Повече никога в детския кът на Пфое мол Варна

  • 14 807
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 7 948
пълна глупост е за мене, че си оставила малко дете без надзор, натоварила си каката да го следи вместо да си играе и накрая роптаеш, че трябва да платиш  

Това е и моето мнение! Колкото и да е отговорна каката, тя все пак е на 9  Confused
За мен единствената грешка на клуба в случая е, че въобще са се съгласили да приемат малкото ти дете без придружител /възрастен/.

# 16
  • Мнения: 4 290
 Яд те е че са те викнали и са ти развалили удоволствието май. Факт е че детето ти е плакало без значение каква е причината. Не виждам нищо лошо в описаната от теб ситуация освен твоето поведение.

# 17
  • Мнения: 7 837
Горката кака.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Яд те е че са те викнали и са ти развалили удоволствието май. Факт е че детето ти е плакало без значение каква е причината. Не виждам нищо лошо в описаната от теб ситуация освен твоето поведение.

Като не знаеш какво съм правила през това време по добре не се обаждай,ако обичаш. Close

# 19
  • Мнения: 266
В крайна сметка хората не виждам с какво са ти виновни.
Детето е започнало да плаче и са ти се обадили да отидеш да си го прибереш.
И след като си ги оставила 2те деца там естествено, че ще платиш и за двете.
Друг е въпроса, че независимо колко ти е отговорно голямото дете, то също иска да играе и не е длъжно да гледа малкият си брат.
yes
Не е правилно да вменяваш собствените си отговорности и задължения на по-голямото си дете независимо колко доверие й имаш! Това е грешка, която много родители правят.

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 21:48 от GeriM

# 20
  • Мнения: 1 547

Именно. Светът е пълен с такива каки и батковци, които са "длъжни" да отменят майка си. Не в моловете е проблемът, тоест.

# 21
  • Мнения: 88
Жаси,Жаси....абе ти в ред ли си?
Що не си оставиш децата сами вкъщи да се гледат, ами ги водиш в ПЛАТЕН детски кът?
Дай й на дъщеря ти и пари да напазарува и сготви...фасулска работа за нея щом може да гледа сама и брат си....
Пфуй.....аман от такива клиенти като тебе...криворазбрано майчина отговорност!!!!!!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 524
ЕЕЕ изядохте я. Каката е достатъчно голяма да наглежда малкия. Помня на времето как бях като гербова марка залепена за моята сестра - навсякъде я следвах по собствено желание, ще не ще се грижише за мен. Децата трябва да се учат от малки, че има отговорности, това че веднъж е гледала по-малкия си брат не и ограбва детството, айде стига това не е темата.
Четейки, стигам до извода, че проблемът е в отношението на персонала в клубчето. Ехх българино... колко ни куца обслужването навсякъде.

# 23
  • Мнения: 88
ЕЕЕ изядохте я. Каката е достатъчно голяма да наглежда малкия. Помня на времето как бях като гербова марка залепена за моята сестра - навсякъде я следвах по собствено желание, ще не ще се грижише за мен. Децата трябва да се учат от малки, че има отговорности, това че веднъж е гледала по-малкия си брат не и ограбва детството, айде стига това не е темата.
Четейки, стигам до извода, че проблемът е в отношението на персонала в клубчето. Ехх българино... колко ни куца обслужването навсякъде.

За какво куцане на обслужването говориш?
На нея са й пуснали детето, което е под 3 год. само за да остане ТЯ доволна и са пренебрегнали правилата си, за да няма разправии.
А щом 9 годишната й дъщеря се е заиграла в клубчето, говори само по себе си, колко доброволно и самостоятелно детето е взело решението да гледа братчето си.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Определено куца - аз не бих търпяла такъв персонал. Щом има недоволен клиент, значи има защо. Как не го разбирате бре?  newsm78 Винаги има начин да се оправите и с най-чепатия. Нека не спамим темата все пак.

# 25
  • Мнения: 133
Аз също много често водя детето си там и никога не съм имала оплаквания от персонала или каквото и да било там. Какичките са много мили и  съвестно си гледат работата. На входа изрично пише, че деца под 3 годишна възраст не се допускат без придружител, а 9 годишно дете незнам какъв придружител би могло да е. Пак се поватрям, но това е едно от любимите места на дъщеря ми и пускането на подобни теми е неприятно.

# 26
  • Мнения: 24 467
От прочетеното си направих извода, че този детски кът има един минус и той е неспазване на предварително оповестените правила.
Малко дете, което следва да е с придружител не е било с такъв. Придружител и обгрижващ не може да е друго дете и още по- малко такова на възраст за ІІ клас. В случая какво правим- оплакваме се от собственото си желание за нарушаване на тези правила.

# 27
  • Мнения: 6 206
Определено куца - аз не бих търпяла такъв персонал. Щом има недоволен клиент, значи има защо. Как не го разбирате бре?  newsm78 Винаги има начин да се оправите и с най-чепатия. Нека не спамим темата все пак.

Да, и в случая начинът да се оправиш с този клиент е било - правилата са си правила и те за това, за да се спазват.
В единият от моите клубове има правило - 1,8 години - е, не минава и ден без да ми се обади някой, познат или просто някой обикновен нахалитет, казвам го без лоши чувства, да говорим за нарушаване на правилата. Това разбира се ме радва, че има интерес  към клуба ми, но от друга страна ме удивляваше в началото.
Защо ще правя правила като всеки ден ще ги нарушавам?
Щом е така, значи има защо да  е така...

От тези опити стигам да друг извод - трябва да направя така, че да сваля долната граница чрез допълнително обезопасяване и сваляне на горната възрастова, но и през ум не ми минава да ги нарушавам.

# 28
  • Мнения: 11 918
В този детски кът бяха много стриктни, авторката казва, че собственикът е нов, вероятно затова вече не е така.Тя се е помолила на управителя,  затова са и направили компромис.

Сигурно съжаляват повече от нея ,че са допуснали да приемат детето в нарушение на правилата, след случилото се.

Но като се замисля, май е единственият детски кът, в който не е допуснат инцидент.В Капела плей имаше дете със счупено краче, откраднати дрехи, в Елитис имаше едно излязло от клубчето дете и промъкнало се под парапета...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
В този детски център определено не работят любезни и усмихнати момичета.
Не ми хареса! Арогантно се държат, а на всичко отгоре, се опитват да поставят
диагнози, ако някое дете се закашля или кихне от прахуляка...

Общи условия

Активация на акаунт