дружба и източните райони.

# 89
  • София
  • Мнения: 23 109
tonkabonka, имам приятелка, която живее там- районът много ми харесва.
Често ходя при нея с децата и ми прави впечатление, че и място за паркиране намирам, за игра също, а пък роми да си кажа честно не са ми се набивали в очи.
Именно  Peace
Въпреки че живеят недалече, много не се въртят около пазара... Те си кибичат денонощно около блоковете, където живеят.
Обаче преди да купя апартамента, преди 3 години живеех в 46 бл. Там се нагледах и наслушах на ромски сватби - уникум  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт