Движение на българските майки -ВИДИН работна тема 25

  • 31 609
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Имам куп изонитени невероятни картички от традиционната група от Гоблените.ком, имам едни 2 броя луди плетени шала от друга мацка, имам кашон изкусно изработени мънистени крушки...имам цяла торба с организационно настроение.както Ренката каза-чудничка работа свършихме на срещата в ЦОП  Peace Светле, днес ми звъня отново Николов...подготвили сме за Б-чик витамини и материали за децата да правят разни сувенири. ПРАЗНИКА, НА КОЙТО КАНИМ ДЕЦАТА ОТ ДДЛРГ И ПЖ ОСТАВА ЗА 20-ТИ ДЕКЕМВРИ-ПОНЕДЕЛНИК ОТ 15.30 ЧАСА НА ПОСЛЕДНИЯ ЕТАЖ В МОЛ ВИДИН
Имаме уговорка в понеделник привечер да занесем нещата за базара н МОЛ-а и да подредим-моля да се съберем всички! Часът ще уточним като кажат, че са взели ключът...

# 226
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Забравих да напиша във вчерашния пост-пристигнаха до момента пакети картички от Австрия, Австралия, Германия и Дания

# 227
  • Мнения: 2 502
В понеделник ще си има нещата ,Коко ще ги вземе днес от теб -
витамини и за едните и другите ли има ?дори и него да го няма човека ще занесе багажа на място

Мили ,давай преждите да мен днес или утре в офиса ми ги донеси !

Имаш ли нужда от помощ за сортиране ?Днес ?


как ще се разберем , Мили би ли могла да помогне за транспорта ,а пък аз да ви срещна направо в мола newsm78




---------

# 228
  • Мнения: 2 502
изпратила съм мейла до Община Белоградчик

# 229
  • Мнения: 3 248
И от нас ще получите кашонче със сувенири.  Peace Heart Eyes

# 230
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Успех момичета! Стискам палци да продадете всичко и да съберете много парички, за да зарадвате много детски очички!
 newsm51

# 231
  • Мнения: 2 502
както обявих и в темата за Коледни базари на ДБМ ,ние стартирахме по -рано .Обявихме го в медиите и стартирахме .
Като начало е много добре ,дано и  утре е така  Praynig

# 232
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хей, работливки, всичко да продадете и много парички да съберете!
Ще ви дебна за отзиви  Hug

# 233
  • Мнения: 2 502
благодаря Ани ,благодаря Снежинката   bouquet

# 234
  • Мнения: 2 502
в понеделник
на празника в МОЛ Видин ще дойдат децата
 от ДДРЛГ Белоградчик
,ЗЖ Белоградчик ,
ДДРЛГ Ново Село и
ЦСТ Ново Село

# 235
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Долен Дунав до Горен Дунав: УСПЕХ,НЕВЕРОЯТНИ СТЕ! Heart Eyes

# 236
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Джаста, Снежи-благодаря от сърце за поздравите и аз да се отчета с влизане в темата  Peace
Живи сме, немаме никаква амортиззация за момента, само дето предизвикахме първия сняг вчера, ама само да кажем и си е отишъл  Mr. Green  В понеделника ще е веселата част. Отдавна не сме събирали всичките деца накуп-ще има театър, дядо Коледа, Снежанка или както се казва там неговата.. Laughingджудженцата сме ние, а Рудолф не го познаваме /ще правим кастинг/....................Подробностите от Светла!

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
...
В понеделника ще е веселата част. Отдавна не сме събирали всичките деца накуп-ще има театър, дядо Коледа, Снежанка или както се казва там неговата.. Laughingджудженцата сме ние, а Рудолф не го познаваме /ще правим кастинг/
...
Ще е много як купон newsm10

Успех и от нас момичета  Peace

# 238
  • Мнения: 2 577
УСПЕХ Момичета!
Много купувачи с големи сърца и много усмихнати детски личица!
   Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 2 502
Бургас ,благодарим ви !


Диди ,Николов ,знае ли за празника в понеделник ?

Общи условия

Активация на акаунт