Как да прекратя срочен договор за наем-от наемател?

  • 22 571
  • 64
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Тази брокерка най-добре да я смениш, ако питаш мен.  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 619
Аааа няма да е тя,да!

# 62
  • Мнения: 46 535
И аз така си мисля,че е!Боркарката се опитваше да ме убеждава,че ако е безсрочен и след 9г. наемателя придобил правото за собственост на имота...то това го има де,че на 10-тата година можеш да претендираш за собственост,но сигурно има и нещо друго!Пък и не вярвам освен при общинските жилища някой да се е задържал в жилище под наем на едно и също място 10г.-най вероятно са единични случаите!Незнам....

Даже, ако го владееш добросъвестно е само 5 г.  Mr. Green

Само дето става дума за съвсем друго - прочети това ...

# 63
  • Мнения: 13 770
Вярно къде я намери тази брокерка Shocked
Ама то кой ли не става брокер на имоти днес!?

Няма такова нещо, като след 10 години наем, да стане твое. По-горе са ти казали. И да не те обърква юридическата терминология - на простосмъртен език речено - щом живееш там по договор и плащаш наем на собственика, и 100 години да изкараш в този апартамент, ти си наемател и никой никога няма да ти разреши да го присвоиш.

# 64
  • София
  • Мнения: 619
Да,аз също смятам така .А пък сега някой да не си извади грешен извод,че искам да придобия имот по коментирания начин  Whistling Основния въпрос беше относно срока на договора.А пък и се надявам,че няма да ми се наложи да живея още 5г. под наем,камо ли 10г.Ама да сме живи и здрави де...нищо не се знае! Simple Smile Иначе тази брокерка.....вчера ходих от любопитство да видя 3 апартамента предлагани от тази брокерка работеща за известна агенциа за недвижими имоти.Опитвамс е да се ориентира малко повече в пазара на предлаганите имоти под наем!

Общи условия

Активация на акаунт