ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 379
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 294
Ама хич не му отива на Нандо да е страшен  Joy само как е стиснал устата ...  Laughing
Joy, а пушката през рамо  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 107

А!!!  Rolling Eyes Кой е този? Защо толкова много ми харесва?

# 722
  • София
  • Мнения: 10 012

А!!!  Rolling Eyes Кой е този? Защо толкова много ми харесва?


И на мен, и на мен! Heart Eyes (минус прическата, разбира се  #Cussing out)

# 723
  • Мнения: 107
Прическата да му е кахъра...

# 724
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green tooth tooth Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Анелка копвам я веднага Joy Joy Joy Joy Joy
Сега ме караш и да говоря,виж сега ква си подстрекателка Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ся ще се изтипосам точно под фенките му doh newsm43 newsm43 newsm43 newsm43


И едно мнение от другия форум,коте страшно ме развесели и го пазя в златния фонд,слагам го с дребен шрифт,че почнах да прекалявам Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed:

"Но спокойно,Алонсо нищо не знае за случката,че нали той наивно попита да не би Маса да е пропуснал предавка  Милия,явно е махал на гаргите,когато не успя да изпревари бразилчето..." hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

последно Flutter Flutter Flutter Flutter
" Фелипе, интересите на Ферари, за който караш ти, налагат да пропуснеш Алонсо в този момент. Благодаря ти"
http://www.youtube.com/watch?v=UJa0gSCGO7g&feature=related : бразлиците много радостни от чутото нещо newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
http://www.youtube.com/watch?v=6ovbYGogy0Y&feature=related : ей го момента,а що намали Shocked
http://www.youtube.com/watch?v=5h5nrHybFes&feature=related : Фелипе,чак аз не ти повярвах душице Confused,още повече замаза положението...
http://www.youtube.com/watch?v=5zP-7osU-E8&feature=related : Mr. Green,кой го казва и все пак тоя човецец поне се доказа на пистата

При въпроса: "Kакво точно се случи?"към "спечелилия"- вместо да ги бръштолеви обичайните глупости можеше спокойно да каже: "Предполагам, че Маса е наясно със ситуацията в момента в шампионата и за това реши да действа отборно, за което сърдечно му благодаря".Да стане и да му стисне ръката, нито повече, нито по-малко.


То и не го правят за първи път,така като чета имало е изцепки и 1998,2001 Arrow http://www.youtube.com/watch?v=GlPrj9a88ME&feature=related ;2002 Arrow http://www.youtube.com/watch?v=tFwX8knmGc4  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green(кви сладърковци,да се смееш ли да се хванеш за главата ли #Crazy) и още доста години който не се изброяват добре,че не съм ги гледала,че сега можеше и да не съм Ферарист,не че и другите не са го правили,но сега времената са други това би трябвало да не се случва,но се случва под една или друга форма,и добре че Смедри го направи по тая явен начин(не щото е глупав,напротив!),той тава си го напарва нарочно,за нас феновете да видим за кво става въпрос и да ни се избистрат някой работи  Rolling Eyes

Тим,койте не си преценява САМ,а под въздействие на ИСПАНСКА банка Tired,явно където тея два елемента се появят и става мазало справка 2007

И вече наистина спирам и спирам тоя въпрос,че наистина много стана Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Не си мислете че защитавам на 100% действието на Маса,напротив не трябваше да го пропусне -(radio is broken and i can`t hear) или (Well then CATCH ME IF YOU CAN HAHAHAHAHAHAHAH) щеше да свърши перфектна работа  tooth tooth tooth tooth да си завърши първи тогава щеше да бъде интересното,кво щеше да стене,ама що толкова лесно се пречупи dohнали за отбора го направи бе мущморок Twisted Evil,а сега ми ревеш,я се опръййййййй  spoko spoko spoko


п.п Вече чакам с нетърпение новото състезание Whistling Whistling Whistling

# 725
  • Мнения: 107
Еййййй. Толкова хляб ви дадоха за приказване Маса и Алонсо с тази ситуация, че мисля и след 10 години тук ще се говори за това...

# 726
  • Варна
  • Мнения: 294
Плами, запалила моторетката  Joy
аааа, аз съм подстрекателка  Mr. Green, аз изтипосвам на всеки пилот карикатури или статиики  Mr. Green Mr. Green

п.п.  Mr. Green

# 727
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy, от това съм гледала само снимки, но имало и клипче  Crazy

Как се опъва палатката?
Happy campers - Lewis and Jenson

# 728
  • UK
  • Мнения: 600


Кими,го е хванал слънчев удар Crazy Crazy Crazy Crazy,ако беше останал във Ферари,ся нямаше да гледаме театрални състезания Rolling Eyes[/b][/i]


Кими нямаше как да остане във Ферари, защото те доста деликатно го помолиха да напусне.... и то под въздействието на същата тази ИСПАНСКА банка, която е завзела властта сега във ферари Wink Изплатиха му заплатата за този сезон + обезщетение и толкова. Испанците предпочетоха да се сбогуват с Кими отколкото с Маса, защото знаят че пред айсмен няма да им минат номерата от рода "Алонсо ис фастър ден ю"... и затова Маса остана в отбора, за да помага на испанчето Wink Mr. Green А и Кими никога нямаше да позволи да бъде втори пилот....

# 729
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
аааа, аз съм подстрекателка  Mr. Green, аз изтипосвам на всеки пилот карикатури или статиики  Mr. Green Mr. Green

п.п.  Mr. Green


Нали викаш,че слагаш снимки напразно виж тази направи чудеса  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Искам на Дино сега Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Crossing Arms


Гери,аз приключих ред е съда да се изкаже Wink Peace


Тука кой се блъснал Thinking newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


MissDreamy,недей ща почна пак с теориите Mr. Green Mr. Green Mr. Green tooth tooth Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Маса,за мен не е втори пилот въпреки случката Rolling Eyes(е то е ясно,че съм и пристрастна newsm47 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed),има си причина да го направи,не щото се е премерил!Ферари му дадоха много(което е факт!),но и тая година му и взеха много!


п.п забравих да кажа и всичко това,когато едва не загина за този тим Tired

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 13:39 от plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 730
  • София
  • Мнения: 10 012
Всъщност не виждам какво са му взели Ферари на Маса - дават му автомобил, дават му заплата - той се справя доколкото може. Явно е преценил, че за негово добро (и за доброто на договора му) е по-добре да "играе отборно" (нещо, с което във въпросната ситуация се справи много зле). Симпатичен ми е Фелипе, ама няма шампионски дух...
Плами, отивам да се скрия  newsm43  Simple Smile

Испанците предпочетоха да се сбогуват с Кими отколкото с Маса, защото знаят че пред айсмен няма да им минат номерата от рода "Алонсо ис фастър ден ю"... и затова Маса остана в отбора, за да помага на испанчето Wink Mr. Green А и Кими никога нямаше да позволи да бъде втори пилот....

Ами най-вероятно нямаше да се наложи да има подобни съобщения, защото Кими си е бърз...не вярвам и някой да е очаквал Кими да бъде втори пилот, но той така се е поставил. Дори и когато 2008 Фелипе се справяше по-добре и беше до последно в борбата за титлата, аз лично не виждах Кими като втори пилот...Кими си е Кими. За мен Ферари направиха грешка като задържаха Фелипе, а не Кими (но пък след инцидента щеше да е много гадно, да го освободят)...Нандо+Кими=моят звезден отбор (ей тогава щях да стана фераристка, сигурно Joy)

# 731
  • Варна
  • Мнения: 294
.........................
Ами най-вероятно нямаше да се наложи да има подобни съобщения, защото Кими си е бърз...не вярвам и някой да е очаквал Кими да бъде втори пилот, но той така се е поставил. Дори и когато 2008 Фелипе се справяше по-добре и беше до последно в борбата за титлата, аз лично не виждах Кими като втори пилот...Кими си е Кими. За мен Ферари направиха грешка като задържаха Фелипе, а не Кими (но пък след инцидента щеше да е много гадно, да го освободят)...Нандо+Кими=моят звезден отбор (ей тогава щях да стана фераристка, сигурно Joy)

хич не вярвам, че щеше да станеш фераристка  Mr. Green.
 Кими не е удобен за поддържаща роля, както и Хамилтън, както и Фетел, както и самия  Алонсо  Mr. Green ... а както забелязваме и напоследък Марк същоооо  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 212
Освен да си вземат Дженс  Confused

# 733
  • Варна
  • Мнения: 294
Освен да си вземат Дженс  Confused
а не, за сега не го даваме  Mr. Green. Много си е добре при Маковете сега. Добре се справя и с Хамилтън, въпреки че бяха го отписали от самото начало.
Бътън си има стил, които може да се нагоди според отбора, поне това виждам до сега. Няма агресията на по-горе изброените, поради това и не го причислявам към групичката.
 

# 734
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Симпатичен ми е Фелипе, ама няма шампионски дух...
Плами, отивам да се скрия  newsm43  Simple Smile

Ами най-вероятно нямаше да се наложи да има подобни съобщения, защото Кими си е бърз...не вярвам и някой да е очаквал Кими да бъде втори пилот, но той така се е поставил. Дори и когато 2008 Фелипе се справяше по-добре и беше до последно в борбата за титлата, аз лично не виждах Кими като втори пилот...Кими си е Кими. За мен Ферари направиха грешка като задържаха Фелипе, а не Кими (но пък след инцидента щеше да е много гадно, да го освободят)...Нандо+Кими=моят звезден отбор (ей тогава щях да стана фераристка, сигурно Joy)


След възстановяването му и след отварянето на очите му,да види как стоят неща ще дойде време и за това Wink Peace
Сега само ща са крием под столовете ли Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,аз приемам мненията,надявам се и вие така ги приемате,всеки има различна гледна точка това е ясно,като бял ден!

Ех как искам тея времена,когато си беше всичко спокойно и когато трябваха точки,това не ставаше по тоя гнусен начин!И замисля ли сте,че Маса също не е бил втори пилот нито при Шуши Shocked(което е учудващо-никога не съм му казали да пропусне 7 кратния/излагат са tooth/,нито при Кими Rolling Eyes,ся що стават такива работи,сами си отговорете няма да повтарям едно и също нещо! Mr. Green)


Анелка ща трябва да пускаш нова тема,не ни пускай тука песни Laughing Laughing Laughing Laughing Crazy Crazy Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing Laughing

А Фреш това е интересна идея БътОн и Маса Rolling Eyes,ся ща видим как ще се развие всичко и може и скоро да се случи Whistling Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт