Frontierville

  • 21 898
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Марто споко и аз чакам житото сега да порастне,че днес место мъжо го обрах аз и умрях на яд.
Здравейте когло жито трябва да се обере аз обрах тази сутрин 50 корена жито и ми даде само 1 точка и много ми стана странно нещо не направих правилно ли.

# 16
  • Мнения: 441
50 корена,но трябва да се обере със съпруга

# 17
  • Мнения: 11 566
Желаещи за съседи?  daridaridari@abv.bg

# 18
  • Мнения: 2 774
Хайде един запис и от мен  Laughing.
Я да питам- от два дни една мечка ми стои в долния десен ъгъл....стои и не мърда,а и  не мога да я напердаша- блокира ми играта .....какво да правя  Rolling Eyes, някой да се е сблъсквал с подобен проблем .

# 19
  • Варна
  • Мнения: 188
  tiptoe  Embarassed

# 20
  • Мнения: 289
Не ми се е случвало,но ако можеш да я метнеш насам дай я,че имам мисия да убия колко си там мечки а то само те не ми се появяват.
Обрах сега последното житце.Следващата мисия ми е за бараката,която ми е построена,за 10 дъски-готово,ама има някакви чук пирони и нз още какво и трябва да притежавам 4 как се получават.

# 21
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Не ми се е случвало,но ако можеш да я метнеш насам дай я,че имам мисия да убия колко си там мечки а то само те не ми се появяват.
Обрах сега последното житце.Следващата мисия ми е за бараката,която ми е построена,за 10 дъски-готово,ама има някакви чук пирони и нз още какво и трябва да притежавам 4 как се получават.

Последният етап на сградите се строи с материали, които ти изпращат съседите като подаръци. Всяка следваща сграда иска повече материали от предишната. За последната  /засега/ трябваха по  15 от всяко ooooh!             

# 22
  • Мнения: 289
Това ми е ясно.Ама като жлезнеш в барна има от дъска и тези пирон,чук комплектовани да направиш нещо си.Мен ми е за тях.Можеби трябва да имам по 4 от всичко нарисувано.За да станат 4 комплекта.Оф и аз как го обяснявам аз не се разбирам.

# 23
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Това ми е ясно.Ама като жлезнеш в барна има от дъска и тези пирон,чук комплектовани да направиш нещо си.Мен ми е за тях.Можеби трябва да имам по 4 от всичко нарисувано.За да станат 4 комплекта.Оф и аз как го обяснявам аз не се разбирам.

Разбрах те Grinning Дъските ги правиш от каруцата /за целта ти трябват трупи и пари, то си пише колко/, а инструментите /tool/ ги вземаш от стената, когато някой е посетил фермата ти. С определена бройка от двете неща правиш sawhorse. От sawhorse-а и ribon-а, който се получава като подарък от съседите, правиш креватче, което пък ще ти трябва за една от мисиите по нататък. Надявам се, че съм обяснила разбираемо Laughing

# 24
  • Мнения: 1 701
Ъ... друга тема!  Crazy

Аз пък не мога да си завърша мисията за бебе... Никой не ми праща тухли, а нямам пари да си ги купя Sad

# 25
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Ъ... друга тема!  Crazy

Аз пък не мога да си завърша мисията за бебе... Никой не ми праща тухли, а нямам пари да си ги купя Sad

Колко тухли ти трябват? Ако искаш дай мейл на лични, имам доста фалшиви акаунти, ще ти пратя няколко Grinning

# 26
  • Мнения: 1 701
Давам тук, че може да има и други желаещи да ме добавят за съседка! Wink
Иначе ми трябват всичките 4 тухли, плюс една кофа боя и чукове ...  Embarassed

natalia_s@abv.bg
само пишете, моля ви, че сте за играта, че не приемам покани от непознати  Praynig

# 27
  • Мнения: 283
има нови неща в магазина...ще идва и някаква учителкаа...2 писма ми прати тази сутрин  Mr. Green

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Охо, ето я и мойта тема!  Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 4 899
ама има някакви чук пирони и нз още какво и трябва да притежавам 4 как се получават.

Когато съсед идва при теб да ти помогне, публикува на стената някакъв бонус за теб. Бонусът е различен, в зависимост от това с какво точно ти е помогнал съседа. Един от тези бонуси е чука с пироните.

Общи условия

Активация на акаунт