Лятото със слънце ни привлича,а НОЕМВРИЙЧЕ към морето тича

  • 26 882
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, дами  Laughing

Виктоалия, честита книжка-хайде сега се качвай на колата и безаварийно  Hug /и не чакай като мен с шофирането, че времето минава, а мен все по-страх ме става   Mr. Green/
Браво на Мишата за градината, все с желание да ходи  Peace

Весе, защо ти е криво, че Стели остава още 2 месеца в яслата?Аз, ако можех да избирам, щях да го предпочета  Rolling Eyes.Два месеца са си доста време на техните години, нали ви мрънках, че Али е най-малък в групата и разликата в децата ми се струва големичка  Rolling Eyes

Дитка, оправяйте се, хубавици  Hug Heart Eyes.Целувки за малката ти кукличка /ама такъв поглед има, че не знам дали можете да и откажете нещо/  Heart Eyes
За имуностимулаторите не знам какво да мисля.Нашата педка е фен, миналата есен давахме доста време, но не видях ефекта /мина си задължителните 12 пъти   Crazy/.Сега да не бързам да се хваля, но хомеопатията като че ли задържа по-стабилно положението /дано!!!/

Сладурка, какво стана?Стискаме ние палци, ти не се плаши предварително  Hug

Галакси, чакам да се разпишеш, ей  Hug Heart Eyes

Вики, писах ти  Peace
Роси, давай мейлчето, че се оказа, че го нямам  Laughing

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 13:47 от talyyy

# 706
  • Хасково
  • Мнения: 79
Вики, честито и от мен! Присъединявам се към пожеланията на Таш, даже и тези с малките букви Mr. Green, че и аз като нея Embarassed
Таш не ми е криво, даже аз се радвам, че остава в яслата. Просто не знаех, че така ще стане и за да подготвям Стела, цяло лято и говорех за новата градина, та сега детето разправя, че не е бебе и не иска в бебешката г'адинка. Но не се сърди и не плаче Peace Което е по-важно!
Беше ми доста трудно да й обясня защо отново отива в старата градина, след като не е бебе. Първо й казах, че отиваме там, защото в другата за сега няма свободни шкафчета и ще ползваме старото. Обаче, нейното шкафче беше заето от ново детенце, трябваше бързо да измисля друго оправдание... Казах й, че госпожите много я обичат и затова искат да остане още малко при тях, за да им помага с по-малките деца в групата bowuu. От снощи разказва, че щяла да чака Борянка да порасне (тя е по-малка от нея с един ден Mr. Green), за да ходят заедно в голямата градина.... малки душици мили, да са здрави, това е най-важното! Heart Eyes
Сладур, и аз стискам палци Peace

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 12:55 от *Весето*

# 707
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Благодаря ви за пожеланията, момичета  Hug. Шубе си ме е, но имам голямо желание да карам, само къде няма бенз в колата та не мога да се возя за щяло и нещяло  Confused. Но и нямам много избор, защото като е лошо времето ще трябва с колата да карам и да взимам малката, че вече ни е 20 мин нейно ходене до градината  Mr. Green
И да ви питам какъв чай се правеше за гнойна ангина, че на приятелка детето е болно, а аз не си спомням  Embarassed

# 708
  • Мнения: 3 420
Мерси за стиснатите палци,ама вие си ги дръжте перманетно стиснати,че ще ходя в Сф след 20-ти да видим какво е,що е...
Днеска пуснах Ивчето на градина.От вчера следобед беше решила,че иска и е много хубаво,то от много набиване на приказки от моя страна Whistling,та викам си един ден по-рано или по-късно какво значение има,да се възползвам,докато още иска Crazy Е,днес сутринта естествено беше на друго мнение,ама беше и сънена и крива,порева си детето разбира се Sad За разлика от три други дечица през това време,които само дадоха по една целувка на родителите си и влязоха,а са от яслата на Ивчето.."Госпожата" също не ми хареса,определно едва се опита да я успокои,не видя кое шкафче си избрахме,не даде ивчето да си влезе вътре с бут.мин.вода,а в яслата даваха newsm78 тя често пие и сега от срам жадна ще стои,абе..с две думи я метнах вътре и тръгнах,какво да правя.На входа буквално изнудих въпросната г-жа да ми запише телефона в случай на нужда и то на едно хвърчащо листче..Абе мисля си в яслата беше по-добре.

# 709
  • Мнения: 3 420
Вики честито ти книжка Hug Практика му е майката Mr. Green Карай и хич да не ти пука,че като отлагаш по-страх те става. Чай от жиловляк се даваше май,виж Ташчето ще пише Peace

# 710
  • Мнения: 37
Tallyyyy - няма  какво да се похваля, нито да споделя. Не спахме много добре, нещо несокойно беше малкото зверче, аз сутрнта едва смогнах да се оправя, но сега съм супер, работата така ме грабна, че забравих за неспането си и болкит в главата.

Гуш за всички, чета си ви де.... Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 63
така ме грабна, че забравих за неспането си и болкитe в главата.
Абе, работата ли е, друго ли... , но щом така ти действа, здраве да е  smile3534

Шефът преди малко ми каза да се занимая спешно с новия офис, че трябва да се изнесем до Нова Година.
Е*аси, сега всичко ми е на една ръка място, дето се вика, а сега отивам на Симеоновско шосе, на майната си  Sad.Взех да почета малко за фън шуй на офиси, ама и там е едно разпределение, не можем да спазим 10 % от изискванията  Mr. Green.
И аз нямам угодия днес  newsm47

# 712
  • Мнения: 37
:0))), тАШ и от 2-те неща! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 324
Привет, момичета!  Grinning
Отново се позагубих от хоризонта  Crazy
Решихме в края на лятото да презаредим батериите  Laughing Попътувахме малко по "синия" Дунав, видяхме чудни местенца, разходихме се, починахме си, поглезихме се и се върнахме заредени с много положителни емоции.  Grinning
За първи път оставяме Е. при баба и дядо за толкова време. Досега не беше преспивала извън вкъщи и без нас за повече от два дни. С доста притеснения тръгнах, но детето се е чувствало прекрасно  Grinning
Детската градина засега не стои на дневен план при нас. Зимата ще изкара вкъщи, на пролет /или наесен  Mr. Green/ ще я мислим.
Но споделям вълненията ви и стискам палци всички мъничета да свикват бързо, да ходят с желание и да не боледуват много  Hug

Вики, честито и от мен! Присъединявам се към пожеланията на Таш, даже и тези с малките букви Mr. Green, че и аз като нея Embarassed
Третата в отбора  Embarassed
Вики, честито и от мен и безаварийно каране!

Таш, действай по интуиция  Laughing Човек обикновено подсъзнателно знае кой е най-добрия фън шуй за него  #Silly

Сладурче, стиснати палци и от мен! Всичко ще е наред  Simple Smile

Повече няма да пиша, че съм ви чела малко по диагонал  Blush Довечера с кеф ще ви изчета по-подробно  Grinning

И последно  Grinning
Весел, празничен първи учебен ден утре и успешна година на всички батковци и каки ученици   Hug
Специални поздравления за първокласничката Таня - да й върви по вода, да ходи с желание, да открие нови приятелчета, цялата година да бъде изпълнена със здраве и положителни емоции!  Heart Eyes
Дитта, Дес, успешна и лека работа и на вас!    bouquet

Лека вечер на всички!

# 714
  • Мнения: 3 205
Отчет от първогрупните приключения на Даниел - вчера се прибра с разбита брадичка, щото паднал на пързалката, а днес е с някакъв обрив по лицето, който на мен ми прилича на ухапвания от комар (или прилеп-вампир  Rolling Eyes ). Какво ли ме чака утре, питам се. Още не съм виждала учителката, защото от работа не мога да се добера до градината.

Жу, успехи на първокласничката!

# 715
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Да се запиша и аз. Blush

Вики,честита книжка ! Безаварийно шофиране Grinning

Юл4е, милото Дани Sad....

Сладур4е, стискам палци ! Вси4ко ще е наред, повярвай и така ще е !

Дита, да и минава на Симонка бързо. Аз досега ( откакто е родена) имуностимуланти не съм давала, но ще запо4на ако тръгне на градина скоро Rolling Eyes. Лека работа на теб !

В4ера ходихме да гледаме една градина, у4ителките ги извеждаха навън за разходка. Едно мом4енце така силно пла4еше за мама и татко, 4е  и на мен ми потекоха сълзи Confused Грабнах формуляра и из4езнах набързо..Незнам как ще си дам детето там..как ли ще свикнем особено аз Cry Cry Cry
 Tired



# 716
  • Мнения: 528
Добър вечер, мамчета  Hug

Не мога да се доредя до компютъра за по-дълго време, а толкова неща съм си набелязала  Crazy

Пожелавам един вълшебен първи учебен ден на кака Таня! Жу, нека бъде лека и успешна първата ви учебна година   bouquet

Приказливче, май и ти имаш първолак тази година  Hug Дано не греша  Laughing

На всички ви пожелавам ден, изпълнен с много усмивки и цветно настроение   Heart Eyes

Лека вечер  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug

И на Кари утре й е първи ден в градината  Praynig Стискайте палци да не й е много трудно, че след 2,5 месеца ваканция режима й е доста променен  Rolling Eyes

Успешен първи учебен ден на всички   bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 2 348
Хора, нали няма да си загубим мястото, като не се явим на 15ти? Сестрата каза, че можем да тръгнем когато си щем, а ние ще чакаме изследванията. Мислех обаче да отидем утре за откриването, но се оказва, че и двамата с Коце сме на работа от сутринта и няма как.

# 719
  • Мнения: 528
Скреч, в заявлението каква дата си посочила? Мястото ви се пази 1 месец, след това детето се изключва  Peace Може би трябва да се разходиш до градината идните дни, за да видиш как стоят нещата  Rolling Eyes Мисля, че, ако пуснеш Митко преди да настъпи Октомври, няма да има проблем  Hug

Креми, стиснати палци от мен  Hug

Ние също започваме утре  Heart Eyes Дано всичко мине като по вода, въпреки че и Лили това Лято доста се разглези  Thinking и хич не е онова хрисимо дете отпреди 2 месеца  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт