ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 383
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 107
Според мен не обича плодова торта... Thinking

Има нещо такова. То пък може ли толкова голяма плодова торта да му направят?!!

# 646
  • UK
  • Мнения: 600
Здравейте, момичета. Чета ви от доста време, но чак сега решавам да се включа. Надявам се да приемате още фенки на формулата. Wink
От малка гледам формулата (покрай баща ми), но напоследък съм направо вманиачена, а пък нямам много приятели, които също да гледат и с които бих могла да споделям тази си страст.

Ето и от мен малко интересни снимки (които направо ми късат сърцето де)....

 

 

# 647
  • Мнения: 0
Мацката си я бива, що ти се къса сърцето?!  Thinking

# 648
  • Варна
  • Мнения: 294
Дубрутру на всички  Hug


Добре дошли на новите фенове   bouquet
Dreamy, мисля че не само на теб ти се къса сърцето, сега като се включат и останалите мацки със сантиментални чувства към Себ  Crazy. Готини снимки, добро попадение  thumbsup

п.п. как пЪ не се сетих, че Фелипе всъщност не обича плодова торта  tooth

п.п.п Лана, от сега та мисля, за септември, баш във вихъра на страстите ще отидеш  Whistling .... са колко куфара щеше да ходиш и колко големи бяха  Thinking  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 649
  • Мнения: 4 668
E сега вече се ядосах  Thinking Истински при това  Twisted Evil

MissDreamy - добре дошла  Hug Радвам се , че има други фенки на Фетел , че тук едвам удържам фронта  Crazy Кака Бенисима не е много активна нещо ...
Откъде ги изкопа тези снимки ?

# 650
# 651
  • Варна
  • Мнения: 294

ша ма изтървеш Синеочкаааааааа, утре Утлитам за планинЪтЪ  Whistling Whistling Whistling

п.п.извинетИ нИ за офф-а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 652
  • UK
  • Мнения: 600
Pipinka, ще помагам вече за фронта! Grinning

А снимките ги открих във фейсбук страницата на Фетел (най-голямата страница за почитатели на Фетелчето) -

http://www.facebook.com/#!/pages/Sebastian-Vettel/12092442585?ref=ts

И доколкото разбрах снимките са от текущата му почивка с Хана в Сардиния. Sunglasses


# 653
  • Мнения: 4 668
Закъсали сме го  Thinking Освен да се напием от мъка обаче ... друго не виждам какво можем да направим  Mr. Green

# 654
  • София
  • Мнения: 10 033
Добре дошла на новата фенка на Себ! Ех, как му завидях - Сардиния е страхотна, точно сега е разгарът на купона...сигурно ще навести свърталището на дедо Флав "Милиардер" Twisted Evil

Анели, само с ръчен съм за Монца (освен ако не получа покана за афтър партито по случай победата на Нандо  Joy, тогава вече ще ми трябват повечко червени рокли   Sunglasses), но наистина ще е баш в най-голямата лудница със Спортния съвет  Naughty

Засега ви изоставям, и отивам на моренце - ако намеря нет ще се включвам да ви следя...чао!

# 655
  • Варна
  • Мнения: 294
Лана, весела и слънчева ваканция (да покажеш, къде си била после  Mr. Green)  Hug

Излезе видеото за Германия ГП, музиката супер, за кадрите и тийм комуникацията - можеха още по-добре да се постараят  Mr. Green Mr. Green
http://www.formula1.com/video/race_edits.html

# 656
  • Мнения: 107
Лана, прекарай страхотно времето си!!!

# 657
  • BG
  • Мнения: 2 458
E сега вече се ядосах  Thinking Истински при това  Twisted Evil

MissDreamy - добре дошла  Hug Радвам се , че има други фенки на Фетел , че тук едвам удържам фронта  Crazy Кака Бенисима не е много активна нещо ...
Откъде ги изкопа тези снимки ?


Тък съм ,Пипче, ама малко екшън около мен, скоро ще разказвам....Дръжте фронта!   Peace Hug


# 658
  • Варна
  • Мнения: 294
хихихихих как бързо се появи и Бенисима, като стана въпрос за Фетелчо  Mr. Green Crazy Mr. Green

# 659
  • BG
  • Мнения: 2 458
хихихихих как бързо се появи и Бенисима, като стана въпрос за Фетелчо  Mr. Green Crazy Mr. Green



И то с дИвойка...   Crossing Arms

Хахха, не бе,  писе, чета си ви всеки ден, но не ми се пише, че съм кахърна от др. неща.....Ама ш'ми мине...! Цун!



Общи условия

Активация на акаунт