ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 377
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Сега гледайте да не уплашите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,че и в драгите теми си поснах подобни чершафчета(щото всичко трябва да бъде коментирана и минало през мен инак не става!) Sunglasses Mr. Green,та и без това да дигна темата Hug Hug Hug Hug



Лана, а пък тия дето отмерват времето са техника на LG, a както знаем - най-новият спонсор на лимонадите е кой - LG, от началото на седмицата .... няма нищо случайно  Joy Joy


Ясно ми е вече всичко,тия лимонади се със някви си стотни печелят,а то техниката им помагала Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ferrari: "Alonsо is faster than you, can you confirm you have understood that message" "

 smile3519

евала пичове omm,  да ви е честита  omm
Фиатеее, поне ти се сбъдна мечтата, видяхме надупване това състезание  Joy


Та да започвам трудната част за мен!.........
Ей това изречение ме отврати и провали цялото състезание,след изпреварването Синечко ми звъна и дори спрях да гледам,само се върнах за последните 5 обиколки поне да вида финиша.....а награждаването на почитната стълбичка  cry cry cry,плаках заедно с мойто бейби Cry Cry Cry,настина отвратително състезание.....въобще добре че нямах нет под ръка,че тогава нямаше хич да си спестявам някой неща,не че сега не съм...За мен вече най мразен пилот се превърна ревливата госпожица,която плаче за почивка на северния полюс! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Дори вече не ме е яд и толкова на Хамилтън,че спечели титлата през 2008 той поне се бори честно и достойно,разбира се че на мен ми се искаше да е Маса...но това е друг въпрос! Mr. Green



Close Confused Cry Cry яд ме е за Масаааааааааааааааааааааааа  Cry Sad

Плами също я е ядддддддд  Hug Пламииииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Анели ще те успокоявааааа

ЧЕСТИТА ДВОЙНА ПОБЕДА НА ФЕРАРИ, ЧЕСТИТО И НА ФЕТЕЛЧО  Peace Hug  bouquet

Беше наистина грозна картинка Confused и направиха така,че чак да ме в един миг чак да се отвратя от отбори и от всичко! TiredДобре че беше ти Синеоч  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug


Състезанието беше скучно! Нямаше никви борби, дори и на старта беше толкоз вяло .... Трябваше да се прибегне до така нежеланите и неодобрявания на тийм заповеди, за да не заспим.
Мога да похваля старта на Маса, много добре си се изтреля първи и използва това, че Фетел го пренебрегна като опсаност. Фетел прекрасно затвори Нандо и си защити позицията, само че не прецени, че и други могат да се опитат да го изпреварят !
Маковете взеха абсолютен максимум в точките днес.

Ферари имаха надмощие и се видя, че колата е мноооого добре балансирана и има скорост (боже, как не искам да ги кажа тези неща, камо ли да ги напиша за тия фираристи  Mr. Green) - някой да ми обясни, защо трябваше да о....рат ( Blush) състезанието си?
Ама разбира се, Маковете са виновни с техните "пестете гориво". Поне знаят кога да използват "заповедите" си.
Такава смачкана физономия на Маса, не бях виждала от катастрофата му. Ясно е че, че в даден момент ще се избере номер 1 и номер 2 пилот - въпроса беше - това ли е начина?
И честно,  ПРЕДПОЧИТАМ да "ПЕСТИМ" гориво, отколкото да се сблъскат двама съотборници или пък да те направят на малоумен в ефир!

п.п. Синеоч, утре с Плами ще има разплетем боксерките на главните герои от днес  Joy


Ферари се забиха съвсем,след смешните грешки който правиха преди и каръшките състезания,не им стигаше това но и трябваше да угодят на "Шампиона",айде моля ви се Sick Всичко опира до пори което е жалкото в случея и няма как да се изключи тоя фактор от ф1

А пестенето на гориво при маковете,въобще не го приемам за заповед от бокса,това го казват винаги към края на състезанията,когато ноастина горивото е към привършване и не е само при тях това...

Не ги разплетахме ами направо ги разнищихме newsm48 newsm48 newsm48


ДА одобрявам заповедите от тима, когато са Необходими, защото отбор и пилоти вървят заедно.
И не съм правила разлика за заповедите, а за циркаджийксия  Начин по-който бяха изпълнени. ЗАщото когато сочиш с пръст и казваш чийтър на пилот или тим, имай поне смелостта ти да печелиш по честен начин. Ферари имаха възможност да спечелят това състезание по най-брилянтния начин - невероятна кола, страхотен старт и за двамата пилоти и водачетсво от началото до края. Защо бяха тези смешни и нагли обяснения между пилоти и инженери - ".....разбра ли съобщението, потвърди" ....."браво, добро момче, съжалявам...." ? дали някой ще повярва на Маса, че това било негово решение да пусне Нандо. А Смедли да казва, че Маса е превключил три предавки наведнъж и направил грешка.
Много ми се иска да чуя първата комуникация на Нандо с инженера му - и изказването, че било смешно след като е по-бърз, да стой зад Маса - дали е истина. Тогава при нас пуснаха реклами и не чухме комуникацията, ама други са я чули.

Казвала съм и го преди, нито на Хам, ще му призная лъжите, камо ли на тези които го обвиняват в лъжене, после  най-нагло да са правят на ударени и свети води ненапити.

Понеже вече сме го обсъждали това с тази наша честност, ний за тва не караме във формулата  Mr. Green

п.п. е поне могат да си го позволят, дори във всяко състезание до края на шампионата, има кой да плаща  Mr. Green

Абе кво да говорим,така се настройвам сега пак отново като чета,че чак не се побирам в кожата си и го приема прекалане лично,все едно съм там.....Маса е добър пилот,характер като памук (което не играе в негова полза!щото не се става така шампион Confused),но поне е човек и страшно положителен човек,никога не съм гледала външност и нещо друго,а гледам първо какъв човек е и това че има страшни качества,много добър пилот и силна воля(възстанови се толкова бързо!)Вярвам,че във Ферари ще си построят няква нова политика и ще поменят нещо,щото тава не може да продължава,закопават и марката и статут с това поведение....


Бълха ги е ухапала в случея с тая глоба,имат парице ще плащат,ама да проумеят и че са в грешка все пак! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil






Стана ми истински мъчно за Фелипе , наистина . А и оня ревлъо по радиото " Маса ме бави ... " аман  ooooh! него все няко го бави нещо .... страшно ми е неприятно даже да го коментирам .


Пипинка  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Мен питаш ли ме кво ми беше в него ден ooooh! Гледам да го забря,че иначе хептен ми става зле....




 Mr. Green
А това за Маса и Алонсо ако е вярно  Joy, ще падна от смях, важното е, че ще бъде интересно около тях  Mr. Green (те някой бяха писали, че Маса, не разбрал първия път като му казали да си пази спирачките или там нещо друго и за това се наложило, малко по-хард съобшение втория път Mr. Green  Mr. Green )

p.p. охх, Плами ша ма застреля, но като я видях  Joy Joy Joy



Тук в случея тъй като гледам,осмиват дино,щото изпълни заповедта от горе,обаче много ми е интресно ако не беше изпълни кво щеше да стане.....

Важното е че се опъвал и не е подал още на първия път справка поста на Фрешка  Arrow
Ферари три пъти нареждал на Фелипе да пусне Алонсо

В статията се казва, че Ферари на три пъти казвали на Фелипе да пропусне Алонсо и той се е предал чак на третия ...

А за застрелването естествено,че ще те застрелям ама само виртуално(даже само веднъж) #2gunfire,щото те обичкам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   love001  love001  love001  love001

Събранието на пилоти № 2 Wink, но затова пък на първа редица  Crazy



Специално за Плами


Тая първата снимка ми идва малко в повече Confused
Мерси за втората
 Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
[/b][/i]


Пипи, да знаеш изнамерила съм мястото и коктейлите против мъката, само идвай, днес заведох Плами, добре ни се отрази,  Mr. Green Mr. Green, ама честно, по ми се пие от радост  Joy Joy

Идеално е наистина местенцето и има и едни специални коктелчета,страшно е местенцето казвай кога ще идваш,че и да довлечеш и Илианка Mr. Green


А пък че Нандо няма шанс, ще го подмина с усмивка  Sunglasses, все пак до ноември има доста време...ще поживеем, ще видим  Wink


Ако той спечели шампионата,аз ритулано ще се хвърля от моста Shocked Whistling Whistling Whistling Whistling,леле много му набрах...сега ще ме замерят фенките му,ама аз съм добра душица нИдейте така с дЕтето tooth tooth tooth



П.С. - Къде се изгубиха Плами и Синеоч?


Готвихме се да се срещнем,канихме се и накрая нищо Cry Confused,но понякога не стават нещата така като си ги мислиш,важното е че си говорихме мнооооооооого по тела Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,което е пак нещо! Wink



Цървените си се докопоха до максимума  Whistling, за съжаление както каза инженера на Фетел - по-бърз си от алонсо, но не сте съотборници, за да те пусне  Joy


Да бе що не отстъпи тоя испански недоразвит индивид,да пропусне Фетелчо Heart Eyes,нали за него това са състезанията да се пропускаме,някви двойни стандарти  Tired


Това гледали ли сте го, репортаж за Рождения ден ан Алонсо
http://www.youtube.com/watch?v=OmlaABRjDTY - най-ентусиазиран е Маса  Joy Joy Joy


Като го гледам направо фърчи от щастие............ Whistling Whistling Whistling Whistling,аз щях да му тресна мазната физиономията в тортата,пред всички журналисти  newsm48 newsm48 newsm48,да видим после кой ще го защити,и кой ще му обърши златно задниче Twisted Evil

Според мен не обича плодова торта... Thinking

А викаш от това е  Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Не обича просто някой хора  Mr. Green


п.п. как пЪ не се сетих, че Фелипе всъщност не обича плодова торта  tooth


Да бе просто ми мина друго на ум tooth tooth tooth,но и в това има логика като се замисли човек.......


Излезе видеото за Германия ГП, музиката супер, за кадрите и тийм комуникацията - можеха още по-добре да се постараят  Mr. Green Mr. Green
http://www.formula1.com/video/race_edits.html

cry cry cry cry cry
Пак ме върна към цирка на сезона.......



ша ма изтървеш Синеочкаааааааа, утре Утлитам за планинЪтЪ  Whistling Whistling Whistling

п.п.извинетИ нИ за офф-а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


да бе дааааааа   Whistling Whistling Whistling Mr. Green Mr. Green


Изтървахме я Анелка...,трябваше ние да отидем и да я хванем за ухото и дим да ни нема,ама ние ноли с добро пробвахме и не станаха работите Cry Cry Cry Cry Cry



Аз не виждам и сега да се напряга много.....

p.p. я, и Кими си почивал  Mr. Green


Я искам и аз да плега до него на тоя росна тревица
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ей го и този, дет опреминаваше чат-пат през тоя бокс. Крив, крив ... И да се снима с мен отказа, макар и учтиво  Cry

Ейййй. Това е гадничко. Излигавил се е нещо... Имах друго мнение за него  newsm78

О не се и съмнявам в неговите възможности........
Още неща ще разбереш за него Гери,ама те заслепява не знам и аз какво Thinking




п.п. хихихихи ще е интересно ако се съберем всички заедно да гледаме формулата, както всеки си държи и мисли, че неговото гардже е най  Joy Joy ще има разменяне на шапки, тениски и дърпане на плитки ... тогава мисля, Фиата най-доволен ще остане  Joy  Joy


Фиата ще бъде на първа редица и ще ни настройва Mr. Green tooth tooth Mr. Green
Иначе ще бъде много интересно,аз като че ли трябва да бъда с цип на устата и да бъда боса,да не замеря някой индивиди....


MissDreamy добре дошла при нас добър избор на пилот,виждам че си и фен на мелодийката,ако искаш идвам в мое село има линк в подписа ми,ще се радвам да дойдеш и там Hug Hug Hug Hug Hug

Аз сега отивам в другия форум и да чета настроенията и горчивината която усещат феновете на дино бейби  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 15:43 от plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 691
  • Варна
  • Мнения: 294
 ooooh!  Joy Joy
Плами, душа, как не та домързя  Joy да го напишеш тва цялото послание ..
Не та е отпуснало още, като те чета за Нандо  Mr. Green. Няма са тормозиш за таквиЗи глупости, ей  Mr. Green.
Станалото, станало, стореното, сторено  Peace
Нормално е всеки да си има своя гледна точка за събитията и ситуациите, особено тея дето са с парИтИ  Mr. Green

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
ooooh!  Joy Joy
Плами, душа, как не та домързя  Joy да го напишеш тва цялото послание ..
Не та е отпуснало още, като те чета за Нандо  Mr. Green. Няма са тормозиш за таквиЗи глупости, ей  Mr. Green.


tooth tooth tooth Тежък случей съм и упорито могаре и това съм го писала в още 3,4 теми,даже в една бяха изписали цяла тема,че се наложе две чершафчета да слагам,че иначе хептен щях да ги стресна Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ами уш ми беше минало Laughing Laughing Laughing Laughing,ама като почнах да чета и пак го насъбрах нещо Mr. Green няма се тормозим,гледаме напред Wink Peace Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 107
Плами, много се посмях, докато четох. Много красноречиво се ядосваш...
Аз също си представям как стоим всички пред един огромен екран и всяка пак гледа от камбанарията си... Ще сме голяма картинка и ще е мнооооого ШУМНО, мноооого!!!

# 694
  • Варна
  • Мнения: 294
еййййй мандами, как сте  Hug
някой са се завърнали от кратката почивка в планината  Crazy, Гери  Hug
другите отпускарки, още ги няма, хммм  Crazy

малко клюки:
"В четвъртък и петък някои от пилотите във Ф1 ще участват в състезание по картинг близо до Милано. В списъка за участие са имената на Фернандо Алонсо, Михаел Шумахер, Нико Розберг и Хайме Алгерсуари, а към тях има вероятност да се присъединят Робърт Кубица и Себастиян Буеми. Машините ще са от подготвения за догодина клас KZ1 125сс с ръчни скорости"

малко новинки:
Мерцедес освободиха Хайдфелд, за да отиде при Пирели
Корейската писта ще отвори врати със закъснение
Хорнер е притеснен относно представянето на Ред Бул на Спа и Монца - симулира, лисицата му с лисица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 695
  • Мнения: 107
Анели, тук съм и се опитвам да дишам... Confused  Wink

# 696
  • Варна
  • Мнения: 294
eдна закъсняла карикатура за ГП Турция, но много ми хареса:


p.p. Дишай Гери, дишай  Crazy, снощи се прибрах във Варна, малеееее такава влага е, че ние също едвам дишаме  Mr. Green

# 697
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гери радвам се че съм те развеселила и не си се обидила Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
А била си на планина къде? Rolling Eyes Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter

Аз сега тия дни като чета по форуми и съвсем,подпалих метлата че не знам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,крийте го вошия,че ще бъде подпален Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Тая банка Сантанден,трябва да бъде също опожарена #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А Анелче,чак сега ли се завърна ей голямо хайтосване и ти одари Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug Hug
Карикатурата е наистина интересна Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имате поздрави от Илинка ей сега се чух с нея,да се надяваме от другата седмица вече да има нет!Ако не ние ще се чуваме с нея  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 107
Плами, аз не се обиждам, трая на майтап много, но подобно на всички ни тук, понякога много се паля..., ама те пристрастията са виновни...
Много ми е хубаво сред вас. При положение, че държим на толкова различни личности и отбори, винаги се намира едно нещо, което да ни свързва - ЛЮБОВТА към формулата. Другото върви покрай нея.
А що се отнася до Нандо, ще му стана лична охрана, ако се наложи ...  Joy

# 699
  • Мнения: 4 668
А що се отнася до Нандо, ще му стана лична охрана, ако се наложи ...  Joy
Абе , то и да не се наложи пак ще му станеш ...  Laughing Laughing Laughing стига да може  Grinning

# 700
  • Мнения: 107
А що се отнася до Нандо, ще му стана лична охрана, ако се наложи ...  Joy
Абе , то и да не се наложи пак ще му станеш ...  Laughing Laughing Laughing стига да може  Grinning

Еееех, мераци!!!  Laughing

# 701
  • София
  • Мнения: 10 012
Здравейте, мацоранки! Как сте? Липсвахте ми...но пък сте се държали добре, не сте изписали много, за да чета 2 дена.
Плами, душицо, наистина ти съчувствам (и се радвам че си на линия), но не е честно за всичко Алонсо да е виновен  Peace...все пак нямаше пистолет в челото опрян Фелипето...но беше гадно изпълнение, признавам...но нали знаеш за танго трябват двама, в случая цял отбор. Ще дойде и часът на "отмъщението" сигурна съм Simple Smile

Синеоч, честит рожден ден на патерици! Много да си щастлива, здрава, обичана!

Спаске, страхотни кадри! Нандо сърдит е......много секси!  Blush

ПП Да ви покажа, какво ме посрещна още първия ден Не съм нарочно отрязана, дребният така ме е хванал за да се виждат по-добре емблемите  Joy

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 12:14 от Lana

# 702
  • Мнения: 107

ПП Да ви покажа, какво ме посрещна още първия ден Не съм нарочно отрязана, дребният така ме е хванал за да се виждат по-добре емблемите  Joy

Майсторче е малкия...

# 703
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Липсвахте ми...но пък сте се държали добре, не сте изписали много, за да чета 2 дена.
Плами, душицо, наистина ти съчувствам (и се радвам че си на линия), но не е честно за всичко Алонсо да е виновен  Peace...все пак нямаше пистолет в челото опрян Фелипето...но беше гадно изпълнение, признавам...но нали знаеш за танго трябват двама, в случая цял отбор. Ще дойде и часът на "отмъщението" сигурна съм Simple Smile

ПП Да ви покажа, какво ме посрещна още първия ден Не съм нарочно отрязана, дребният така ме е хванал за да се виждат по-добре емблемите  Joy

Прочете ли ми фермана Mr. Green Mr. Green Mr. Green tooth tooth  tooth Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз се радвам,че ти си на линия  Hug Hug Hug,естествено че не виновен само той(то това е ясно!),но и париците Стефко който трябва вечи да си ходи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и малко политиката на самия отбор трябва да се оправи,щото това беше адски грозна постъпка!
Бейбито го направи,щото са му го повтаряли постоянно,опъвал се е човека,ама кво да прави накрая им годи уж в интерес на отбора!Айде моля ви се ooooh!


А фотото е хубаво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes(за сега още съм от Ферари,ама тъй ако дразнят може и да го премислим това-вижте кво правят тея  нагажданици,пари,договаряници превръщат един вманиачен фен на тема Ферири в човек който си мисли,това ли е великия отбор за който виках 6 години  Shocked (той въобще целия спорт се превърна в един мешена скара,ядосваш се ама смисал няма нищо не може да се промени! Confused)
Дай още снимки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 704
  • София
  • Мнения: 10 012

Да, но си признавам, че ми трябва още веднъж  Blush много е дълъг и ще трябва пак на спокойствие да го прочета...ама сега имам куп мръсни дрехи за пране  Sick...тъй че лейтър ще наваксам с новините и клюкините...

Общи условия

Активация на акаунт