ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 396
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 271
Тоя Кими просто не е истински  Laughing такъв непукист е .
E, чете се някакво задоволство, граничещо с усмивка. Май вече не е толкова Айс..

# 676
  • Мнения: 750
В периода на F1-суша, изрових спомените си от предишни години, които споделям с вас с известно закъснение  Wink и нескрита гордост  Laughing!

Ралф Ш. - 2001 - Австрия
 

Барикело - 2001 - Австрия


Шуми - пак тогава


И аз да се изтипосам ...


# 677
  • Мнения: 750
Ей го и Дейвид от същото място на събитие:


И пак Ралф - мило момче! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 750
Ето и от Малайзия през същата славна 2001-ва!

Тук някакви са ми попаднали зад гърба, колкото да ми развалят снимката! А аз така хубаво съм се нахилила - като пукната тиква  Grinning


А ако някой ви каже, че не може да се застава пред колата за сигурност - не е вярно!  Wink


И Заубер – в движение (но в Австрия) и в покой!
    

# 679
  • Мнения: 107
Ето и от Малайзия през същата славна 2001-ва!

Тук някакви са ми попаднали зад гърба, колкото да ми развалят снимката! А аз така хубаво съм се нахилила - като пукната тиква  Grinning


А ако някой ви каже, че не може да се застава пред колата за сигурност - не е вярно!  Wink



Хей, имаш славни моменти!!! Дай Боже всеки му, особено на хората от тема и техните близки. Все пак всеки тук за нещичко такова бленува.
Другия път да направиш забележка на фотографа ти - по-чисти снимки да прави. Точно пък Михаел Шумахер да хване зад теб - тц-тц-тц...  hahaha

# 680
  • Мнения: 750
Ето и последна серия от моите F1-приключения - Истанбул, 2008


Момчетата от Toyota и една кифла. А! Грешка! Аз съм това:)


Аз с двама навлеци  Mr. Green



И пак аз на грида пред любимия бокс (моля, да не се чете "бокса на любимия", че да си нямам семейни неприятности!).


Ей го и този, дет опреминаваше чат-пат през тоя бокс. Крив, крив ... И да се снима с мен отказа, макар и учтиво  Cry

# 681
  • Мнения: 107
Ето и последна серия от моите F1-приключения - Истанбул, 2008
Ей го и този, дет опреминаваше чат-пат през тоя бокс. Крив, крив ... И да се снима с мен отказа, макар и учтиво  Cry


Ейййй. Това е гадничко. Излигавил се е нещо... Имах друго мнение за него  newsm78

# 682
  • Мнения: 750
...
Хей, имаш славни моменти!!! Дай Боже всеки му, особено на хората от тема и техните близки. Все пак всеки тук за нещичко такова бленува.
Другия път да направиш забележка на фотографа ти - по-чисти снимки да прави. Точно пък Михаел Шумахер да хване зад теб - тц-тц-тц...  hahaha

Имам, вярно е! Дай боже всекиму, който му е на сърце! Пожелавам ви го на всички тук! Нали за това живеем - спомени да ни останат ...

А "кадрите" от 2001 са всъщност сканирани от хартиените копия на снимките, правени с лентов фотоапарат, който буквално беше сгазен от автомобилна гума. Та е цяло чудо, че въобще се вижда нещо!  Mr. Green Вече съм далеч по-подготвена технически и кадрово, само случай и повод да има!  Wink

А Нандо е свестен, ама тогава му беше много куца годината, а и момента, в който го сгащих не беше много удобен! Пусто, не мога да му се сърдя!

# 683
  • Мнения: 107

Вече съм далеч по-подготвена технически и кадрово, само случай и повод да има!  Wink


Пожелавам ти го!!!

# 684
  • Варна
  • Мнения: 294
ейййй Спас, как ме разведри в този горещ ден  Hug
Много хубави спомени  Crazy, снимките са прекрасни. Понякога не е важно качетсвото, а емоцията, която носят  Crazy Crazy


п.п. сега като гледах пак снимките, Нандо не е искал да се снима с теб, щото си била с чантичка на фирари, а може преговорите с тях да не са вървели много гладко в началото  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 685
  • Мнения: 107

п.п. сега като гледах пак снимките, Нандо не е искал да се снима с теб, щото си била с чантичка на фирари, а може преговорите с тях да не са вървели много гладко в началото  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Анели, сладкишче, откри причината....

# 686
  • Мнения: 750

п.п. сега като гледах пак снимките, Нандо не е искал да се снима с теб, щото си била с чантичка на фирари, а може преговорите с тях да не са вървели много гладко в началото  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Анели, сладкишче, откри причината....

Сигурно това го е подвело! Де да знае аз колко съм кадемлия!  Mr. Green

# 687
  • Варна
  • Мнения: 294
   Joy, Гери, аз съм като една непризната внучка на Шерлок   smile3530    Mr. Green    
Спас, аз ти предлагам сега със снимката с чантичката на фирари, отиваш при него и му казваш как стоят нещата  Mr. Green Mr. Green   Mr. Green            

хихихи, вижте на какво попаднах  Crazy
Lewis and the Вandini trophy
тъкмо се зачудих как пък ще се излъжат италианци да дадат награда на Луис, а то преди него вече са я получили БатОн и Фетел, а преди това Мишо и Нандо, така, че явно следващия в редицата е той  Mr. Green

# 688
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ей мушмороцииииииииииииииииииии  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Червени ли са ви пръстите от писане,а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,строявайте се че сте несериозни бива ли такова нещо Crossing Arms

Сега не ми казвайте,че сте изписали цяла тема Rolling Eyes ooooh!,дано да сте се смелели над мен  Praynig Praynig Praynig,макар че имаше доста да се пише  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Анелче   love001  love001  love001  love001  love001  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Ти похвали ли се че с теб гледахме последното състезание Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sunglasses Wink
Където Хам отпадна,горкичкия  hug hug hug hug hug hug hug
И още нещо с Лана и Гери не мога да гледам ф1,че бая го отнася испанския цветар  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil,Анелка ще потвърди! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Друг пъд ще ви чета оставам ви за дасерт,чи не съм минала първо през малките теми Joy Joy Joy Joy


# 689
  • Варна
  • Мнения: 294
ееее едното скитосниче се завърна, Плами  Crazy. Направи ли тен на моренцето, а? Mr. Green

очкавам от другата седмица повече включвания и от другите отпускари  Mr. Green

п.п. хихихихи ще е интересно ако се съберем всички заедно да гледаме формулата, както всеки си държи и мисли, че неговото гардже е най  Joy Joy ще има разменяне на шапки, тениски и дърпане на плитки ... тогава мисля, Фиата най-доволен ще остане  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт