Внимавайте с минералната вода Торн Спринг!!!!!!!!

  • 15 525
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
В някои магазини се продава минерална вода Торн Спринг със зелена утайка на дъното на бутилката.Тази утайка се дължи на лошата хигиена и  лошата преработка на водата преди да бъде пусната на пазара.

# 1
  • Мнения: 4 758
Аз се отказах от тази вода, защото след преваряване остава минерална утайка в тенджерата.

Не знам дали е вредна, но на мен не ми изглеждаше полезна по никакъв начин.

# 2
  • Мнения: 4
Утайката се получава заради мин.състав на водата.Просто не трябва да се преварява.Зелената утайка, обаче е опасна....Затова внимавайте......

# 3
  • Мнения: 45
мисля че тази вода изобщо не е полезна за бебета. Нищо че на етикета пише че е подходяща за кърмачета.
Първия пък като реших да давам на бебето си купена вода (не преварена чешмяна) купих такава по препоръка на продавачката в бебешкото магазинче. Но после като погледнах колко е висока минерализацията изобщо не съм я давала.
Ползвам само розов Девин.

# 4
  • Мнения: 281
Аз не знам кой би си купил вода със зелена утайка на дъното на шишето...
Coolwater, ти явно си в тоя бизнес  Mr. Green, на каква вода да заложим тогава? Laughing

# 5
  • Мнения: 350
Да казвай на каква вода,че ние сме на розов Девин, а и за него колко се изписа  ooooh!.

# 6
  • Мнения: 4 758
Утайката се получава заради мин.състав на водата.Просто не трябва да се преварява.Зелената утайка, обаче е опасна....Затова внимавайте......

Ами не може да не се преварява - бебето е още малко.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мин.вода не се преварява,защото и се увеличава минерализацията.Ако искаш може само да я оставиш да заври и да изключиш котлона.
Само веднъж купих такава вода.По-гадно нещо не бях пила.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 121
Благодаря за предупреждението. Моето семейство по - принцип ползва розова Девин.
Кажете моля за нея дали е добра.

# 9
  • Мнения: 27 524
 newsm75 newsm75 newsm75

Айде у лЕво, такива регистрации с цел реклама или антиреклама са крайно досадни  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 281
newsm75 newsm75 newsm75

Айде у лЕво, такива регистрации с цел реклама или антиреклама са крайно досадни  Twisted Evil

 Joy Joy Joy И аз това намекнах, ама то ей така, като теб трябва да им го казва човек.  Wink

# 11
  • Мнения: 27 524
Joy Joy Joy И аз това намекнах, ама то ей така, като теб трябва да им го казва човек.  Wink

Разбира се  Joy Hug Админите са на линия  Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 6 960
Тая вода само веднъж сам я пробвала и няма вече да повторя. Някаква мазна е, има и някакъв вкус, а вода със вкус не е на хубаво Laughing 
Добре,че я има изворната Девин или предпочитам за бебето изварена чешмяна, отколкото въпросната.

# 13
  • Мнения: 4
Вляво или вдясно, децата са си ваши,аз само предупреждавам.Предупреждавам, за да не ви сполети нашия опит.Ние поне си направихме труда да занесем бутилката в лаборатория, където ни обясниха колко са страшни микроорганизните, които се развиват във водата.Преппоръчаха ни Девин или най-обикновена вода.Кой ПР на подобна фирма ще се сети да прави анти реклама в подобен сайт........

# 14
  • Мнения: 281
Всъщност има доста фирми, които се опитват да си правят безплатна реклама (или анти реклама на конкурентна фирма) в този сайт, който е едно от най-добрите места когато става въпрос за децата ни особено. Нито си първият, нито последният.  Wink Обаче то е повече от очеизвадно когато го прави потребител с една публикация, регистриран същия ден... Joy...е пък чак толкова тъпи не сме!

Общи условия

Активация на акаунт