Интервално хранене

  • 45 187
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
10 -11 страница . Там препраща към друга тема от форума , която чета с удоволствие .
" Отворих " прозореца с 1/2 пъпеш . Довечера ще се ядат печени патладжани , пипер .... абе огромни количесъва салата  Sunglasses

И на мен май неделите ( или съботите ) ще са ми като на Ассето  Laughing

# 271
  • Мнения: 963
Удържам фронта засега, благодаря ви за подкрепата, момичета!   bouquet

Иначе и аз като Асса отварям прозореца чак след работа, така че още два часа някъде не ми мърдат... Пих кафе, сега е ред на чая, и така,  Grinning кризата май попремина...

# 272
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Асса, де да бях  hahaha hahaha hahaha - това е Моника Белучи, ама на коса го докарвам  Winkhttp://media.snimka.bg/5615/017485081.jpg

Иначе и аз си обяснявам покачването с прекалено малкото калории, поглъщани по Зоната и с отпускането на конците сега  Peace, за това и не мрънкам, а чинно се адаптирам Laughing

Майка Зайка, ето ти хипнотичните сесии ИНТЕРАУРА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15658978#msg15658978


рак пустинник,   Hug Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 4 806
Прощавай, Лени ...  Hug  Нищо де, аз и онова, дето го видях на корицата на списанието, не е много далеч от аватара  Hug

По повод часа на отваряне - като четох при GEORGIO това ми направи впечатление - като ще е релакс, да е релакс. А
през деня ми трябва основно главата, нея ще я пазя в състояние на бодрост Simple Smile В смисъл - не го правя заради едното
смъкване на килата да е по-бързо (то е видно, че количеството ми ядене е сериозно  bowuu ) ами и цялостно да си
пренаредя енергията през деня.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 544

Майка Зайка, ето ти хипнотичните сесии ИНТЕРАУРА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15658978#msg15658978


Ох.. аз ги намерих, но не мога да се справя със стартирането им.. newsm78

# 275
  • Мнения: 191
Аз, таковата, кхъм...ида да се похваля с една...тенденция да я наречем Blush...ми имам 200гр. минус на кантара, тъкмо преди 10 минути!!!! Crazy Crazy Crazy Нали си давате сметка кое време е и колко течности съм изпила, и колко съм изяла снощи, ама като ме подкокоросахте с вашето мерене... Crazy Crazy Crazy
Ми, кеф миЙ пък Crazy...поне обърнах посоката на кантара! Засега и това ми стига, нищо, че скоро правя месец. Peace
При мен това ще си стане начин на живот, та не припирам много, но ми се даде знак, че поне мога да почна да си чакам резултатите! Peace
Лени, търпение е разковничето тук! Hug Ще стане!!! Peace

Обичам вЪ! Laughing Hug Crazy

# 276
  • Мнения: 4 806
Ели, ти ни подкокороса (тъй ли се пише  newsm78) с интервалното, ние сега си го връщаме с меренето  Joy
Да ти е честито минусчето - колкото и да е, все е минус, все е радост ...   bouquet

# 277
  • на майната си
  • Мнения: 425
Ели, аз затова вчера бях такъв ентусиаст, след сутрешните 65,.. през деня не спря и даже показа 64,... - а аз се наливам яко, затова си мисля, че като се задейства механизма и няма спиране - дай боже.
Преди години, като спирах пак цигари и трябваше пак да заприличам на човек, бях на разделно и така свалих много, но скоро като си припомнях онзи период, в който се харесвах установих че е било нещо като интервално+разделно, защото през деня карах на чай и ябълки, а се хранех вечер.
Вчера се качвах поне 10 пъти с "надежда" да даде леко покачване, което е нормално през деня, но не и не.

# 278
  • Мнения: 191
Ассе май така се пише...ма и не е толко важно Heart Eyes. Благодаря Hug...във фазата съм, в която се усеща с всеки изминал час и ден, че Фаст-5 работи. Peace Удивителното за мен не е толкова това, а че най-сетне си давам сметка, че да не се яде през деня НЕ Е ВРЕДНО!!! Па и работи Peace Crazy
parsy, така е - разделното няма грешка! Особено съчетано с нашия дневен режим Peace. Аз и през разделното см минавала два пъти, но не му оставих време да даде резултати, щото се изтормозвах всеки път от часовете между храненията ooooh!.
Сега, като ми мине всеядния период и си отидат гостите (които си увеличиха престоя с нови три дни, до края на тази седмица Crazy), ще съблюдавам или разделно хранене в прозореца, или ВМНВД. Имам слабост и към двете и съм убедена, че работят и само по себе си. Peace.
Ще стане работата! Тоя път - ще стане! Peace Hug

# 279
  • Мнения: 1 819
Браво Ели!Тя работата ще стане,това и на мен ми стана ясно вече,ама да ви кажа има и друго...две от най-най любимите ми летни рокли са ми големи,широки по-точно,доста TiredТо както изглежда,това лято няма и да стане за рокля,ей го,пак вали...Да ми имате проблема ще кажете,ама наистина си ги обичам много,имам слабост към дълги летни рокли.Какво да правиш,няма пълно щастие,хапнах вече доволно.Никога не съм си и помисляла,че ако цял ден не ядеш,а вечер ядеш каквото си искаш,отслабваш.И все пак сърцето ме тегли към Зоната,дано и разума да се включи и да осмисли принципите й.Дали е възможно да се изядат блоковете,примерно 8 за 5 часа Thinking

# 280
  • Мнения: 4 806
mamamishi, мислила съм я, Зоната, за тия 5 часа. Принципно, при мен, за да работи Зоната, трябва да се
движа сред "добрите" избори, което означава, че въглехидратните ми блокове трябва да са от плодове
и зеленчуци. И понеже давам предпочитание на зеленчуците - за мен отговорът е отрицателен. 8 Блока
за 5 часа ми е мисия невъзможна. Така, другата сметка - протеините - за 8 блока, това са някъде 60 гр
чист протеин. Средно в месото е 20-24 гр. протеин на 100 грама месо. Дали е възможно да се изяде над
300 грама месо (грубо сметнато, но май излиза доста повече) ... - възможно е, да, но е трудно. С мазното
няма проблеми - зехтин в салатата, шепа ядки и т.н. Абе, ако много се напънеш, може и да стане (те,
част от плодовете са с малки порции за 1 ВБ). Та съм се отказала от тая идея Simple Smile

Мисля да тръгвам днес по-рано, че и фитнеса да вмъкна преди 20 часа. Да ви е вкусен прозореца  clean

Ели, бях срещала при спайдърите много силно отрицателно мнение на Галя за разделното. Имаше нещо
от типа, че когато започва човек да се храни, започват да се отделят така или иначе вещества за храно-
смилане на всички групи - въглехидрати, протеини, мазнини, понеже нямало как стомахчето да разберяло
какво именно ще му дойде Simple Smile Та, ефектът на отслабване бил повече от неволната рестрикция на ккал и
съзнанието, че си на режим/диета, отколкото да е подплатено с био-химия. Не знам ...  smile3529
инфо-цунамито, дето ни залива, направо е на път да ме удави  wflag

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 18:35 от Асса

# 281
  • Мнения: 1 819
Ассе,то и да се напъна,ще е след мнооого време,месеци...та не знам защо от сега го мисля.Аз ям плодове,моите у дома и двамата са месоядни,ама яко и за тях винаги приготвям меса,друго не употребяват.Мазното...де да знам,ама ще прочета книгата първо,то така само със сърце и желание не става.За мен обаче това е правилното хранене по принцип,убедена съм в това.Иначе ям много хаотично,снощи например освен всичко и един шоколад за капак ooooh!Зоната ще ми даде баланс в храненето,имам нужда.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 544
"Зоната" я имам в електронен вариант в работата. Който иска да му я изпратя утре, да ми  пише ЛС.

# 283
  • Мнения: 191
Ассе, така е...има логика в разсъжденията на Галя от Спайдърите Peace, но има и друго - "въглехидрати, протеини, мазнини" - си е чудно, разделно ядене на салата с пържолка, примерно Wink. Мисълта ми е, че хубавите храни са си хубави храни, и в който и режим да ги вкараш са си все те - чистите меса, добрите мазнини, качествените млечни, зеленчуци и, който обича - плодове. Peace

Аз Апнах вече - салата айсберг, ню-ню картофена салата и рибена супа. Добре ми е, после ще хапна и малко варена царевичка. Simple Smile

Хубава вечер, сладурки Hug  bouquet.

# 284
  • Мнения: 1 280
Ели пък да не види от мене..и тя минус 200 грама била... Crossing Arms        Joy    Аз  само дето не се обадих  по вестниците да се пУфаля.... Laughing
Аз пък не смея да се меря по следобядно време,защото през деня винаги съм нагоре с килата,нали пия течности,отварям и затварям разни прозорци...няма време за такива неща... Crazy    Сега се върнах от работа,и като отворих джама с един замах....добре,че  по нискокалоричните неща седят по напред в хладилника...така ги подредих.  Обаче,взех та прочетох ,че Асето хапнала кашкавалчета.. и  аз да не се мина...върнах се и бръкнах по-назад в хладилника..дори са ми нарязани..с такава лекота хвръкнаха в моята паст....големи акробати!  Сега ще полегна,че после ще има втори тур....Горките продукти ....като отворя хладилника и сигурно получават сърцебиене,на такъв стрес ги подлагам....само като ми видят големите очи...леле Божке.....хайде ще намина пак,...а Асе,ти с тия кашкавалчета мазни дето ме подкукуроса,ако утре имам + ти ще си виновна..... Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт