Повече никога в детския кът на Пфое мол Варна

  • 14 822
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Жаси,Жаси....абе ти в ред ли си?
Що не си оставиш децата сами вкъщи да се гледат, ами ги водиш в ПЛАТЕН детски кът?
Дай й на дъщеря ти и пари да напазарува и сготви...фасулска работа за нея щом може да гледа сама и брат си....
Пфуй.....аман от такива клиенти като тебе...криворазбрано майчина отговорност!!!!!!!!
В ред съм да,а ти.Айде моля те без да се обиждаме. CloseНе съм я оставила да го гледа цял ден.Имала съм работа в банката на 1-вия етаж и затова съм ги оставила.Ти ако имаш бол дядовци и баби да ти гледат детето или децата и да казваш после,че си изгледала еди колко си деца,моля-моля.Аз си ги гледам абсолютно сама и ми беше наложително да ги оставя.
Предлагам темата да се заключи и да приключим с нея.Аз все пак няма да си водя децата там. Naughty

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Еее, направо се преиграва тук. Какво толкова е станало, че трябвало голямото дете да гледа малкото за няколко часа? Нищо няма да му стане, дори ще му е от полза. А авторката щом се оплаква от обслужването, явно има защо, предполагам, че не би го направила, ако няма повод.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Еее, направо се преиграва тук. Какво толкова е станало, че трябвало голямото дете да гледа малкото за няколко часа? Нищо няма да му стане, дори ще му е от полза. А авторката щом се оплаква от обслужването, явно има защо, предполагам, че не би го направила, ако няма повод.
Много точно казано. Hug

# 33
  • Мнения: 1 547
Какво толкова е станало, че трябвало голямото дете да гледа малкото за няколко часа?

Нищо не е станало, просто силно впечатление направи употребената дума "длъжно". Няма такова дете, 2-, 5- или 13-годишно, което да е длъжно да се грижи за по-малките си брат или сестра. Просто не съществува такъв момент, дори и кратък, независимо на коя майка какво й се иска. Което ми напомня за една позната, която не позволяваше на второкласничката си да ходи на занималня след училище, щото нямало било кой да й помага с бебето... Хора всякакви, както знаем.

# 34
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мисля, че авторката го каза, защото се ядоса от нападките тук, не че го мисли. И е в правото си да се ядоса, защото темата й е за едно, а всички я нападнаха защо била оставила едното дете на другото - нещо, за което тя не е питала. Вярно е, че децата не са длъжни да се грижат за мо-малките си братя и сестри, но когато се налага в отделни случаи, не виждам какво лошо има в това.

# 35
  • Мнения: 1 547
но когато се налага в отделни случаи, не виждам какво лошо има в това

Няма нищо лошо, много ясно. Малкото дете обаче се разплакало, "придружителят" му взел, че се заиграл, и за всичко това по неведома причина Детският кът е виновен. Неразбираемо е, съгласи се. Че и пари за две деца били искали, представяш ли си?

# 36
  • Мнения: 11 918
Мисля, че авторката го каза, защото се ядоса от нападките тук, не че го мисли. И е в правото си да се ядоса, защото темата й е за едно, а всички я нападнаха защо била оставила едното дете на другото - нещо, за което тя не е питала. Вярно е, че децата не са длъжни да се грижат за мо-малките си братя и сестри, но когато се налага в отделни случаи, не виждам какво лошо има в това.


Нищо лошо няма, но това е бил неин избор.След като е неин избор, защо се сърди на детския клуб, че детето се е разплакало и са я извикали?
Ако не я бяха извикали и детето се беше съдрало от рев, щеше да има тема"Как не ми  обърнаха внимание на  детето"
Две деца са си играли, за две ще си плати, тук също не разбрах от какво е възмущението?


Аз бих се възмутила, ако детето ми плаче и не ми се обадят

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 023
но когато се налага в отделни случаи, не виждам какво лошо има в това

Няма нищо лошо, много ясно. Малкото дете обаче се разплакало, "придружителят" му взел, че се заиграл, и за всичко това по неведома причина Детският кът е виновен. Неразбираемо е, съгласи се. Че и пари за две деца били искали, представяш ли си?
Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling

# 38
  • Мнения: 11 918
[Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling

Е, добре, те откъде да знаят, че детето ти ще плаче от това филмче?
И очевидно какичката е гледала детето, щом веднага ти се е обадила, след като се е разплакало, какво друго трябваше да направи?

# 39
  • Мнения: 1 727
Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling
[/quote]

  и според теб какво следва да направи така наречената "гледачка какичка" и твоята гледачка дъщеря?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling

  и според теб какво следва да направи така наречената "гледачка какичка" и твоята гледачка дъщеря?
[/quote]
Нищо не трябва да следва.Дъщеря ми ми звънна по телефона и аз веднага отидох.Айде да приключваме,че вече станахте досадни. Outta Joint

# 41
  • София
  • Мнения: 1 524
Де спре филмчето - явно е било неподходящо.
След като управителят е казал, че може да се оставят двете деца, тогава какичките е трябвало да си свършат работата, а не да дразнят малкото.

Сега малко един въпрос извън основното. Кой детски кът е това? Пфое Мол този срещу Пикадили Младост ли е? Там нямаше ли един детски кът точно до едно кафе?

# 42
  • Мнения: 1 547
Само,че дъщеря ми не се е заиграла

Това е твоето мнение, само че ти не си била там. Ето какво си споделила в първия си пост:

Цитат
След половин час ми звънят да ми казват,че малкия реве и да отивам да си го прибирам.Отивам да си ги прибирам и въпросната какичка която не искаше да ги пуска почва да ми вика,че каката не се занимавала с него,а си играела,а той бягал чак навън

Нали се сещаш, че няма детски кът на света, който да настоява децата, т.е. платените такси, да си тръгват по-рано? Целта е точно обратната. А и е доста невъзпитано да наричаш хората "досадни", при условие, че ти ги ангажираш с личните си истории  Whistling

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Сега малко един въпрос извън основното. Кой детски кът е това? Пфое Мол този срещу Пикадили Младост ли е? Там нямаше ли един детски кът точно до едно кафе?
Този до кафето вече го няма,откакто е новия собственик(той по принцип беше за по малки деца до 3 год.).Другия е на горния етаж.

# 44
  • Мнения: 1 727
Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling

  и според теб какво следва да направи така наречената "гледачка какичка" и твоята гледачка дъщеря?
Нищо не трябва да следва.[/quote]


толкоз шум за нищо...

Общи условия

Активация на акаунт