Лятото със слънце ни привлича,а НОЕМВРИЙЧЕ към морето тича

  • 26 869
  • 765
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 614
И аз ви чета, но не мога да се доредя да пиша нещо. А и ми е напрегнато заради новото предаване. Понеже се включвам последна в екипа, очаквах че нещата са придобили някакъв смисъл и форма, а се оказа, че всички мен гледат и чакат да им кажа какво да правят  ooooh! Но аз тоя филм съм го гледала вече няколко пъти  Mr. Green, та се надявам нещата бързо да влязат в релси.

Вече съм на новия режим, но то хич не било лесно да се оправя сутрин дете за градина  Crazy Уж от вечерта си приготвям всичко необходимо, и пак в последния момент изхвърчаме от нас. То мен ли да си оправям, детето ли...И едни капризи с дрехите, като се запъне, че няма да облича нещо, абсурд да я склоня.  И така се почват едни преобличанки, пък косата докато оправим, мани мани  ooooh! Вир вода ставам докато дойде ред да тръгнем. Добре, че поне ми е близо, иначе не знам как щяхме да се оправяме. После се връщам в къщи, изкарвам кучето, дооправям се и айде беж на работа.

Иначе Василия вече проблеми никакви с градината, тръгва си с желание и не се правят никакви уговорки. Спи си, яде си, казаха госпожите, че е много послушна и кротичка. Но пък аз виждам промяна, станала е много палава и непослушна в къщи, прави постоянно бели и не знам как да й говоря вече  Crossing Arms Само дебне малко да си отклоня вниманието, например ако простирам, и почва със щуротиите. Като например да отиде в банята да си мие зъбите и заварвам половината туба с паста изтискана по мивката и дрехите й, или пък да ми налепи целия лаптоп с дъвка  Crazy  Ей такива работи.

Пак няма да си допиша всичко, но и аз да пожелая успешен първи учебен/градински ден на всички дечица! Бързо адаптиране, без болести и сополи и без сълзички!  Hug





# 721
  • Мнения: 66
Привет и от мен,
днес имах час за консултация и трябваше да взема Моника с мен. Тя от своя страна реши, че нейната кукла Лили има нужда от разходка и така се помъкнахме - бременна, дете и количка с кукла  ooooh! По тез автобуси - беше пълен цирк...

Относно имуностимулаторите - аз съм давала най-вече Есберитокс Н (ох, така ли се пишеше). Мисля и сега това да й давам като захладнее повече. Иначе, редовно й давам вит. С - с голям кеф си избира кое точно хапченце да й дам - като че ли имат разлика, ама  Rolling Eyes

Преди две седмици Моника си играеше с едно дете, което на всяка втора дума казваше "БЕ". Започна и тя го използва и ние приложихме всички видове обяснения, колко е грозно да се говори така и т.н. Проблема настана, когато Моника започна да ни прави на нас забележка  #Crazy Нали знаете, все се случва да кажеш нещо от сорта - "Хайде бе, по-бързо..." без да се усетите и тогава се включва малкото човече: "Не казвай БЕ!"  Naughty Леле, всеки път успява да ни регистрира това хлапе... Ще ни вкара в релси  hahaha

Утре съм на работа... още малкооо  Wink
Успешен ден на всички първокласници и стартиращи детска градина!

# 722
  • Мнения: 27
Честит празник! Успешна и незабравима учебна година на всичките ни малки и пораснали ученици!
Дес, Дита, дано предстоящата учебна година ви донесе само радостни моменти и много поводи за гордост   bouquet!

Вече се посъбрахме от отпуските.Да вземем да направим една пица докато още съм 2 в1, че после не знам колко време няма да мога да ви видя  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 37
Добро утро мили майчета и дечица!

 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers SunflowerЧестит празник! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower,

да е светъл и безпроблемен за всичи ни!

Прекрасни и изпълнени с детски глъч да са градините,
училищата и навсякъде, що има деца.
Усепшна учебна работна година на Дес, Дита.
Късмет и на добър час на мамите и децата в 1 клас от тази година.

Ние днес станахме рано, Ники усещаше, че днес не е обикновен ден,
обляохме се и подготвихме прекрасна торба със завързан здравец на нея,
подредихме вътре огромна луксозна кутия бисквити асорти, нес кафе,
а за директорката поздравителна картичка, шоколадва фигура/във вид на царица от шах,
опакована от "100гр сладки" и със цветя/ Това всичо подредено в наистина красива хартиена
торба/в бяло и черно/ и обвързана със здравец и панделка. Други цветя не съм купувала,
само здравецът...че то за този етап от нашето ходене на ДГ тези цветя са малко банални.
 Оставям ви с пожелание за прекрасен и усмихнат ден.
Слънчево настроение и доволни детски личица!

# 724
  • София
  • Мнения: 165
Честит първи учебен ден на всичките ни прекрасни деца  Heart Eyes!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 208
Честит първи учебен ден и успешна година на малки и големи ученици!
Дес, Дита успешна година и на вас, изпълнена с гордост и положителни емоции!


# 726
  • София
  • Мнения: 63
Добро утро, мили мои майчета  Hug

Честит празник на Дес и Дита,
късмет на първолачетата и на майките им и
много усмивки на малките ни градинчета Heart Eyes


Хубав ден е днес, по улиците е малко лудница, но пък е пълно с дечица с цветя, облечени, усмихнати, абе...много приятно е хората около теб да са с настроение  newsm47

Галакси, браво, представих си как си направила всичко  Hug.Ние също занесохме бонбони и сладки, аз цветя от доста време не подарявам /може само виртуални или в саксия, но пък те не са подходящи за всеки случай/

Цеце, беляджийка стана Васето, а  Joy Joy?Май няма как, Али също ни показва магариите, дето ги правят другите /пък и на него му се отдават  Mr. GreenLaughing.По-важното е, че е сопокойна, явно и е интересно, пък и ти да не се притесняваш така.Кое е сега предаването  newsm53 /ние пък с теб все не можем да се чуем, днес ще ти досаждам   Laughing/

Марианка, винаги съм казвала колко си умна, браво за идеята  Hug.Кога ще се събираме?Вие оправихте ли сушилнята?

Скреч, ако не можеш да отидеш до градината, обади се по телефона, има ги в сайта всичките.Късмет! Hug

Пожелавам на всички много усмивки  lovekiss lovekiss lovekiss

# 727
  • София
  • Мнения: 12 279
Честит празник на всички и щастлива учебна година!

Цеце Нормално е това, което казваш за Васето. Все пак, от децата в градината се иска повече дисциплина, отколкото у дома, повече задръжки им се налагат, за да съобразяват с групата и затова са по- буйни след това като се приберат при мама. А и се превъзбуждат от толкова много деца, нови събития. Едно дете гледано вкъщи от един човек, на колкото и срещи да ходи по градинки и паркове живее далеч по- предвидим и спокоен живот, отколкото в градината.

Роска Поздравления, че си удържала фронта за желаната градина. Когато не се налагат такива компромиси е по- добре да не се правят и се радвам да видя как отстояваш себе си. Hug

E&M Не всички деца плачат по цял ден в градината и не е гаранция, че твоето ще е от тях. Плюс това децата усещат настроенията на родителите и ако те се притесняват плача става повече. А и в крайна сметка тръгването на градина си е като второ раждане за детето и е малко болезнено като отделяне от мама. Но пък там ще научат нови неща, които у дома няма как и щом детето го разбере би трябвало да не страда дълго.

# 728
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Честит Празник на всички малки и големи ученици!
Дес, Дита успешна и ползотворна година ви пожелавам!

Снощи бяхме на гости на сестра ми и малко окъсняхме, та като резултат на късното лягане ( 23:30) сутринта Михаела беше киселка  Embarassed. Нагласихме се  4470 и с бодра крачка поехме към градината. По средата на пътя обаче тя се сети, че си иска бебето и ревна  ooooh!. Убедих я, че кака и ни чака и трябва да купим цветя ( мислех без тях да мина, но племенницата снощи ревна че искала, та и ние взехме Embarassed) и тя се поуспокои. Отидохме в градината, изчакахме каката, и понеже и беше трудно сама с букетите да се качи по стълбите аз се качих с нея. Подари цветята на госпожите и като се вкопчи в мен и един рев, едно чудо. Със сила госпожата я взе от мен, съответно тя остана горе пищейки, а аз  newsm45 слязох по стълбите и се изнесохме набързо със сестра ми  Embarassed. Така не е пищяла от първите дни в яслата Confused. И хем знам, че след 5 мин се е успокоила, все още ми е едно такова притеснено и свито smile3518. Оплаках ви се и ми поолекна малко.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug

И при нас първия ден беше много ревлив и тъжен. Явно "ветеранчето" ми знае какво го чака и не й хареса особено. На ясла тръгна без проблем и рев, но сега  ooooh! Ще видим как е минал деня, дано поне след това е доволна  Praynig

До по-късно  Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 528
А при нас...Лили ме остави на вратата и хукна с букет в ръка към своята стаичка  Joy Видяхме си стаичката, шкафчето, ГОСПОЖАТА!!! Ей, за тази госпожа що трънлив път изминах.., но засега оправдава тръните  Heart Eyes Веднага прегърна Лили, после я взе в себе си и ми каза въобще да не се притеснявам. Чакам с нетърпение да стане 4 часа, за да видим как е минал деня и. Надявам се, че е била спокойна  Heart Eyes

Христо тази година ще учи със стари учебници  Confused Читанката му на нищо не прилича, ще ходя да му поръчвам нова  Rolling Eyes

Това е от нашия ден, засега  Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 614
Ние днес нищо не сме носили в градината за госпожите, трудно ми е да свържа 15-ти септември с нещо друго, освен със звънеца в училище. Букетче занесохме още когато отидохме да се запознаем при записването и мисля, че това е достатъчно като жест. А и не видях други деца да влизат с букети в градината тази сутрин  Thinking Ама Галето и Таш пък големи натегачки с тия сладки и бонбони smile3534 , чак се зачудих дали нещо аз не съм се объркала.

Бояна, абсолютно си права  Peace Но ме притеснява и че е станала една такава инатлива, прави ми напук и дори когато види, че напрежението в мен ескалира, умишлено продължава, за да ми изпрабва реакциите. 

Бягам, че имам половин час път до нас и да не ме чака дълго Васето. Сутринта си поръча торта за награда, нямах си работа и й обещах, сега къде да я търся тая торта  Rolling Eyes

# 732
  • Мнения: 1 546
Много ви благодаря, милички, за пожеланията! Hug На моята колежка - адашка Дес - само ученолюбиви ученици, пълни с хъс и интерес, по-малко нерви и мнооого здраве! Hug  bouquet
На всички раци-първолаци - много знания, добри приятели и успехи в училище!
Hug Hug

На мен още ми е скофтено, обаче, защото Симона продължава да кашля като магаре, спи лошо, ходим всеки ден да я слуша лекарката и уж вече чакаме да й мине... Confused Благодаря за мненията за имунностимулантите, добри-лоши, аз искам да й давам нещо, защото не си представям как бихме я карали така???

Иначе в училище...като дежа вю ми беше всичко. Все едно се събудих от дълбок сън 3 години и съм пак в реалността...Учениците ми за сега мигат на парцали, но съзрях дяволито пламъче в очите на едно-две и трябва да го потуша доде е време, че ще ми тровят нервите иначе. Crazy Laughing

# 733
  • Мнения: 3 418
Честит първи учебен ден за всички първолачета и учители!bouquet

Аз малко късно,ама все пак се включвам. Познайте какво правя по това време-готвя вече,ама съм и сипала мастичка,направила съм една шарена салатка и..така Embarassed Какво да правя,не мога без едно-две аперитивчета преди вечеря Rolling EyesСпоред мъж ми съм алкохоличка едва ли не,ама не ми и пука особено де. Ивчето днеска баба и я взе,а аз след работа дирекшън у нас,че нещо съм в цикъл и ми едно..знаете. Слушала днеска мишката,в което не се и съмнявам де,тя в яслата беше мушичка също,виж като я взема Twisted Evil Обаче повече инфо цък. Вчера с ченгел и мъкнах думите на" госпожата"-хапнала малко ,спинкала малко(каквото и да значи това),а през останалото време викам как е,адаптира ли се,все пак ново помещение,учителки и деца-"ми..кротка е". Докато я обличах слушам как обяснява на другите родители-"еди кое си дете днеска яде еди колко си от еди какво си,после си игра",за друго-"донесете му по-удобни дрешки,че с тия май не си играе добре,за трето-ами ходи да чишка едния път сам,другия път с леличката" А за моето..нищо! При все,че няколко пъти питах подробности,ми притеснявам се де! Аз ли все така мисля,ама си е така де,чух го. А това другите са деца ходещи от началото на седмицата,не е да кажеш,че ги познава от повече време. Както и да е.

Радвам се за всички дечица,които се адаптират бързичко,а за тия които са болнички да оздравяват,че мен от това ме е страх най-много.Гуш Hug

# 734
  • Мнения: 3 418
Не мога да редактирам,затова продължавам-направих нов албум септември 2010в снимка.бг,ама май заключих и тоя албум,вие знаете паролата де.Качих снимки на Ивчето от пролетта до сега,качеството е като за тел.,ама поне да я видите де. И тъй като забравих да ги надпиша,да знаете,че първите 17 снимки са на Ивчето Joy

Общи условия

Активация на акаунт