ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 398
  • 736
  •   2
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 10 033
Амиииии по скоро няма да съм  Sad...даже се очертава и да не гледам, което обикновено носи добри резултати Praynig

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/239713/ferrari-fined-100-000-for-team-orders/

# 556
  • Варна
  • Мнения: 294
 Crazy, добре де Опита да защити позицията си Фетел  Crazy
 ДА одобрявам заповедите от тима, когато са Необходими, защото отбор и пилоти вървят заедно.
И не съм правила разлика за заповедите, а за циркаджийксия  Начин по-който бяха изпълнени. ЗАщото когато сочиш с пръст и казваш чийтър на пилот или тим, имай поне смелостта ти да печелиш по честен начин. Ферари имаха възможност да спечелят това състезание по най-брилянтния начин - невероятна кола, страхотен старт и за двамата пилоти и водачетсво от началото до края. Защо бяха тези смешни и нагли обяснения между пилоти и инженери - ".....разбра ли съобщението, потвърди" ....."браво, добро момче, съжалявам...." ? дали някой ще повярва на Маса, че това било негово решение да пусне Нандо. А Смедли да казва, че Маса е превключил три предавки наведнъж и направил грешка.
Много ми се иска да чуя първата комуникация на Нандо с инженера му - и изказването, че било смешно след като е по-бърз, да стой зад Маса - дали е истина. Тогава при нас пуснаха реклами и не чухме комуникацията, ама други са я чули.

Казвала съм и го преди, нито на Хам, ще му призная лъжите, камо ли на тези които го обвиняват в лъжене, после  най-нагло да са правят на ударени и свети води ненапити.

Понеже вече сме го обсъждали това с тази наша честност, ний за тва не караме във формулата  Mr. Green

п.п. е поне могат да си го позволят, дори във всяко състезание до края на шампионата, има кой да плаща  Mr. Green

# 557
  • Мнения: 107
Лана, всеки си гледа от камбанарийката и няма как да е по друг начин.

Ланска, съгласен съм.. .ако ще си ми на близо, направо можем да си поръчаме и легло, шот когато побеждаваме ми идват едни мераци... Wink

И внимавай с този Фиат, че току и ягоди поръчал!!!

# 558
  • Мнения: 4 668
Честито на победителите . Можеше да е хубава победа , ако не беше толкова жалко  Confused
Стана ми истински мъчно за Фелипе , наистина . А и оня ревлъо по радиото " Маса ме бави ... " аман  ooooh! него все няко го бави нещо .... страшно ми е неприятно даже да го коментирам .

Фетел не стартира добре . ОК ! Но той е много , много млад и има нужда от опит . Ще го натрупа , аз съм спокойна . Добро класиране все пак  Peace

Мога още много да напиша , но нещо не съм в настроение ...

# 559
  • Варна
  • Мнения: 294
Post-race press conference - Germany
Журналистите са се опитали максимално да им съсипят успеха на фераристите... обаче много се смях, когато Фетел попита дали може да си ходи, че така и така на него никой не му обръща внимание  Joy

# 560
  • Мнения: 212
Всяко изминало състезание ми горчи все повече и повече.

Ферари бяха най-бързите днес - ок, така беше, но не мисля, че Ало беше по-бърз от Маса.
Макларън не искам и да ги коментирам - наближи ли Бътън Хамилтън, все му се налага да пести гориво - много харчи тоя двигател бе, направо да не повярваш ...

В цялата тая лудница излиза, че само Уебър е мъж и се опъна на явното фаворизиране на единия от пилотите. Най-добре да си направят формула с по 1 пилот в отбора, иначе е грозно. Ясно е, че са намесени много пари, но аз като зрител не искам да гледам такива нагласени работи.

# 561
  • Варна
  • Мнения: 294
Хамилтън му заповядаха да пести на 3ри пъти гориво, за това го настигна Бътън. А и Бътън направи няколко излизания от пистата, добре че Уебър, имаше накрая проблеми и изостана, иначе съм сигурна, че щеше да го задмине.



# 562
  • Мнения: 1
Тая формула съвсем заприлича не на състезание а на обикновенно глупаво нареждане, нагаждачество и отдавна си замина спортсмеството а без него просто се губи смисъла и няма нищо общо със спорта. Последната простотия на Ферари го доказа. Жалко за Фетел и Алонсо и въобще за хилядите измамени.

# 563
  • Мнения: 5 140
Альо с какво е измамен, той е доволен  Mr. Green

# 564
  • София
  • Мнения: 10 033
Альо с какво е измамен, той е доволен  Mr. Green

Точно както и Шумахер преди години, нали? Wink

ПП Интересно видео http://www.youtube.com/watch?v=5zP-7osU-E8&feature=player_embedded...странно, но някак уважението ми към Михаел се увеличи, не защото харесвам тийм ордърс, това е едно от нещата, което не харесвах по негово време, не харесвам и сега и затова тази победа ми горчи, а защото беше откровен и последователен.

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 09:17 от Lana

# 565
  • Мнения: 5 140
айде и тук за Любимия ми Фиат

Фиатскииииии, ЧРД наборееее, бъди жив и здрав, с прав, с корав и с всички там му екстри Mr. Green Бъди щастлив и обичан, имаш много приятели така да знаеш   Whistling WhistlingОчаквай включване след 2-ри 

иииии любимото ни парчееее  http://www.youtube.com/watch?v=4z9f9Eybv4I
 

# 566
  • София
  • Мнения: 10 033
Ооооооооооооооо, рожденик! Да си жив и здрав, Фиате!

# 567
  • Мнения: 152
Благодаря Ви, момичета!  Hug
Блуайс... цун и... чакам те! Wink

# 568
  • София
  • Мнения: 10 033
No team orders at McLaren  Joy
Aneli, даже и да се наложи няма да си позволят такова нещо...ей това е то честността! Wink

Дали да не почна да подкрепям Испания рейсинг...те поне засега като последни, или там в дъното могат да си позволят да бъдат честни Sad

Някой на път за Унгария?

# 569
  • София
  • Мнения: 2 271
Ох и аз влизам да се възмутя от вчерашния финал.. Вие сте казали, каквото има да се каже по темата, така че просто още един глас против такива нареждания, в който и да е отбор. Това е състезание и ако някой е по-бърз от другите, трябва да може да ги задмине, а не те да му отстъпват мястото си... и то първото.
Иначе имах повече очаквания за състезанието, като цяло. Малко по-скучновато ми беше, откокото ми се искаше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт