® E-bay - тема 55

  • 32 900
  • 782
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 883
Някой да има начин или познат с английска регистрация  #Crazy Една продавачка ми даде шипинг, но: както в мнооооооооооого случаи - "много съжалявам, но не успях да премахна рестрикциите"  #Cussing out #2gunfire  - аз лично смятам, че не иска да пренастрои търга. Много искам един бански с джапанки с Малката Русалка - дъщеря ми само това говори - че ще ходи на море и ще плува като Ариел. Laughing И не мога да наддавам  ooooh!

Ето го търга:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3205554 … ame=STRK:MEWAX:IT

Ако има някой с английска регистрация и спечели търга - превеждам веднага сумата с Пей Пал.
Много ще бъда задължена!   bouquet

Избягването на рестрикциите сме го обсъждали доста често, но нали сме добри души  Laughing .

Вземи адреса на някоя от фирмите- превозвачи до Англия напр.Габко, Маринатранс,Емпреса и си го сложи като праймари адрес в акаунта . Когато спечелиш нещо, при плащането само сменяш адреса да ти е до Бг. Не забравяй обаче да се увериш , че продавачът ще е съгласен да прати до БГ, но дори и да не е , винаги може да ползваш превозвача.
Не се притеснявай, че ще имаш няколко адреса в акаунта ти. Аз имам напр. 5 или 6 адреса за доставка и праймари адрес фирмата-превозвач. 99% от момичетата тук действат по този начин.

Дано да съм ти помогнала!

# 46
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Kölsches Mädel - благодаря ти!
Проблемът е че не мога да наддавам - има рестрикции. Иначе тя ми даде шипинг, аз й казах да отблокира чуждестранни ксупувачи и тя ми отговори, че не е успяла.  Иначе с адресите - ок - аз имам въведени няколко, защото пазарувам и от немски ибей. Но просто не ми приема бидването. #2gunfire
Ето това се получава, когато се опитам да бидна:

"   
This seller has set buyer requirements for this item and only sells to buyers who meet those requirements.
You are unable to bid on or buy this item because:
#
   The seller doesn't post to the country where your primary postage address is located.

Note: If you are still interested in bidding on or buying this item, you may contact the seller and ask that they exempt you from any buyer requirements."

Трябва да пренастрои търга за БГ купувачи - т.е - страната от която съм регистрирана да я възприема - иначе трябва да правя две регистрации, а не знам дали ще ми го възприеме.
 Sad Sad Sad

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 12:33 от denniss

# 47
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Здравейте момичета  Wink.
Влизам в темата ви за едно въпросче-потърсих дали сте писали но не откривам  Rolling Eyes.След пуснат диспут от моя страна в  eBay UK и спечелен ми писаха че имам даден ваучер до 15.07.2010 но при плащането и въвеждането на ваучера не ми приспада от сумата  newsm78.Ако някой е запознат моля да ми отговори  Praynig.
благодаря

# 48
# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 682
bradata би ли споделила този номер 32 от мъжката номерация на кой номер отговаря S M или на номер дънки 29, 30,31, че се чудя за моя мъж  Confused Благодаря Ти предварително   bouquet
Ами по номерацията за дънки съм ги взела. Иначе L ли са или нещо нагоре нямам представа Rolling Eyes

Денис, смени си регистрационния адрес с английския адрес на някой от посочените посредници - всички тук така избягваме рестрикциите Peace

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 67
denniss, Kölsches Mädel ти каза, че сме си сложили UK адресите на посреднически фирми, лично аз съм си сменила и Registration address и Primary postage address с UK адреси. В случая виждам, че ти пищи точно Primary postage address, какъв е?? Трябва да е  UK.

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 14:15 от vi_ki

# 51
  • Мнения: 70
да ви следя Hug

# 52
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
denniss, Kölsches Mädel ти каза, че сме си сложили UK адресите на посреднически фирми, лично аз съм си сменила и Registration address и Primary postage address с UK адреси. В случая виждам, че ти пищи точно Primary postage address, какъв е?? Трябва да е  UK.

vi_kiKölsches Mädel - ама мнооооооооооооого съм......................... #2gunfireзастреляна; пазарувам от толкова дълго време от и бей и винаги съм си мислела, че не е от адерса за доставка, а от страната......................... ужас.............
Смених адреса, даже пробвах - на търга с Малката Русалка - е вдигнах му цената мчалко но си заслужаваше!  Joy Joy Joy Joy


!   bouquet БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ! Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 080
Запис, че ви изпуснах  Hug

# 54
  • Мнения: 1 201
Здравейте, момичета, за съжаление напоследък не ми остава никакво време за четене  Sad Харесах си една детска седалка за кола, прави ми впечатление, че повечето са Collect in person, но точно на това има в описанието collection in person prefered but will post at buyers expense (estimated £17 but may vary a little), да разбирам ли че мога да наддавам за седалката?

# 55
  • на пистата
  • Мнения: 5 848
момичета,как да търся чанта с дълга дръжка.

# 56
  • Мнения: 5 790
Получих днес тези дънки: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3205453 … ame=STRK:MEWNX:IT - страхотни са, но са ми дълги. Ако някой ги иска, да свирка.

# 57
  • Мнения: 119
Здравейте, имам един тъп въпрос  newsm78: трябва ли името и паролата ми в снайпващата програма да съвпадат с тези в Ибей?

# 58
  • Мнения: 1 368
Здравейте, имам един тъп въпрос  newsm78: трябва ли името и паролата ми в снайпващата програма да съвпадат с тези в Ибей?

DA, трябва. Peace

# 59
  • Мнения: 119
Здравейте, имам един тъп въпрос  newsm78: трябва ли името и паролата ми в снайпващата програма да съвпадат с тези в Ибей?

DA, трябва. Peace

Тенкююю  Hug, така и предполагах, ама реших все пак да попитам.

Общи условия

Активация на акаунт